0

Brawa za walkę w tie breaku ale no za dużo błędów dziś u Igi

0

@tristan87 no za dużo czasu spędzam tu z takimi jak ty więc rzeczywiście

0

Ostatnia szansa na comeback

0

@malicinho no to zaglądając do kieszeni nam brakuje jeszcze tylko z 30 mln

1

@Sulimo w większości to marne prowokacje, połowa tych wpisów to jeden użytkownik

0

@hayek naprawdę może tak powiedzieć? nie jest to profanacja godła?

0

@Kitek1640 a co jeśli każdy z nas widzi inne kolory?

0

@Sanostol77 i teraz nie wiadomo czy to dobrze czy jednak szkoda że pieniędzy nie można wymienić na rozum

0

@tristan87 nie musisz dziękować, cieszę się że oszczędziłem ci czasu potrzebnego na wpadnięcie na to (czyli pewnie z jedno życie gwiazdy żelaznej)

2

Na tym polega bycie mistrzynią, że wygrywa się nawet przy słabej grze

0

I o to chodzi, tak należy grać

2

@RoberDzik i jeszcze te wpisy o barwach obcego narodu, jakby kontekst zupełnie nie miał znaczenia

0

No to trzeba liczyć że będzie tie break i to lepszy niż te Hurkacza

0

@Tomo1989 IQ to raczej nie ta ścieżka, nawet chyba gorzej bo wysokie IQ chyba koreluje z narcyzmem

0

@barcelonaLM rzeczywiście proporcje do takiego Tuska są rozjechane ale jednak jest to treścią ich programów

0

@HighestInTheRoom nie robię żadnej z tych rzeczy także chyba faktycznie masz czego zazdrościć

0

@Explode konfy konwencji też nie wspomniałem, więc zarzut oddalony?

0

@barcelonaLM oczywiście że negatywnie, ale nie dziwię ci się że nie oglądasz tego ścieku i nie wiesz

0

@HighestInTheRoom ty chyba jesteś jak ci ludzie co oglądają matura to bzdura żeby się poczuć lepszym od kogokolwiek, bo w prawdziwym życiu nigdy im się to nie zdarza

0

@Explode programy TVP Info wspominają a mają dużo większy zasięg od każdego mojego komentarza także teza nietrafiona

1

@Explode "ja znam normalnych fanów konfederacji i oni się z tym nie identyfikują" parafrazując klasyka

0

@barcelonaLM no i od nowa

0

what's next????

0

ale booliiii, uuuu konfederaci w ryk. Ugabuga sekta się poruszyła, ugabuga piecze, ale sprowokowani, ale łatwo na konfederatów!!

0

0

@paweldunajecfcb cóż obecny prezes dostarcza jeszcze więcej rozrywki więc starszy pan zszedł na dalszy plan

1

@Medium oj uważaj bo zaraz zjadą się ortodoksyjni fani tenisa ze swoim snobizmem i będą mówić jak największą świętością w tenisie jest biały strój na wimbledonie i cisza między wymianami

0

@MessiForeverTheBest tzn nie może bo nie posiada osobowości prawnej ale możemy się pobawić w całkiem zmyślone scenariusze :)

0

@FireBarca1899 godło polskie jak czuje się obrażone może mnie pozwać na gruncie cywilnym w ramach ewentualnego wyrządzenia szkód osobistych, natomiast nie kojarzę przepisu karającego za przedstawienie polskich symboli w barwach tęczy

0

To kolejne spotkanie gdzie trzeba odrabiać, przynajmniej jak się znowu uda to zarzuty o słabą psychikę znów upadną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?