MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawa za walkę w tie breaku ale no za dużo błędów dziś u Igi
0
@tristan87 no za dużo czasu spędzam tu z takimi jak ty więc rzeczywiście
0
Ostatnia szansa na comeback
0
@malicinho no to zaglądając do kieszeni nam brakuje jeszcze tylko z 30 mln
1
@Sulimo w większości to marne prowokacje, połowa tych wpisów to jeden użytkownik
0
@hayek naprawdę może tak powiedzieć? nie jest to profanacja godła?
0
@Kitek1640 a co jeśli każdy z nas widzi inne kolory?
0
@Sanostol77 i teraz nie wiadomo czy to dobrze czy jednak szkoda że pieniędzy nie można wymienić na rozum
0
@tristan87 nie musisz dziękować, cieszę się że oszczędziłem ci czasu potrzebnego na wpadnięcie na to (czyli pewnie z jedno życie gwiazdy żelaznej)
2
Na tym polega bycie mistrzynią, że wygrywa się nawet przy słabej grze
0
I o to chodzi, tak należy grać
2
@RoberDzik i jeszcze te wpisy o barwach obcego narodu, jakby kontekst zupełnie nie miał znaczenia
0
No to trzeba liczyć że będzie tie break i to lepszy niż te Hurkacza
0
@Tomo1989 IQ to raczej nie ta ścieżka, nawet chyba gorzej bo wysokie IQ chyba koreluje z narcyzmem
0
@barcelonaLM rzeczywiście proporcje do takiego Tuska są rozjechane ale jednak jest to treścią ich programów
0
@HighestInTheRoom nie robię żadnej z tych rzeczy także chyba faktycznie masz czego zazdrościć
0
@Explode konfy konwencji też nie wspomniałem, więc zarzut oddalony?
0
@barcelonaLM oczywiście że negatywnie, ale nie dziwię ci się że nie oglądasz tego ścieku i nie wiesz
0
@HighestInTheRoom ty chyba jesteś jak ci ludzie co oglądają matura to bzdura żeby się poczuć lepszym od kogokolwiek, bo w prawdziwym życiu nigdy im się to nie zdarza
0
@Explode programy TVP Info wspominają a mają dużo większy zasięg od każdego mojego komentarza także teza nietrafiona
1
@Explode "ja znam normalnych fanów konfederacji i oni się z tym nie identyfikują" parafrazując klasyka
0
@barcelonaLM no i od nowa
0
what's next????
0
ale booliiii, uuuu konfederaci w ryk. Ugabuga sekta się poruszyła, ugabuga piecze, ale sprowokowani, ale łatwo na konfederatów!!
0
@Survier .
0
@paweldunajecfcb cóż obecny prezes dostarcza jeszcze więcej rozrywki więc starszy pan zszedł na dalszy plan
1
@Medium oj uważaj bo zaraz zjadą się ortodoksyjni fani tenisa ze swoim snobizmem i będą mówić jak największą świętością w tenisie jest biały strój na wimbledonie i cisza między wymianami
0
@MessiForeverTheBest tzn nie może bo nie posiada osobowości prawnej ale możemy się pobawić w całkiem zmyślone scenariusze :)
0
@FireBarca1899 godło polskie jak czuje się obrażone może mnie pozwać na gruncie cywilnym w ramach ewentualnego wyrządzenia szkód osobistych, natomiast nie kojarzę przepisu karającego za przedstawienie polskich symboli w barwach tęczy
0
To kolejne spotkanie gdzie trzeba odrabiać, przynajmniej jak się znowu uda to zarzuty o słabą psychikę znów upadną