MessiForeverTheBest
Dołączył/a: styczeń 2015
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Medium uży... a nie to żadnych :)
0
@Hellrider dalej w odniesieniu do USA według mnie nie masz racji, bo w okresie wyborczym najpierw i Republikanie i Demokraci atakują "swoich" podczas prawyborów (poza przypadkiem gdy jedni mają urzędującego prezydenta na pierwszej jego kadencji, tak jak teraz Demokraci, ale Trump, De Santis i reszta rzucą się sobie do gardeł) a potem jednoczą się pod kandydaturą zwycięzcy, nawet w przypadku gdy lewicowy Bernie Sanders poparł w 2016 Hillary Clinton główną orędowniczkę amerykańskiego przemysłu zbrojeniowego
0
@Gwyn oczywiście że jest wyszczególnione inaczej nie może być karane, gdyż wykładnia rozszerzająca może być stosowana tylko do praw człowieka
1
@gumaz jak najbardziej realny
2
@masq przecież Putin nie bierze swoich informacji na temat NATO z briefingów prasowych xdddddd a odstrasza go nie że dowódcy się nie kłócą tylko arsenał nuklearny i to że operacja 3 dniowa w Ukrainie zajmuje mu ponad rok i końca nie widać
1
@Hellrider na pewno są w tekście błędy merytoryczne bo prawie połowa wyborców republikanów popiera aborcję na życzenie w pierwszych 12 tygodniach, a jeszcze więcej w szczególnych przypadkach, plus w republikańskim stanie gdzie doszło do referendum aborcja została utrzymana, także twierdzenie o klarownym oczekiwaniu wyborców w tej sprawie jest przesadzone.
7
@Rl9k1nG frustracja ludzi, którzy w internecie wyżywają się za niepowodzenia w realnym świecie, nie ma co przesadzać z nadinterpretacją tego
1
@don'T.R.I.P.e najwyższy czas na przebudzenie
0
@Medium niemożliwe, przecież oni są ci dobrzy
0
@Survier nic się ludzie po Snowdenie nie przejęli
0
@lucas/catalan właśnie prowokatorze zmień avatar, ale po co mnie oznaczyłeś?
0
@koziar oczywiście że chodzi o rozumienie, chociażby to rozróżnienie na rozrywkę i naród jest do niczego bo przecież ktoś może uważać je za równe czy nawet odwrotnie niż ty, no ale to tylko pokazuje twoje wąskie horyzonty
0
@usztafik i takie podejście szanuję, ja osobiście popieram likwidację wszystkich tych przepisów o zniewadze (moim zdaniem nie można znieważyć symbolu, a gdyby można to i tak wolność słowa jest wartością ważniejszą), natomiast to nie zmienia faktu że nie znieważam gdyż symbol tęczy dla mnie jest wyrazem bardziej szacunku
0
@Medium chyba mecze domowe będą
1
@hayek teraz jeszcze czas na Orlen
0
@koziar po prostu mamy inne rozumienie szacunku do takich spraw i tyle
1
@TheNekro94 generalnie chyba nie
0
@mleczkoo tych trochę mniej fajny, taki lekki passive agressive, ale życzę powodzenia w pracy nad sobą
0
@AFA90 bycie lekkich obyczajów nie daje na nie automatycznego przyzwolenia
0
@BordowyPtak hahahahaha
1
@Ziemny możesz chyba zablokować
0
@usztafik to jest przepis o przekraczaniu przepisów, natomiast z wszystkich mi znanych żadnego nie przekraczam, natomiast jeśli istnieje jakiś magiczny mówiący szczególnie o tęczy to go nie odnotowałem dlatego proszę uprzejmie w uniżeniu o link/artykuł/stronę/wskazanie/przytoczenie/cytat :)
1
@Nazio_87 ależ nasz sztab medyczny jest mocny
1
@barcanawieki w końcu się dorobi nie to co u sknery De Laurentisa
1
@KlonaZepan może i sra na niego, choć to trochę przesadzona hiperbola moim zdaniem
0
@Barca_Big_Moment chyba chcesz powiedzieć grzyby uderzyły mi do przysadki
0
Ładnie Rublev jedzie z jugolem
0
@Encore kontuzje, kontuzje, kontuzje, a szkoda bo w kadrze pokazywał co potrafił
3
@barcanawieki tak naprawdę to i zamiast Lewego pasował
0
@Maker0 jednak przerwy między punktami, gemami i setami chwilkę trwają, w sam raz na jeden komentarz na LR