4

@Medium uży... a nie to żadnych :)

0

@Hellrider dalej w odniesieniu do USA według mnie nie masz racji, bo w okresie wyborczym najpierw i Republikanie i Demokraci atakują "swoich" podczas prawyborów (poza przypadkiem gdy jedni mają urzędującego prezydenta na pierwszej jego kadencji, tak jak teraz Demokraci, ale Trump, De Santis i reszta rzucą się sobie do gardeł) a potem jednoczą się pod kandydaturą zwycięzcy, nawet w przypadku gdy lewicowy Bernie Sanders poparł w 2016 Hillary Clinton główną orędowniczkę amerykańskiego przemysłu zbrojeniowego

0

@Gwyn oczywiście że jest wyszczególnione inaczej nie może być karane, gdyż wykładnia rozszerzająca może być stosowana tylko do praw człowieka

1

@gumaz jak najbardziej realny

2

@masq przecież Putin nie bierze swoich informacji na temat NATO z briefingów prasowych xdddddd a odstrasza go nie że dowódcy się nie kłócą tylko arsenał nuklearny i to że operacja 3 dniowa w Ukrainie zajmuje mu ponad rok i końca nie widać

1

@Hellrider na pewno są w tekście błędy merytoryczne bo prawie połowa wyborców republikanów popiera aborcję na życzenie w pierwszych 12 tygodniach, a jeszcze więcej w szczególnych przypadkach, plus w republikańskim stanie gdzie doszło do referendum aborcja została utrzymana, także twierdzenie o klarownym oczekiwaniu wyborców w tej sprawie jest przesadzone.

7

@Rl9k1nG frustracja ludzi, którzy w internecie wyżywają się za niepowodzenia w realnym świecie, nie ma co przesadzać z nadinterpretacją tego

1

@don'T.R.I.P.e najwyższy czas na przebudzenie

0

@Medium niemożliwe, przecież oni są ci dobrzy

0

@Survier nic się ludzie po Snowdenie nie przejęli

0

@lucas/catalan właśnie prowokatorze zmień avatar, ale po co mnie oznaczyłeś?

0

@koziar oczywiście że chodzi o rozumienie, chociażby to rozróżnienie na rozrywkę i naród jest do niczego bo przecież ktoś może uważać je za równe czy nawet odwrotnie niż ty, no ale to tylko pokazuje twoje wąskie horyzonty

0

@usztafik i takie podejście szanuję, ja osobiście popieram likwidację wszystkich tych przepisów o zniewadze (moim zdaniem nie można znieważyć symbolu, a gdyby można to i tak wolność słowa jest wartością ważniejszą), natomiast to nie zmienia faktu że nie znieważam gdyż symbol tęczy dla mnie jest wyrazem bardziej szacunku

0

@Medium chyba mecze domowe będą

1

@hayek teraz jeszcze czas na Orlen

0

@koziar po prostu mamy inne rozumienie szacunku do takich spraw i tyle

1

@TheNekro94 generalnie chyba nie

0

@mleczkoo tych trochę mniej fajny, taki lekki passive agressive, ale życzę powodzenia w pracy nad sobą

0

@AFA90 bycie lekkich obyczajów nie daje na nie automatycznego przyzwolenia

0

@BordowyPtak hahahahaha

1

@Ziemny możesz chyba zablokować

0

@usztafik to jest przepis o przekraczaniu przepisów, natomiast z wszystkich mi znanych żadnego nie przekraczam, natomiast jeśli istnieje jakiś magiczny mówiący szczególnie o tęczy to go nie odnotowałem dlatego proszę uprzejmie w uniżeniu o link/artykuł/stronę/wskazanie/przytoczenie/cytat :)

1

@Nazio_87 ależ nasz sztab medyczny jest mocny

1

@barcanawieki w końcu się dorobi nie to co u sknery De Laurentisa

1

@KlonaZepan może i sra na niego, choć to trochę przesadzona hiperbola moim zdaniem

0

@Barca_Big_Moment chyba chcesz powiedzieć grzyby uderzyły mi do przysadki

0

Ładnie Rublev jedzie z jugolem

0

@Encore kontuzje, kontuzje, kontuzje, a szkoda bo w kadrze pokazywał co potrafił

3

@barcanawieki tak naprawdę to i zamiast Lewego pasował

0

@Maker0 jednak przerwy między punktami, gemami i setami chwilkę trwają, w sam raz na jeden komentarz na LR

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?