Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Piękne :))
1
@Kgorecki2500 Pita :)))
1
@Lionel_Messi10 czekamy czekamy, podejrzewam, że coś może się wyjaśnić do mundialu, bo inaczej piłkarze funkcjonują na wielkich turniejach jak wiedzą w jakiej są sytuacji i gdzie będą grać
1
@Lionel_Messi10 oni chybA aż tak nie potrzebują PO.. Casado? Ale nwm
1
@Lionel_Messi10 Atletico inaczej nie zacznie negocjacji niż od zaporowej ceny ale na spokojnie :)
1
@Criss18Barca Messi Messim ale jest też chociażby Pedri i Yamal, jak nie Argentyna to Hiszpania.
1
@Criss18Barca wolałbym K. Ildiza, ale pewnie sporo droższy byłby od Leao
0
@BORO_12 ten sezon pokazał, że zarówno Kounde jak i Balde przyda się rywalizacja o skład.
1
@norbi77 bardziej Casado niż WOjtek ale prawda, mógł się lepiej zachować.
0
@VAMOS1899LaMasia póki Tottenham nie spadnie to nie bardzo :)
0
@BORO_12 dla mnie dobrą opcją przed następnym sezonem byłby transfer Ratiu do rywalizacji z Kounde i pozostanie Cancelo do rywalizacji z Balde... ale niestety.. ciężko wsio pogodzić...
3
@BORO_12 Ratiu to dobra opcja tak jak napisałeś.
0
@BORO_12 ojj nie zabraknie tych telenoweli transferowych latem..
0
@Arkon no nawet Klopp ale nie było za bardzo wyboru na rynku...
0
@Arkon tak, Coutinho był szykowany na następcę Iniesty, Ibra przyszedł za Etoo a Griezmann był niepotrzebny...
4
Prócz dwóch trofeów najbardziej cieszy, że sytuacja Olmo co do kontuzji mocno się ustabilizowała.
6
@Arkon
Junior Firpo
Dmytro Czyhrynski
Griezmann/Semedo
5
Tchouameni za co? ale to Marca więc musi realowców wciskać na siłę
0
@Kgorecki2500 co w przypadku wygranej West Hamu i remisu Tottenhamu?
2
@Lionel_Messi10 życzę mu Mistrzostwa świata 2026 :))
2
@blakkudium wsio to samo tylko za Pedriego Yamal.
1
@blakkudium nie głupie, aż dziwne, że taki Porro do tej pory w Totkach..
2
@PatrychoO jak Forza? podoba się?
1
@Lionel_Messi10 bardziej mi chodzi o kwestie techniczne :) optymalizacja itp.
1
@Lionel_Messi10 Ja się wstrzymuję z Gothiciem do pierwszych opini :) bo tak to nie jest drogi.
1
@blakkudium to samo pomyślałem o Arnau Martinezie z Girony (jako rywal Kounde do walki o skład)
1
@Lionel_Messi10 Ja rzadko kupuję gierki na premierę, dawniej robiłem tak co roku z serią PES a ostatnie dwie gry na premierę to był Battlefield 6 i KCD2.
Teraz się zastanawiam na Forzą Horizon 6 bo bardzo lubię różnorodne wyścigi ale jednak aż 300zł...
0
@APTAPT Messi był lepszy w 2021r.
0
@APTAPT Messi na Lewym xDD
1
@MirusAmisz czas pokaże, nie warto nikogo skreślać w ciemno.