Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 jest 9, nie bez powodu klub go rozważa.
3
@KamQiX właśnie nwm co innym nie odpowiada, dla mnie on również idealnie pasuje do Barcy.
2
@Gaucho świetny jest w pressingu.
1
@VeB 1899 a źródło tych plotek? skopiowane z fejsa?
1
@BORO_12 nie mają ale z niewolnika... to już jest jakiś powód.
1
@BORO_12 nie działa ale nie koniecznie negocjacje muszą się zakończyć na wygórowanej cenie. Spokojnie to dopiero początek.
1
@BORO_12 nie muszą sprzedawać ale z niewolnika...
Wola piłkarza może być najbardziej kluczowa itp.
0
Jest coś na rzeczy :))
1
@BORO_12 bez przesady :) czas pokaże a wola piłkarza może być/będzie decydująca. (Jak dostanie gwarancję rejestracji)
2
Rozumiem nasze finanse itp. ale co w takiej sytuacji może PSG? :))
@BORO_12
1
@Lionel_Messi10 walczymy :)))
1
@Lionel_Messi10 mocno liczę, że do tego dojdzie.
7
@Lionel_Messi10 oby został.
20
w skrócie: przygotujmy się na przyszły sezon.
0
@Pawel13sz chyba ciut większe od tych za Lautaro bo tamten to się nigdzie nie wybiera.
1
@Lionel_Messi10 wolę J. Alvareza.
0
@bartekvisca maj to od kilku lat był już taki w kratkę...
0
@Criss18Barca oraz kontrakt do 2030r, ale problemy finansowe Juve mogą do tego zmusić.
2
Może w przypadku braku awansu Juve do LM, warto zainteresować się Kenanem Yıldızem?
@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10
5
Zapewniam was
@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10
5
Zdanie trenera najważniejsze, zobaczymy jak to się skończy. (nie pomyślałbym, że Flick zablokuje ten transfer)
@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10
8
Robert to taka mała legenda Barcelony, przyszedł w ciężkim momencie i pomógł wrócić klubowi na szczyt. Dziękujemy Robert.
2
@kanver_ a Suarez z Betisem w 16/17
0
@kanver_ to Lewy coś trafił z wolnego?
1
@Marcelinho99 panie, jeszcze sezon się nie skończył :) Spokojnie.
3
@ranger3120 9, dobry jest
3
@Laminedependencia bez sensu oceniać Deco przez naszą sytuację finansową, być może teraz dopiero zbliża się pierwsze okienko w którym Deco będzie miał okazję się wykazać.
2
@BORO_12 to byłoby najlepsze, LO Grimaldo-Balde, PO E. Garcia-Cancelo.
Rywalizacja o skład byłaby nie mała.
0
@Marcelinho99 np. Araujo i obecnie Lewy.
2
@BORO_12 rok temu do głowy by mi nie przyszło myśleć o sprzedaży Kounde, ale jednak cały sezon miał dosyć słaby i nie wiemy czy to się nie powtórzy.. E. Garcia + Ratiu to dobra opcja na PO.