Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BORO_12 szkoda, że Ferran zostaje, widziałbym Alvareza i Muruquiego.
3
@Lionel_Messi10 ale piękne newsy z rana :))
2
@Lionel_Messi10 tak myślałem, że chcą to rozegrać przed MŚ. :) czekamy
2
@blakkudium właśnie, kusi jako opcja PS (zmiennik Yamala)
3
@LeszekFCB spokojnie Leszku, cieszymy się, że Barcelona ma okazję działać na rynku. (względem poprzednich okienek)
4
@Lionel_Messi10 większa i to pewnie na 9, więc dla mnie są dwie opcje jeżeli mowa o większej :)) Alvarez/Haaland
0
@vangoor sezon długi, rotacje potrzebne.
5
,,coś się dzieje"
@Lionel_Messi10 @blakkudium @BORO_12
0
@vangoor właśnie wsio się klei jak powinno.
1
@Lionel_Messi10 czekamy :))
2
@Encore nie w takim wieku, max 50mlne.
1
@Lionel_Messi10 klub widzi, że jak chcą sięgnąć po LM to potrzeba kilka mocnych transferów. (miniony sezon pokazał to dobitnie)
1
@Lionel_Messi10 aż jestem w szoku jak to szybko poszło.
Widać to nie były byle plotki które pisały, że celami Barcelony na lato są:
LS, 9, ŚO
0
@AlphaNumeric żeby Rashford prócz liczb dostarczał coś więcej z gry chociażby lepszy pressing to nikt w klubie by się nie zastanawiał na tym czy wydać 30mlne, widać jego gra pozostawiła pewne wątpliwości (mimo dobrych liczb)
2
@Lionel_Messi10 jak jest hajs na transfery to potrafią działać, chyba zbliża się w końcu normalne okienko transferowe.
0
@Roobo nie bez powodu FLick go chce.
6
To zbyt pięknie brzmi...
@blakkudium @Lionel_Messi10 @BORO_12
1
@Lionel_Messi10 z tym Gordonem to aż za szybko
5
Jeżeli tak to spoko
@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10
4
Mam nadzieję, że to transfer na prośbę FLicka (jak już do tego dojdzie)
@Lionel_Messi10 @BORO_12 @blakkudium
0
@BORO_12 myślę, że za Lewego przyda się Topowa 9.. Gordon super opcja na LS.
2
@Lionel_Messi10 oby to był fejk albo info puszczone tylko w jakimś celu. Gordona na LS akceptuje ale nie na 9 i Vlaho też.
1
@Lionel_Messi10 musimy być cierpliwi.
1
@Lionel_Messi10 jako LS to spoko ale nie na 9.
1
@Lionel_Messi10 nadal aktualne, że będą nowe informacje w tym tyg?
Kiedy zaczyna się zgrupowanie rep. Argentyny?
1
@Lionel_Messi10 wiadoma sprawa, Atletico nie zacznie negocjacji od 100mlne, transfer do zrobienia po negocjacjach.
,,blisko bliżej"
6
@MateuszDoniec ale trzymał wysoki równy poziom.
5
A gdzie Gavi? Chciałbym na niego zagłosować.
3
Dziś skończyłem Dead Space Remake (było to moje pierwsze podejście do serii Dead Space)
Gra świetna, ciężko się w zasadzie do czegokolwiek przyczepić.
Plusy:
Świetna grafika i klimat
oprawa muzyczna
fabuła pełna zwrotów akcji
różnorodność przeciwników
walka
przemyślane misje
Minusy:
gra mogła by być dłuższa o jakieś 5-6h
rzadko zdarzały się glitche (postać potrafiła się zawiesić)
9/10
Polecam.
@Lionel_Messi10 @Kgorecki2500
2
@BORO_12 jeżeli chodzi o LS to jak najbardziej.