0

@maroon co jest na piśmie a czego nie ma to my nie wiemy.

0

@maroon skoro mu obiecali możliwość odejścia na normalnych warunkach to niech go w d¤¤ę cmokną.

0

@Faro toż to fejki, on postawił na Barcelonę a tamtych d**a boli.

0

@Antimadridista_WR 2 lata kontraktu to też nie tak dużo.

3

@Spider_Man 2 lata kontraktu to nie tak dużo, skoro rzekomo tego lata mamy się zabezpieczyć na 2 okienka to czemu nie. Wymarzona opcja na ŚO

0

@RinooniR przecież większym problemem minionego sezonu była skuteczność anieżeli obrona.

0

@Kamiloza91 Nico Schlotterbeck? wydaje się, że niedawno przedłużył kontrakt z odpowiednią klauzulą ale nie mam pewności jaka ta klauzula.

4

@macio_944 patrząc na wiek Harrego to max 60mlne.

0

@Kamiloza91 dla mnie Gvardiol... ale to raczej mało realne.

0

@Kamiloza91 Twój wymarzony transfer obrońcy?

1

@Eto'o9 R10 pewnie tak samo działali z A. Gordonem :))

0

@Azazel_Pazuzu mimo tego, został wybrany 2x pod rząd najlepszym piłkarzem Atletico w sezonie.

2

@macio_944 będzie naszym zawodnikiem, ta szopka po to by nie wyjść źle przed kibicami...

1

@Lionel_Messi10 i to jest piękny news :)))

5

@BORO_12 kto musiałby odejść by w ogóle o nim myśleć? Warto już skreślać Balde?

2

@Lionel_Messi10 oraz fakt, że dużo z jego otoczenia przestało obserwować Atleti w mediach a zaczęło Barcelonę.

0

@Gaucho na spokojnie, nie przeżywaj aż tak.

5

Na pewno zostanie xdd


@Lionel_Messi10 @blakkudium @BORO_12

1

@Gaucho oni tylko gorzej na tym wyjdą

4

@Gaucho tak, Julian nie musi się na to zgadzać. On chce do Barcelony.

4

@Gaucho tu musi wkroczyć sam Julian.

2

@Pawel13sz nie będzie cięzko :)) to ich zagrywka specjalna..

7

Żenujące Atletico


@BORO_12 @Lionel_Messi10 @blakkudium

1

@Lionel_Messi10 kocham te newsy.

0

@betonito napastnik. a tak po prawdzie to każda z tych pozycji.
Bernardo to dobre wyjście, może grać jako zmiennik Pedriego i Yamala bo Roony zapewne odejdzie.

0

@marcin62 o to biega, by jednak nie kupować na siłę i czekać później aż załatają..

1

@marcin62 no fajna, poczekam jednak na pierwsze opinie, czy optymalizacja spoko, bugi itp.

3

@Sulimo Topowa gierka 9,5/10 dla mnie.

10

To musi się szczęśliwie skończyć.


@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10

0

@RanDiFCB z czego jedna na pustą po błędzie bramkarza xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?