0

@Cule1234 kompromitujący są... żenua

6

@18Pawel99 jednak wolałbym Grimaldo na LO

2

@Sulimo dużo można zarzucić UBI w ostatnich latach ale jednak potrafią tworzyć światy w grach.

0

@tbas ustawka jak nic tamto EL Classico.

6

@Jakchcesz i te zwycięstwo po kontrowersjach z Barceloną w dołku xDDD

3

@blakkudium to byłoby piękne zejść z jego pensjii.

5

@jaras121 za Camavinge? co to w ogóle za pomysł?

3

Diamencik
Ciekawe jak Olise


2

@FcPortoFan1999 serio? chyba nie aż tak.

2

@Sulimo ja bym wolał coś jeszcze bardziej poważnego ala Far Cry 2, tam przeszkadzały wiecznie odradzające się posterunki za to wielki plus za klimat, lepsze AL niż w nowszych odsłonach oraz brak tych oznaczeń wrogów (od Far Cry3), dla mnie to niszczy klimat.

2

@Sulimo mi w 6 brakuje troszkę poważniejszego klimatu zważywszy na fabułę oraz mądrzejszych przeciwników na najwyższym stopniu trudności.

1

@mekston nie zapominajmy, że Koke powinien obejrzeć drugą żółtą kartkę, ten mecz to wałek..

9

Nic dziwnego.


@blakkudium @BORO_12 @Lionel_Messi10

3

@Azazel_Pazuzu na wałkach kręcone te ich LM x15. Przecież to wiadomo.

1

@macio_944 brak drugiej żółtej dla Koke oraz brak karnego dla Barcelony, wynik wypaczony pod Atletico? Owszem, że tak.

0

@Quahoo już 11 lat...

2

@Lionel_Messi10 coś w tym jest.

0

Tak myślałem, że ta zmiana nie była spowodowana żółtą kartką.


1

W tym sezonie dobitnie nam nie idzie w LM z lepszymi rywalami.
Z PSG świetna pierwsza połowa, prowadzenie do przerwy a potem jakbym widział dwie rózne ekipy, od drugiej połowy z PSG zespół złapał dołek który trwał ok. Miesiąca (słabsza gra w lidze, porażka w El Classico, totalna porażka z Sevillą), mecz z Chelsea i Atletico to dwa podobne scenariusze, gdzie czerwona kartka była kluczowa.
Wiem, że nie wszystko stracone ale sezon wyraźnie wygląda gorzej od poprzedniego. Ponowne wygranie ligi przy naszych problemach kadrowych to będzie dużym wyróżnieniem.

0

Koke też powinien mieć czerwo ale madryciokom trzeba pomagać.

5

Zapewne nasza obrona
Kounde-Coubarsi-G. Martin-Cancelo


1

@ShawnC i ten ronaldo co jawnie pokazywał rękę, to są właśnie te jego rekordy w LM..xD

1

@tomek8756 życiowi odklejeńcy

2

@Lionel_Messi10 i on rozumu nabrał jak odszedł z realiku?

4

@tomek8756 nawet wczoraj im pomogli, powinien być karny na Olise.

0

0

@marcin62 ja zagram ale nie w obecnej cenie, powiedzmy, że zapłacę jak cena spadnie poniżej 100zł..

0

@marcin62 grałeś w Starfielda?

1

@Gaucho rewanż w Monachium

2

@HavertzKai jemu przyda się rywal do walki, sprzedaż byłaby głupotą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?