Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Oskar28 domowy z Betisem? wg. mnie nie
11
Najcięższe będą te 3 mecze pod rząd
Getafe (wyjazd) Osasuna (wyjazd) Real Madryt (dom)
1
@Danny Gaucho jakby został jeszcze na sezon to takie TOP 7 relne.
21
tyle w temacie XDD
4
w czym lepsi? wynik 1:1 był wówczas.
Oki Griezmann miał swoje sytuacje ale bez przesadyzmu.
31
Cancelo co to za zawodnik to nie mam pytań.
0
@Alfie ale wygrana mocno by nas przybliżyła do tytułu.
0
@PaPo Barcelona dziś musiała by wygrać, poza tym Barcelona i Real musiałby wygrywać wsio do czasu El Classico. El Classico jest w 35kolejce, więc musimy mieć min. 7pkt przewagi nad Realem.
0
@Martwy +/- to co napisał @BORO_12 odnośnie braku nominalnej 9.
8
Flick zaskoczył
4
Tu na pewno jest coś na rzeczy (ale czas pokaże)
@Lionel_Messi10 @blakkudium @BORO_12
2
@norbi77 oni tylko w taki sposób mogą z nami w lidze konkurować, 4pkt przewagi to tyle co nic przez ich oszustwa.
2
@Frimpong OK, oddychaj.
19
@kanver_ Messi nie jest jakiś skory do tych rekordów, pokazał to oddając ostatnio karnego Otamendiemu.
Messi mając ok 150meczów rozegranych mniej, ma więcej G+A (Jedna wielka miazga)
1
@Gibbon_FCB Alvarez to nie średniak.
1
@Gibbon_FCB co to za pytanie xDD Zdecydowanie Alvarez.
8
@Who_you_mam prócz tych 1000goli to pchają też do pierwszego pucharu w Arabii xDD
0
@Eto'o9 R10 dlatego lepiej się nie nastawiać... Ja np. boję się, że jutro sędziowie znowu odegrają kluczową rolę...
0
@BORO_12 na 99,9% tak będzie.. niestety.
1
@Lionel_Messi10 no zobaczymy :)))
0
@BORO_12 wolałbym Eric, Coubarsi, Bastoni, G. Martin jako śo..ale zapewne Araujo zostanie.. jeszcze fajną opcją jest ten Senesi..
0
@BORO_12 Cancelo to widzę do rywalizacji z Kounde na PO a na LO widziałbym Balde i Grimaldo.
0
@BORO_12 czas pokaże.. dobrze, że klub coś działa w kwestii obrony.
1
@BORO_12 zobaczymy, wg mnie. Klub nie zostawi pary Lewy-Ferran na następny sezon.
1
@Fabik87 czekamy :))))
1
@Karol145 co do Alvareza to TOPOWE, już nie jedno źródło potwierdziło, że z Bastonim jest coś na rzeczy, co do B. Silvy to nwm.
3
B. Silva, Alvarez, Bastoni
@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10
7
Mam nadzieję, że będziemy w zasadzie 1:1 i transfer dojdzie do skutku.
1
@macio_944 RDR2, KCD2, GoW (2018), TLoU 1 i 2, Wiedźmin 3, Mafia: The City of Lost Heaven, Batman Arkham Asylum, Far Cry 3, Battlefield 1.
10
Czekamy i zobaczymy jak to się rozwinie
@Lionel_Messi10 @blakkudium @BORO_12