Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rafalloxfcb realik gra, to ten argument
1
ale wałeczek pod realik xDD norma
3
@FCB24 no chyba nie :)
2
@FCB24 to Bellingham od razu po kontuzji ma grać w wyjściowej 11?
3
@blakkudium świetny news, oby się udało!!
Cancelo-Kounde
Grimaldo-Balde
Wreszcie mogą być dobrze obsadzone boki obrony.
0
@kanver_ na ten moment oni faworytem czy my? (jakbyśmy mieli grać w półfinale)
0
@Gibbon_FCB albo wchodzą w dołek formy? każdy zespół musi to przejść podczas sezonu, u nich tego nie było widać do tej pory.
18
Bo zdrowa rywalizacja jest potrzebna
LO: Grimaldo-Balde
PO: Cancelo-Kounde
Klauzula 20mlne, a, że zostanie mu rok kontraktu to pewnie jeszcze mniejsza, do tego nie zarabia dużo więc kolejny plus
37
Być może transfer dekady.
0
@Arden to sobie X. Simons klub wybrał xDD
0
Takimi meczami (jak nasz dzisiejszy z Rayo) wygrywa się ligę.
3
Byle to dowieźć do końca, bez drugich żółtych kartek dla Yamala i Raphinhi oraz bez żółtej dla Bernala.
1
@Lionel_Messi10 oby dowieźli, też czekam.
3
@TR3YWAY ale jak to wygląda w szatni to my jednak nie wiemy..
1
@VeB 1899 Senesi
2
Araujo, Casado, Ferran?
@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10
0
@BORO_12 Może nie tak problemy jak inne priorytety a gra Rashforda nie powala.
0
@Kapitan9 zawsze jest jakaś szansa, Barcelona widać nie do końca jest zdecydowana na Rashforda, w ostatnich dwóch meczach chyba okrągłe 0minut. (może z zbicie ceny)
0
Gdyby nie fakt, że potrzebujemy na gwałt nowej 9 i ŚO to można by rozważyć takiego Barcolę, kontrakt do 2028.
2
Nawet nie wiedziałem, że Rayo gra w Europejskich pucharach :)
Fajnie, że dziś grają :)
8
Totalny sztos
1
@Fantastyczny Chłopiec dlatego trzeba wygrać w niedzielę z Rayo i zachować minimum te 4pkt przewagi
2
@Lionel_Messi10 zawodnik meczu (póki co)
1
@norbi77 realik, czy kogoś to jeszcze dziwi? ich cała historia to wałek na wałku xDD
7
Oby wrócił od razu po przerwie na repkę, zaraz po przerwie gramy ligowy mecz na wyjeździe z Atletico..
3
@LOPEZ16 z WOjtulą prawdopodobnie tylko mecz niedzielny z Rayo
1
To jeszcze teraz tylko wygrać w niedzielę z Rayo Vallecano i 2tyg przerwy.
Po przerwie wracają kontuzjowani: J. Garcia, E. Garcia, Frenkie de Jong, Balde, Kounde.
Czy ich lubimy czy nie lubimy to osobna sprawa, faktem jest, że przydadzą się wszyscy na najważniejszą część sezonu.
2
@kanver_ dużo lepszy od takiego Gulera-Bellinghama.
0
@Faro małymi krokami, pierw Newcastle a potem Atletico.. do Arsenalu daleka droga.
1
@PatrychoO nieprawda, zasada bramek na wyjeździe już nie obowiązuje.