0

@Rafalloxfcb realik gra, to ten argument

1

ale wałeczek pod realik xDD norma

3

@FCB24 no chyba nie :)

2

@FCB24 to Bellingham od razu po kontuzji ma grać w wyjściowej 11?

3

@blakkudium świetny news, oby się udało!!
Cancelo-Kounde
Grimaldo-Balde
Wreszcie mogą być dobrze obsadzone boki obrony.

0

@kanver_ na ten moment oni faworytem czy my? (jakbyśmy mieli grać w półfinale)

0

@Gibbon_FCB albo wchodzą w dołek formy? każdy zespół musi to przejść podczas sezonu, u nich tego nie było widać do tej pory.

18

Bo zdrowa rywalizacja jest potrzebna
LO: Grimaldo-Balde
PO: Cancelo-Kounde
Klauzula 20mlne, a, że zostanie mu rok kontraktu to pewnie jeszcze mniejsza, do tego nie zarabia dużo więc kolejny plus

37

Być może transfer dekady.


0

@Arden to sobie X. Simons klub wybrał xDD

0

Takimi meczami (jak nasz dzisiejszy z Rayo) wygrywa się ligę.

3

Byle to dowieźć do końca, bez drugich żółtych kartek dla Yamala i Raphinhi oraz bez żółtej dla Bernala.

1

@Lionel_Messi10 oby dowieźli, też czekam.

3

@TR3YWAY ale jak to wygląda w szatni to my jednak nie wiemy..

1

@VeB 1899 Senesi

2

Araujo, Casado, Ferran?


@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10

0

@BORO_12 Może nie tak problemy jak inne priorytety a gra Rashforda nie powala.

0

@Kapitan9 zawsze jest jakaś szansa, Barcelona widać nie do końca jest zdecydowana na Rashforda, w ostatnich dwóch meczach chyba okrągłe 0minut. (może z zbicie ceny)

0

Gdyby nie fakt, że potrzebujemy na gwałt nowej 9 i ŚO to można by rozważyć takiego Barcolę, kontrakt do 2028.

2

Nawet nie wiedziałem, że Rayo gra w Europejskich pucharach :)
Fajnie, że dziś grają :)

8

Totalny sztos


1

@Fantastyczny Chłopiec dlatego trzeba wygrać w niedzielę z Rayo i zachować minimum te 4pkt przewagi

2

@Lionel_Messi10 zawodnik meczu (póki co)

1

@norbi77 realik, czy kogoś to jeszcze dziwi? ich cała historia to wałek na wałku xDD

7

Oby wrócił od razu po przerwie na repkę, zaraz po przerwie gramy ligowy mecz na wyjeździe z Atletico..


3

@LOPEZ16 z WOjtulą prawdopodobnie tylko mecz niedzielny z Rayo

1

To jeszcze teraz tylko wygrać w niedzielę z Rayo Vallecano i 2tyg przerwy.
Po przerwie wracają kontuzjowani: J. Garcia, E. Garcia, Frenkie de Jong, Balde, Kounde.
Czy ich lubimy czy nie lubimy to osobna sprawa, faktem jest, że przydadzą się wszyscy na najważniejszą część sezonu.

2

@kanver_ dużo lepszy od takiego Gulera-Bellinghama.

0

@Faro małymi krokami, pierw Newcastle a potem Atletico.. do Arsenalu daleka droga.

1

@PatrychoO nieprawda, zasada bramek na wyjeździe już nie obowiązuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?