1

@norbi77 realik, czy kogoś to jeszcze dziwi? ich cała historia to wałek na wałku xDD

7

Oby wrócił od razu po przerwie na repkę, zaraz po przerwie gramy ligowy mecz na wyjeździe z Atletico..


3

@LOPEZ16 z WOjtulą prawdopodobnie tylko mecz niedzielny z Rayo

1

To jeszcze teraz tylko wygrać w niedzielę z Rayo Vallecano i 2tyg przerwy.
Po przerwie wracają kontuzjowani: J. Garcia, E. Garcia, Frenkie de Jong, Balde, Kounde.
Czy ich lubimy czy nie lubimy to osobna sprawa, faktem jest, że przydadzą się wszyscy na najważniejszą część sezonu.

2

@kanver_ dużo lepszy od takiego Gulera-Bellinghama.

0

@Faro małymi krokami, pierw Newcastle a potem Atletico.. do Arsenalu daleka droga.

1

@PatrychoO nieprawda, zasada bramek na wyjeździe już nie obowiązuje.

2

powinien wygrać.

2

@Faro wydaje mi się, że najwięcej to Ty narzekasz

0

@marcin62 grałeś w pierwszą część? polecasz?

3

@blakkudium zdecydowanie Yamal.

3

@Dankho94isback zdecydowanie tak, ale jak się sam donyślasz, to nie bardzo pasuje do scsnariusza dlatego o tym cisza xdd typowe madrycioki.
@turhiay właśnie o to mi chodzi, nie wiemy jak by się sprawy potoczyły.
Czyż nie ma podobnego scenariusza w lidze? Brak zawieszenia dla Roudigera, z dupy karne dla realiku i tak cały sezon, dlatego mamy tylko 4pkt przewagi.

1

@AmigoBlancos tak sobie wmawiaj xdd
Mecz w ogóle inaczej by się potoczył

1

@mordini123 tak tak, 2024r.

2

@Toretto ale, że City należały się dwa karne to już inna sprawa, przeciwko realikowi nie wolno dyktować karnych xdd

2

@wojopancer akurat z Bayernem to najwięsze drukarnie były xdd.
Wielkie spalone Ronaldo 2017, z dupy czerwona Vidala, brak oczywistego karnego dla Bayernu za zagranie ręką Marcelo (2018). 15 lig mistrzuf xddd
Tak to się robi xddd

4

Wczorajsze dwa karne dla City mogły diametralnie zmienić przebieg meczu ale wyszło jak wyszło (12sty zawodnik realiku)

0

@Gronek toż oni od początku grają z 12stym zawodnikiem

1

za takie zachowanie Viniciusa ,,karma wraca" więc spokojnie.

0

spokojnie, sprawdzają jak realikowi pomóc xDDD

2

@Marcelinho99 toż to kibice realiku xDD
2 karne powinny być dla City (przed golem realiku) ale cóż.. tak tworzy się historię xDD
15 lig mistrzuf

5

@Tasde tak w skrócie wygląda ich historia, wałek pogania wałek xDD

0

@LukaszFan to samo Atletico jutro (zapewne)

3

wolę by dziś realik awansował a stracił punkty w niedzielę.

7

@Gaucho cąły realik, nic bez sędziów nie ogarną..

4

@macio_944 realik i ich historia.. coś więcej muszę dodawać?

0

@Gibbon_FCB a w Barcelonę?

3

@kundee na tym polega nieprzewidywalność w grach :))

1

@BORO_12 to chyba ten sam? :)))

6

Ciekawie


@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?