Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 realik, czy kogoś to jeszcze dziwi? ich cała historia to wałek na wałku xDD
7
Oby wrócił od razu po przerwie na repkę, zaraz po przerwie gramy ligowy mecz na wyjeździe z Atletico..
3
@LOPEZ16 z WOjtulą prawdopodobnie tylko mecz niedzielny z Rayo
1
To jeszcze teraz tylko wygrać w niedzielę z Rayo Vallecano i 2tyg przerwy.
Po przerwie wracają kontuzjowani: J. Garcia, E. Garcia, Frenkie de Jong, Balde, Kounde.
Czy ich lubimy czy nie lubimy to osobna sprawa, faktem jest, że przydadzą się wszyscy na najważniejszą część sezonu.
2
@kanver_ dużo lepszy od takiego Gulera-Bellinghama.
0
@Faro małymi krokami, pierw Newcastle a potem Atletico.. do Arsenalu daleka droga.
1
@PatrychoO nieprawda, zasada bramek na wyjeździe już nie obowiązuje.
2
powinien wygrać.
2
@Faro wydaje mi się, że najwięcej to Ty narzekasz
0
@marcin62 grałeś w pierwszą część? polecasz?
3
@blakkudium zdecydowanie Yamal.
3
@Dankho94isback zdecydowanie tak, ale jak się sam donyślasz, to nie bardzo pasuje do scsnariusza dlatego o tym cisza xdd typowe madrycioki.
@turhiay właśnie o to mi chodzi, nie wiemy jak by się sprawy potoczyły.
Czyż nie ma podobnego scenariusza w lidze? Brak zawieszenia dla Roudigera, z dupy karne dla realiku i tak cały sezon, dlatego mamy tylko 4pkt przewagi.
1
@AmigoBlancos tak sobie wmawiaj xdd
Mecz w ogóle inaczej by się potoczył
1
@mordini123 tak tak, 2024r.
2
@Toretto ale, że City należały się dwa karne to już inna sprawa, przeciwko realikowi nie wolno dyktować karnych xdd
2
@wojopancer akurat z Bayernem to najwięsze drukarnie były xdd.
Wielkie spalone Ronaldo 2017, z dupy czerwona Vidala, brak oczywistego karnego dla Bayernu za zagranie ręką Marcelo (2018). 15 lig mistrzuf xddd
Tak to się robi xddd
4
Wczorajsze dwa karne dla City mogły diametralnie zmienić przebieg meczu ale wyszło jak wyszło (12sty zawodnik realiku)
0
@Gronek toż oni od początku grają z 12stym zawodnikiem
1
za takie zachowanie Viniciusa ,,karma wraca" więc spokojnie.
0
spokojnie, sprawdzają jak realikowi pomóc xDDD
2
@Marcelinho99 toż to kibice realiku xDD
2 karne powinny być dla City (przed golem realiku) ale cóż.. tak tworzy się historię xDD
15 lig mistrzuf
5
@Tasde tak w skrócie wygląda ich historia, wałek pogania wałek xDD
0
@LukaszFan to samo Atletico jutro (zapewne)
3
wolę by dziś realik awansował a stracił punkty w niedzielę.
7
@Gaucho cąły realik, nic bez sędziów nie ogarną..
4
@macio_944 realik i ich historia.. coś więcej muszę dodawać?
0
@Gibbon_FCB a w Barcelonę?
3
@kundee na tym polega nieprzewidywalność w grach :))
1
@BORO_12 to chyba ten sam? :)))
6
Ciekawie
@BORO_12 @blakkudium @Lionel_Messi10