MiGzi
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jaka armata KDB Xdd
2
no i elegancko
1
@bartas97 mówisz i masz xd
0
nie no dobra, jaki gwałt
1
@PatrychoO irytuje niesamowicie dzisiaj
1
Darwin razy dwa, niezłe Kongo na Anfield XD
1
ale zapierd**ił, wow
1
co Salah pokręcił xdd
1
Busi co za ciasteczko, o mamo
2
@Kondziubarca jak wszyscy wrócą na klasyk w lidze i nikt się nie wysypie na rewanż w PK to czuję w kościach 4 porażki Realu w tym sezonie z nami XD
7
@Rastafarnianin Pan piłkarz
4
Alonso dzisiaj top i nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym
0
Alonso mnie zaskoczył, wow
0
@RobiS ja mam Girone, pieniądze leżą na ziemii
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Matwar akurat Kounde to fakt, wczoraj zagrał masakrycznie
0
@ikar34 dobra, widzę, że ładnie tu niektórym kora wypina XD
3
@Sapos93 ale o czym ty mówisz teraz XD
0
jak Real strzeli jeszcze z dwie bramki, to będzie większa kompromitacja niż nasze 8:2 z Bayernem
1
to jest niemożliwe XDDDD
0
co jak co, ale oni mają jaja ze stali XD z 2:0 na 2:3 XD
1
@Faro Możesz odinstalować sterownik i zainstalować ponownie w Menedżerze Urządzeń
0
Barcelona Babyyy
0
@agaFCB Jules szefito XDD
0
@Gomess #Xavineta
0
@Khajio Ivan… piękne czasy
0
@Andy83 chłopie, weź ochłoń XDD
0
dobra, jaki mecz XD
5
Kvara to jest taki kot
0
ale Duńczycy się bawią z Belgami