0

co tam się stało xddd

0

jakie piękne wejście

1

forma Mutant XD

0

1

dobra, łatwo z tymi hiszpanami XDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bellerin proszę zejdź z tego boiska

0

Eric ty kozaku :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BulaKG śliczny jest dzisiaj

0

@xxKrysztalekxx co zrobił?

0

@AduŚ07 ale informik w środę siądzie, ajajaj

0

Robercik jest niesamowity

0

dobra XD La Zabawa

0

@Gaz rzeczywiście XD 2:0 dla Barcelony jest

0

@Murazor maszyna ruszyła

1

Sergi co poszedł :D

0

co Robercik odżył w Barcelonie

2

Pedri jaka piłka….

11

Ferran to niesamowity przypadek XD

0

@marcin62 no ja miałem to samo XD

2

@Rust_Cohle mówię Ci Kazik, że to nie siądzie

0

@marcin62 już myślałem, że tylko ja mam ten problem

1

@prokofiew z Ericiem to mocno ziomuś odleciałeś xd

0

nie no, Pique po tym meczu do bazy na kilkanaście spotkań

0

@Geble dwoma bramkami minimum

3

Pique, do łagru za to co zrobił

10

@masa11 ja tego jego woleja to widziałem w prawym okienku Onany….

0

Robercik jak w Barcelonie

1

@lukasbarca86 Urban VPN, totalnie za darmoszke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?