MiGzi
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
co tam się stało xddd
0
jakie piękne wejście
1
forma Mutant XD
0
@Messibestplayerintheworld tzw Factos
1
dobra, łatwo z tymi hiszpanami XDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bellerin proszę zejdź z tego boiska
0
Eric ty kozaku :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BulaKG śliczny jest dzisiaj
0
@xxKrysztalekxx co zrobił?
0
@AduŚ07 ale informik w środę siądzie, ajajaj
0
Robercik jest niesamowity
0
dobra XD La Zabawa
0
@Gaz rzeczywiście XD 2:0 dla Barcelony jest
0
@Murazor maszyna ruszyła
1
Sergi co poszedł :D
0
co Robercik odżył w Barcelonie
2
Pedri jaka piłka….
11
Ferran to niesamowity przypadek XD
0
@marcin62 no ja miałem to samo XD
2
@Rust_Cohle mówię Ci Kazik, że to nie siądzie
0
@marcin62 już myślałem, że tylko ja mam ten problem
1
@prokofiew z Ericiem to mocno ziomuś odleciałeś xd
0
nie no, Pique po tym meczu do bazy na kilkanaście spotkań
0
@Geble dwoma bramkami minimum
3
Pique, do łagru za to co zrobił
10
@masa11 ja tego jego woleja to widziałem w prawym okienku Onany….
0
Robercik jak w Barcelonie
1
@lukasbarca86 Urban VPN, totalnie za darmoszke