MiGzi
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@SkilledHydra16 on to chyba zrobił w meczu z Interem Miami
0
Memphis ty kocie
1
@Emhyr tzw. factos
6
no nic, nie udało się dzisiaj, źle nie było, wyciągnąć wnioski i do przodu
1
jak widzę Hajto to najchętniej wypłaciłbym mu lepca w twarz, nikt mnie chyba nie irytuje jak jego face xd
0
@FanBarcy22 nie no świruje, mogą być ciekawe pojedynki z Phonzim
0
@fcbfan1993 strims.top
1
Davies to niech lepiej sobie Aviomarin weźmie przed meczem, bo nie dojdzie do siebie jak go Dembele weźmie na karuzele
0
@Darkin oj mam tak samo
0
Włosi dzisiaj w obronie wyczyniali cuda, no cóż, tym razem się nie udało, głowa do góry
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
koniec żartów teraz
2
Raphinha co za pass do Gaviego
0
@kamiVeB ja bym desygnował do gry Ferran-Memphis-Raphinha i dał odpocząć lewemu przed meczem z Bayernem
0
@squeamish ale beton xdd
0
@Koni8M ja 5-0 właśnie, szkoda tej straconej bramki /;
0
ale Lewy w Fantasy na kapitanie wszedł aż miło XD
1
madre mia, co oni dzisiaj grają
5
Lewy co się bawi, ale Dembele co powalczył, wow
0
@squeamish on tak powiedział ? XDDD
1
@Kackiewicz urban vpn jest dosyć spoko, sam używam i nie mam zastrzeżeń
1
żółw jest niemożliwy
2
Neymar co dał piłkę, wow
0
@PaPo Max, Perez, Leclerc
1
@Zoker Lewy to jeszcze chyba biegnie XD
3
Dembele, ja Cię proszę XD
1
jaka maszyna :o
0
Dali im fory i cyk do parteru XD
0
Ter Stegen, nie poznaje tego gościa, co on tam odstawia