0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@SkilledHydra16 on to chyba zrobił w meczu z Interem Miami

0

Memphis ty kocie

1

@Emhyr tzw. factos

6

no nic, nie udało się dzisiaj, źle nie było, wyciągnąć wnioski i do przodu

1

jak widzę Hajto to najchętniej wypłaciłbym mu lepca w twarz, nikt mnie chyba nie irytuje jak jego face xd

0

@FanBarcy22 nie no świruje, mogą być ciekawe pojedynki z Phonzim

0

@fcbfan1993 strims.top

1

Davies to niech lepiej sobie Aviomarin weźmie przed meczem, bo nie dojdzie do siebie jak go Dembele weźmie na karuzele

0

@Darkin oj mam tak samo

0

Włosi dzisiaj w obronie wyczyniali cuda, no cóż, tym razem się nie udało, głowa do góry

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

koniec żartów teraz

2

Raphinha co za pass do Gaviego

0

@kamiVeB ja bym desygnował do gry Ferran-Memphis-Raphinha i dał odpocząć lewemu przed meczem z Bayernem

0

@squeamish ale beton xdd

0

@Koni8M ja 5-0 właśnie, szkoda tej straconej bramki /;

0

ale Lewy w Fantasy na kapitanie wszedł aż miło XD

1

madre mia, co oni dzisiaj grają

5

Lewy co się bawi, ale Dembele co powalczył, wow

0

@squeamish on tak powiedział ? XDDD

1

@Kackiewicz urban vpn jest dosyć spoko, sam używam i nie mam zastrzeżeń

1

żółw jest niemożliwy

2

Neymar co dał piłkę, wow

0

@PaPo Max, Perez, Leclerc

1

@Zoker Lewy to jeszcze chyba biegnie XD

3

Dembele, ja Cię proszę XD

1

jaka maszyna :o

0

Dali im fory i cyk do parteru XD

0

Ter Stegen, nie poznaje tego gościa, co on tam odstawia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?