0

@tomek8756 tam jeszcze u dołu ekranu był jeden piłkarz wiec możliwe ze to on złamał linie spalonego

1

@MarcelNJ11 no byczku na 7, 5:50 wstajemy :D

0

@Yoshi94 no fajnie by to mogło chodzić

2

Ter Stegen
Mingueza-Araujo-Pique-Alba
Frenkie-Busquets
Dembele-Memphis-Fati
Aguero

Jak wszyscy będą zdrowi to tak to powinno wyglądać

0

@4cesc4 to Pau podawał głową

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Gavi-De Jong-Pedri to jest to czego nam potrzeba

0

Dobry wieczór, witam po tygodniowym banie ;D co tam słychać? ;D

0

@MSN30 tak tak, ale jakiś czas temu dali znać, że sold out był

1

@MSN30 ja zamawiałem

3

jeszcze wyjdzie słońce nad Camp Nou…

0

@Foro ja wiem, że są tacy ludzie XD

2

@marcin62 w Ameryczce od dawna tak śpiewają i nikt tego nie roztrząsa xd

0

zaraz będzie zmiana powrotna XD

0

jak to nie wpadło XD

1

@POLAK12345 potężny Jorge Sampaoli :D

0

@patryk355 kontuzja kolana podobno, jakieś stłuczenie

1

@kacper201 do Web App chyba po 19

0

@Pawel13sz z jakiego filmu jest ten kadr?

0

@cules100pro 4 minuty….

0

no niemożliwe :D

0

@Sysia11 prędzej to 1

1

XDDDDDDDDDDDDDD

0

@Katalonbar chyba kontuzja Balde

0

to jest niemożliwe co się dzieje na CN

0

Komentarz usunięty

0

co ten Wichniarek pierdoli XD Garcia zagrał jeden mecz a on coś mówi o niewypale XDD

2

jazda tam z nimi :D

1

Max przesunięty o 3 pozycje podczas GP Rosji za spowodowanie kolizji z Lewisem

0

@Sulimo też bym poprosił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?