Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Tego się bardzo boję przed meczem z Realem.
5
@_Niko_ żadnych nie mam. Real jest niestety wyrachowany, cwany a my mamy młodą ekipę i z Bayernem przegraliśmy właśnie brakiem cwaniactwa, doświadczenia i zimnej krwi. Spodziewam się podobnego meczu co z FCB. Obyśmy strzelili co bedziemy mieli, bo Real na pewno strzeli.
15
100 % anty Real Madryt.
0
Na Viaplay znowu dźwięk szybszy od obrazu xD oni nigdy się nie ogarną
0
Rywalizowaliśmy. O to mi chodziło przed meczem z Bayernem. Przegrać zawsze można, oczywiście, ale my byliśmy równorzędni. Bayern był po prostu zdecydowany i wykorzystał nasz moment słabości bezlitośnie, czego my nie umieliśmy, ale mimo wszystko - mecz mógł iść w obie strony. Świetny prognostyk na przyszłość.
0
Robert dzisiaj potrójnie zmotywowany. Trzeba coś strzelić bo co mecz trzeba, trzeba strzelić bo Bayernowi No i trzeba strzelić bo Gowniara z paletkom ostatnio znowu wygrała.
5
Aaa no i jak komuś zmienił życie to na pewno Idze Świątek. Czysta inspiracja. To dzięki Bońkowi Iga teraz gra w tenisa.
9
@Worny na tak, ale też na limit - np dwa razy na mecz, i jak trafisz to nadal masz dwie szanse. VAR i tak sprawdzają jak chcą więc to by dało jeszcze więcej sprawiedliwości
1
@barcelonaLM zdecydowanie, wtedy był totalny szał
0
pierwszy finał MŚ Polaków w XXI wieku który jako 8-latek miałem już okazję śledzić. Pamiętam, że bardzo przeżyłem tamtą porażkę. Kto by pomyślał wtedy, że potem w kolejnych 16-latach zagramy jeszcze w trzech innych finałach.
2
@Dieselzor ja uważam że cena repliki kibicowskiej to jest kpina. Te koszulki od Nike są tak potliwe latem że hit. Zwykly poliester rodem z bazaru. Meczówki są lepsze ale też nie jest to jakiś jedwab. A kosztują blisko 700 zl xD mimo wszystko kupuje oryginalne, bo chce być fair z klubem i mieć coś co mnie nie rozczaruje np krzywo sklejonym herbem
3
@Dieselzor niektóre fejki wyglądają niemal tak samo, na herbie są jedynie różnice że np w oryginalnych herb jest dosyć sztywny a w fejku taki miękki.
3
cześć, jak mieliście do czynienia z kredytem hipotecznym, zbieram odpowiedzi do ankiety do pracy mgr, proszę Was o wypełnienie tej krótkiej ankiety :) z góry dzięki za każdą odpowiedź, będę bardzo wdzięczny
https://forms.office.com/r/PT5FfDE3yC
47
Tak było.
0
Rozumiem że TVP nie wykupiło sublicencji i Lech tylko w viaplay?
24
Robert Lewandowski to jeden z najlepszych napastników w historii piłki nożnej.
0
@taris nie, nigdzie, nie sprzedają takich
2
Scott McTominay!
0
Gdzie leci transmisja MŚ siatkarzy?
0
Portugalski kupiec żywego towaru z wozu, koniom lżej.
8
Taka sytuacja.
1
@FcBarcaVamosMyClub używam na Chromecaście 4.0, Android TV - zero problemów
0
Kante, Kovacic kontuzje, De Jong wjedzie jak złoto do maszyny Tomasza Tuchela.
1
W sumie, sytuacja w Barcelonie trochę mi przypomina Chelsea Franka Lamparda - pierwszy sezon Franka był naprawdę fajny, dużo młodych graczy (jak u Xaviego), w pewnym momencie seria wielu zwyciestw z rzędu (świetna jesień Chelsea Lamparda, wiosna gorsza ale udało się zachować top4) - analogicznie u Xaviego. Latem full transferów (wtedy w Chelsea Werner, Havertz, Ziyech, Chillwell, Mendy) - tak jak teraz w Barcelonie, duże oczekiwania, presja i... no właśnie, czy Xavi też zaliczy taką klapę jak Frank? A potem przyjdzie ktoś kto zbuduje ten zespół na nowo i wygra Ligę mistrzów?
Luźne porównanie, historia potoczyć się może inaczej ale analogii do Lamparda sporo - klubowa legenda, pierwszy sezon przejściowy, przed drugim dużo transferów i wielkie oczekiwania.
1
@RobiS no to już ciężko mi się odnieść, powiem tak. Mam trzy koszulki z nadrukami, dwie ze zgody, jedną z rgola, te dwie ze zgody prałem w sumie całkiem często, nadruk obecnie się trzyma całkiem ładnie, nie widać żeby odchodzil, więc może po prostu do dupy Ci zrobili. Jak to będzie z podstadnionem okaże się dopiero za parę miesięcy na koszulce Lewusa :D
1
@RobiS no to w podstadnionem tak samo jak w zgodzie, też mają tę maszynę i nią to przyklejają. Z nadrukami niestety nie można aż tak często prać, najlepiej w jakimś lekkim szybkim praniu, dlatego ja wolę czyste koszulki bo nadruki fabryczne producenta wytrzymują spokojnie cały rok ciągłego noszenia i prania koszulki a taki nadruk już niekoniecznie. No ale, Lewego nie mogłem sobie odmówić :D
0
@Witekk10 nie sądzę, żeby to było wiadomo, jak się pojawią to będą, a kiedy, raczej nikt nie wie
0
@bodzio10 @clyde drobiazg, sam kupiłem, drogie to fakt, ale mam też koszulkę Leo z sezonu 20/21 i to będzie taka fajna klamra, ostatni sezon Leo u nas, pierwszy Lewego, odmówić sobie tego nie mogłem :D
1
@RobiS tak, oni robią nadruki, to znaczy dostają od producentów gotowe naklejki i je zgrzewają na koszulce, ja od nich akurat nadruku nie miałem, jedynie emblematy na rękawkach - trzymają się więc zakładam, że nadruki numeru i nazwiska też. Wstawiaja filmiki na YT z tego jak to robią, np tu:
1
Jak ktoś poluje na koszulkę Lewego to na PodStadionem.pl właśnie wjechały, z tego co się orientuję w Polsce jeszcze ich nie było, wiec jest szansa ją całkiem szybko zgarnąć (: