MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jestem wielkim zwolennikiem De Ligta i chcialbym go zobaczyc w FCB, bo za kilka lat moze byc to najlepszy stoper na swiecie, ale z drugiej zas strony opcja 4 stoperow ktorych mamy (Pique, Lenglet, Umtiti, Todibo) i wizja zaoszczedzenia 70/80mln, ktore moglyby byc przeznaczone na lewego obronce, ktorego -nie oszukujmy sie- bardziej na tą chwile potrzebujemy, daje mi do myslenia. Todibo ma talent, jakosc i predyspozycje do tego by rowniez byc swietnym stoperem. Tak wiec nie bede plakal jak sie nam nie uda zakontraktowac De Ligta.
2
@NeroTFP
Messiemu nie jest po drodze z Icardim, wiec taki transfer nie miałby racji bytu. Messi przyjazni/przyjaznił sie z Maxi Lopezem ktoremu Icardi zakosil dziewuche.
1
@Elosek
Jezeli nie odejdzie Valverde to zmian na lepsze nie bedzie i nadchodzacy sezon bedzie zmarnowany. Nie wazne czy odejdzie Rakitic czy tez nie (choc oczywiscie wolalbym jakby odszedl), Valverde i tak wszystko pociagnie na dół.
0
@matirix20
A ja na nie. Cou i Rakitic plus ewentualna dopłata max 50 mln. Dembele bym w to nie mieszal poki co. Chyba ze Hazard pojdzie do Realu i Chelsea wylozy za Coutinho +/- 120 mln to wtedy mozna oddac PSG Dembele i Rakticia + niewielka doplata i za pieniadze od Chelsea kupić Griezmanna.
1
@Cou7_ley
Szkoda, szkoda. Gdyby nie Valverde, to by czarowal przez caly sezon w Barcelonie. Kto wie, moze bylby jeszcze lepszy niz w Liverpoolu? Zobaczycie, ze jak odejdzie i trafi na trenera który mu pouklada od nowa w glowie, to znow bedzie blyszczal.
0
@danio1899
Argentyna nie jest faworytem, to jasne, ale nie zapominajmy, ze Argentyna ma w skladzie geniusza, wiec wszystko jest mozliwe.
0
@MontelQ
Van Dijk
Messi
Salah
Ale poczekajmy jeszcze na CA. Jezeli Messi poprowadzi Argentyne do zlotego medalu na tym turnieju, to wtedy obiektywnie Messi powinien zdobyc ZP. W innym wypadku niestety Van Dijk jest faworytem
0
Dzis kibicuje Tottenhamowi (choc w PL zawsze wolalem Liverpool i Man U). Nigdy nic nie wygrywaja, wiec niech ten wieczor bedzie nalezal dzis do nich. A co, niech sie dzieje! :)
0
@aspider
W Madrycie zdaje sie tez byla sytuacja ze machano chusteczkami, dobrze mi cos świta ?
0
Dwa pytania. Zastanawia mnie jaka panuje opinia w obcojęzycznych krajach miedzy tamtejszymi fan clubami Barcelony (na forach, stronach internetowych) co do Valverde. Czy jest podobna niechęć jak tutaj? Jak to wyglada w samej Hiszpanii i Katalonii, czy tam zdecydowana wiekszosc rowniez jest za odejsciem Valverde? Drugie pytanie, z czystej ciekawosci - w jakich meczach machano bialymi chusteczkami w ramach protestu przeciwko trenerowi sugerujac jego zwolnienie i jakie byly tego efekty/okolicznosci?
4
Jest nadzieja, że Bartomeu sie obudzi, otworzy oczy i pojdzie po rozum do glowy, że ten trener w ogóle nie pasuje do Barcelony i mozolnie niszczy to co było budowane przez lata. W ramach rekompensaty mu zaproponuje role głównego fotografa w klubie... Choć w sumie z niego taki fotograf jak i trener wiec rola fotografa tez by go pewnie przerosla.
7
@lukas10 Podpisuje sie pod powyższym wszystkimi konczynami. Błagam niech on odejdzie!!!
63
Czy tylko mnie krew zalewa i dostaje nerwicy na mysl o tym ze Valverde bedzie treneren na kolejny sezon? Nie moge tego zdzierżyc. Jak Boga kocham, no nie moge! Czy Bartomeu jest az tak zaslepiony, czy ta znajomosc z Ernesto ma jakies glebsze podloze ? Przeciez kazdy zdrowo myslacy kibic Barcelony, ktory ogladal wiekszosc spotkań w LaLidze doskonale o tym wie, ze zdobylismy mistrza nie dzieki Valverde a dzieki Messiemu. Gdyby nie Leo, to bysmy mieli sezon na poziomie Realu, a jaki sezon mial Real to wszyscy doskonale wiemy. Styl Barcelony pod wodza Valverde to dno i wodorosty. Żaden z zawodnikow pod jego wodza sie nie rozwinął, wszyscy zaliczaja mniejszy lub wiekszy regres (Messiego i Ter Stegena pomijam bo to kosmici). O co tu chodzi? Czy ktos jeszcze wierzy, że Valverde w nastepnym sezonie cos wiecej osiągnie z tym zespołem?
2
@moronw Wierz mi, ze nie tylko ty. Też z niecierpliwością czekam na ten moment.
2
@moronw Zgoda. Ja najwieksza wina obarczam Valverde i jego wspólasów Busquets&Rakitic. Powinien grac Arthur, De Jong i Vidal w nastepnym sezonie. Ale brakuje nam kurcze ofensywnego pomocnika, kogos w stylu Iniesty :(
2
@Yoshi94 No jak to? Przeciez my tez mamy Boatenga :) Wlasnie o to chodzi, w City wiedza co to znaczy konkurencja, przez to pikarze daja z siebie 100% zeby walczyc o pierwszy sklad. A my kupujemy jakiegos Boatenga. No na miłość boska litości! Suarez musi miec niezły ubaw z naszego zarządu.
10
@moronw
Jak to co ? W City potrafi sadzac na lawce nawet Aguero, wiec nasze gwiazdeczki gdyby graly taki piach jak gra ostatnio np. Busquets to jestem przekonany o tym ze dałby mu odpoczac.
6
Fajnie, tylko zarząd zapomina kogo maja na ławce jako trenera, a ten sie boi sadzac na ławce Busquetsow Rakiticiów i innych Suarezów. Potrzeba nam klasowego lewego obroncy ktory realnie moglby walczyc o pierwszy sklad z Albą. To samo tyczy sie Suareza - nie mozemy szukac zmiennika tylko konkurenta do gry w pierwszej 11. Powtarzam to juz od bardzo dawna. Moim faworytem jest Tagliafico i Jović. Do tego De Ligt i Griezmann albo Neymar i jest taka paka ze glowa mala. Oczywiscie pod warunkiem czy uda nam sie sprzedac Coutinho i reszte zalogi na ktorej mozemy cos zarobic.
1
@BigShaq Zgoda, czesto im nie szlo za dovrze na turniejach, ale ich czas dopiero nadchodzi. Ostatnie MS byly przedsmakiem tego co moga osiagnac na kolejnych tego typu imprezach. Jak juz mowilem rosnie im zlote pokolenie.
10
Jakby Coutinho odszedl za 140 mln funtów to bym skakal z radosci. Niestety nie wierze w taka kwote wydana przez Chelsea.
0
@BigShaq Nie pomijalbym Anglikow. Rosnie im genialne pokolonie, wielu utalentowanych pilkarzy.
1
@Kajtek77 Ja tez bym go chcial widziec w Barcelonie.
0
@Grabarz1750 Nie tylko klubowa. Zwroc uwage ze reprezentacja Anglii tez jest co raz silniejsza. Maja wielu zdolnych mlodych pilkarzy. Na kolejnych turniejach będą murowanymi faworytami do medalu.
0
@koszol Nie lubie chlopa ale jakosc to on ma wciaz niesamowita i jak najbardziej bym chcial zeby ponownie gral dla FCB. Barcelona z nim w skladzie bylaby znow faworytem do wygrania LM. A niee, sorry, przeciez mamy Valverde :(
2
Jovic, Pepe, Werner. Któryś z tych 3 chłopaków. Moim faworytem jest Luka, aczkolwiek z Nicolasa albo Timo rowniez bym sie ucieszyl.
1
@DonFerdinando Ok. Nie bede sie spieral co do Semedo, bo jest w tym co piszesz troche racji, nie zaprzecze. Niemniej jednak wciaz w niego ja osobiscie wierze. Tak czy siak ta pozycje mamy w miare bezpieczna. Jest Roberto, wspomniany Semedo i wspomniany przez Ciebie Wague, ktory dobija sie do pierwszej druzyny i ma realne szanse zeby nawet wskoczyc do pierwszego skladu w nadchodzacym sesonie. Jeśli tak, to sprzedac Semedo za dobre pieniadze jesli jest taka mozliwosc i tyle. Wtedy zobaczymy jak rozwinie sie Wague i dopiero za rok podjac decyzje czy z pieniedzy zarobionych za Semedo potrzebujemy nowego grajka na ta pozycje czy nie.
0
@YoungMan
No wlasnie te kontuzje mnie przerazaja. Gosc jest slabiutki i chudziutki ze az oczy bola. Jezeli sztab popracuje nad jego wzomcnieniem, nad jego miesniami, to niech zostanie, ale tutaj musi byc tez chęć samego pilkarza do czestszego odwiedzania silowni, a z Dembele jest tego typu problem, ze nie zawsze mu sie chce, bo ma "wazniejsze" rzeczy na glowie.
5
Jak Barca sprowadzi Parejo, to juz w ogole mi rece opadna :( Ja sie pytam po co nam kolejny grajek ktory ma lat 30 do srodka pola? I do tego jeszcze kosztuje krocie. To juz lepiej zakontraktowac Mate ktory moglby przyjsc za darmo. Nam jest potrzebny Jovic, Neymar albo Griezmann, Rodrigo (za Cou i Dembele), De Ligt (za Umtitiego), i lewy obronca (marzy mi sie Tagliafico jako realny konkurent dla Alby do pierwszego skladu). Co do prawej flanki na obronie to dalbym jeszcze szanse Semedo na kolejny sezon, ten chlopak ma ogromny potencjal, tyle tylko ze Valverde nie potrafi go wykorzystac :(
12
Bartomeu out, Valverde out = lepsze czasy dla FCB. W przeciwnym wypadku bedziemy ogladac plecy Realu w nastepnym sezonie. A o Lidze Mistrzow to mozemy jedynie pomarzyc jezeli ci Panowie beda dalej za sterami. Wspomnicie moje slowa.
0
Kazdy tylko nie Valverde. A jezeli zalezaloby to ode mnie i moglbym wybrac, to chcialbym zeby trenerem zostal Massimiliano Allegri.