MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MXFCB
Daty Ci sie pomylily. To bedzie w 2023 kiedy bedziemy druzyną ze srodka la ligi. Valverde nie zostanie jednak zwolniony, a poda sie do dymisji, bo zarzad dalej bedzie za jego pozostaniem wierząc w jego kompetencje i doskonale umiejetnosci trenerskie. Odchodząc wezmie pod pache Rakiticia i wspolnie założą klub wzajemnej adoracji.
18
Gotowiec do prasy na następny sezon :
Po niezbyt udanym sezonie Barcelona rzutem na taśmę wywalczyla 4 miejsce w La Liga, wczesniej odpadając w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Na otarcie łez pozostaje jeszcze final Pucharu Króla, w ktorym to jednak zespół z Madrytu bedzie faworytem. Barcelona nie przekonywała stylem, który był daleki od tego do czego przyzwyczaila nas Barcelona Guardioli i Luisa Enrique. Najwiecej minut w zespole rozegrali odpowiednio Ivan Rakitic, Sergio Busquets, Marc Andre Ter Stegen, Leo Messi, Jordi Alba, Luis Suarez i Pique. Najmniej szans dostawali Carles Alena, Malcom, Parejo, Cristhian Stuani, Rodrigo Moreno, Filipe Luís, Moussa Wague, Todibo i co moze dziwic Arthur, bo ten niejdnokrotnie pokazywal ze zasluguje na pierwszy sklad wchodzac z ławki rezerwowych. Nie brany był też zbyt czesto pod uwage Frenkie De Jong, który według trenera potrzebuje nabrać więcej doświadczenia z zespołem. Nie radzil sobie rowniez na szpicy Sergi Roberto, ktory nie wykorzystal szansy absencji kontuzjowanego przez większość sezonu Dembele. Ciekawostką jest fakt, że Sergi Roberto rozegrał sezon będąc ustawiany na niemalże każdej pozycji, w tym jeden mecz w Pucharze Króla jako zmiennik Ter Stegena, ktory w drugiej połowie musiał opuścić boisko z powodu urazu. Nie wypalił również Philippe Coutinho, byl on cieniem samego siebie z początku poprzedniego sezonu, slabe zawody przez wiekszosc czasu rozgrywal też Nelson Semedo. Choć zdarzały mu sie przebłyski. Wymiennosc pozycji Lengleta i Umtitiego rownież nie przyniosly porządanyh efektów. Natomiast przyzwoity sezon rozegral Arturo Vidal, Pique i oczywiscie Leo Messi, po raz kolejny zostając królem strzelców La Liga. Co trzeba podkreslic znakomity był rownież Marc Andre Ter Stegen, niejednokrotnie ratując zespół od utraty bardzo cennych punktów. Reszta zawodnikow przecietna, żeby nie powiedzieć slaba i bezproduktywna. Najslabszym ogniwem byl jednak srodek boiska, gdzie Rakitic i Busquets udowdnili po raz kolejny że najlepsze lata mają już za sobą. Barcelona Ernesto Valverde zawiodła, ale trener wciaz cieszy sie zaufaniem zarządu, ktory wierzy w dalsza prace i rozwoj tego trenera, w wyniku czego przygotowywany jest juz nowy trzyletni kontrakt.
Zachęcam do dodania czegos od siebie, rozszerzenia artykułu, tym sposobem ułatwimy redaktorom prace a przy tym bedziemy miec dobrą zabawe :) Wiekszosc z nas ma wizje nadchodzacego sezonu i wie czego mozna sie po nim spodziewać. Ja widząc to co sie aktualnie w klubie dzieje i jak jest on zarządzany, jestem pewien, że dużo sie nie pomyliłem powyższym artykułem. Pisać Panowie...
0
@Veb1233
No niewiadomo tak naprawde, dlatego napisałem, ze nie wszystko przedostaje sie do opini publicznej. Niemniej jednak gdyby bylo cos na rzeczy, to wydaje mi sie, że bylaby jakas wzmianka na ten temat. W dzisiejszych czasach do prasy przedostaje sie wiekszosc ciekawych informacji nt. zainteresowan klubow poszczegolnymi pilkarzami.
0
@PieN
Moim zdaniem lepszy niz Semedo i Roberto razem wzieci. Ale fakt, ze przeplata swietne mecze (wiekszosc ktore widzialem) słabymi.
2
Dlaczego Barcelona nie interesuje sie takimi piłkarzami jak Sancho, Felix, Cancelo, Sane, Neres itd ? Z tego co czytałem, to ci pilkarze sa chętni aby spróbować nowych wyzwań. W przypadku Sane i Felixa kluby nawet podaly przyblizona cene za jaka mogłoby puscic tych chłopaków (odpowiednio 100 i 120mln €). Ja rozumiem, że kosztuja kupe kasy i nie wszystko przedostaje sie do opini publicznej, ale w ogóle nie słychać o zainteresowaniu tymi pilkarzami ze strony naszego zarządu. Non stop przewijaja sie w plotkach transferowych te same nazwiska, a o mlodych chlopakach, ktorzy są przyszłością futbolu na najwyższym poziomie cisza. Messi wiecznie grac nie bedzie, a taki Sancho czy Felix, to nadzieja, że mogliby sie zblizyc do jego poziomu i dac jakosc Barcelonie na wiele lat.
2
@-barca4ever-
Niestety Valverde juz na 100% zostaje i trzeba sie z tym pogodzić.
0
Ooo.. Ciekawy zbieg okoliczności - dopiero co dzis gadalem z kolega jakby wyglądała reprezentacja Hiszpanii z Messim, a tu nagle ankieta w podobnym klimacie. Dobre :)
1
Z mojej strony jak najbardziej jestem na tak jezeli chodzi o powrot Neymara do Barcelony. Nie przepadam za nim jako czlowiekiem i tym jak sie zachowuje poza boiskiem, ale mam to szczerze mowiac w głębokim poważaniu - mnie interesuje gra Barcelony, a z nim w składzie bedziemy znów niewiarygodnie mocni. On jest gwarantem jakosci i wielu bramek. Trzymam kciuki za to żeby wrócił. Ja znów chce oglądać magie i duet Panow Messi & Neymar.
0
@Criss18Barca
Zazdroszcze tych upałów :) U mnie dzis pokazuje 12 stopni i czarne chmury nad głową.
0
@Kamiloza91
Narazie najgorszy zawodnik w reprezentacji Portugalii.
1
@Pyke
Ja też, ale taka opcja jest nierealna. Busquets jest nie do ruszenia. Natomiast jezeli w nadchodzącym sezonie bedzie grał taki piach jak pod koniec minionego, to MUSI zostać zdegradowany do roli rezerwowego. Niestety Valverde nie ma jaj żeby wykonać taki ruch.
0
@Ratamahatta
Jestem za! Tyle tylko, że z malym wyjatkiem - zostawilbym Arthura i nie zawracal sobie glowy Thiago. Aha i dodalbym lewego obronce, Tellesa z Porto albo Juniora Fripo i gra muzyka :)
2
Jezeli przyjdzie De Ligt, to Todibo na wypożyczenie albo sprzedaż definitywną ale z możliwością odkupu zapisana w kontrakcie. W innym wypadku bym go zostawil, bo chlopak ma spory potencjał. No i oczywiscie wszystko zalezy też co z Umtitim, bo jezeli odejdzie, to bedziemy potrzebowac Todibo jako czwartego stopera w hierarchii.
0
@antonioo
Gdzie ja kolego napisalem, że Antek ma najlepsze lata za soba? Napisalem, ze juz blizej ma do emerytury. Łopatologicznie ci wytlumacze, jak ochloniesz od slonca to zrozumiesz :) Griezmann z profesjonalnym kontraktem gra z tego co pamietam od 2005 roku, a do konca kariery mu zostalo jeszcze załóżmy 6 może 7, przy dobrych wiatrach nawet niech bedzie 8 lat. Czyli ma blizej niz dalej do konca kariery. Kumasz? :) Wez tez pod uwage fakt, że w wieku dajmy na to 33 i wiecej nie bedzie juz mial mozliwosci wynegocjowania sobie takiego kontraktu jaki moze wynegocjowac sobie teraz.
1
@antonioo
Również pozdrawiam i słonecznego dnia życze :)
0
@antonioo
Rynku nie znasz :) Czasy sie kolego zmienily. Teraz mysli sie najpierw o pieniedzach, zeby sie pochwalic lepszym kontraktem przed innym panem pilkarzem. Wiem, chore, ale taka jest smutna prawda. Rozwoj i tradycje schodza na dalszy plan. Pozatym rozwoj pilkarski Antek ma juz raczej za soba, teraz to on jest juz blizej emerytury.
0
@antonioo
Zdzwilbys sie. Jezeli ktos ma wolna reke i manie kupowania, przy czym sie nie zabezpiecza na starosc, to moze zaprzepaścić kazda fortune. Uwierz mi. Historia zna mnostwo takich przypadkow. Ja osobiscie doskonale rozumiem te dylematy pilkarzy czy wybrac ogromne pieniedze czy lepszy klub z tradycjami. Kazdy kalkuluje, to normalne. W tych czasach gdzie światem rządzi pieniedz 99% pilkarzy tak robi. Przykre to ale prawdziwe. A te jego komercyjne zagrania rodem z USA jak to doskonale podkresliles, to rowniez uwazam za slaby pomysl, niemniej jednak tak naprawde mam to gdzies. Niech se robi co chce, wazne zeby na boisku udowdnil swoja wartość i dal radosc ludziom którzy chcą oglądać jego gre.
13
@antonioo
A skąd wiesz, że nie jest to wymysł pismakow te "dylematy" ? Z drugiej zaś strony ja doskonale rozumiem te ich wahania, bo przeciez musza myslec by sie zabezpieczyć na emeryturze. Kariera pilkarska jest dosyć krotka. Dylemat czy przejsc do WIELKIEJ Barcelony za mniejsze pieniedze czy do sztucznego tworu jakim jest PSG za ogromne pieniedze (duzo wieksze niz proponuje Barcelona) jest wbrew pozorom ogromnym dylematem. Jestem pewien, że 99% z was tutaj piszacych rowniez by sie zastanawialo i czekalo z podjęciem decyzji do ostatniej chwili.
8
Na Euro będziemy jedna z najgorszych, jak nie najgorsza reprezentacją. Dramat.
1
Ukraina - Serbia juz 5:0. Tego sie nie spodziewalem.
0
@Norkusik
Jasne. Jaja se robie. Nie da sie tego oglądać.
0
@kewin
Jak najbardziej :)
0
Kto waszym zdaniem jest gorszym trenerem Brzęczek czy Valverde?
7
@Bobski
No toż to przecież idealny wiek pilkarza dla trenera Valverde! Zaraz go wrzuci do podstawowego skladu. Juz zaciera ręce :)
0
@mn2000
Łap pierwsze lepsze oceny poszczególnych zawodnikow. Depay jednym z najgorszych zawodnikow. Tutaj najsłabsza ocena ze wszystkich :
https://www.google.com/amp/s/www.express.co.uk/sport/football/1137392/England-lose-Holland-Nations-League-semi-finals-ratings-John-Stones-Southgate-Kane/amp
Faktycznie inne mecze ogladalismy.
0
@mn2000
Ogladnij ten mecz na spokojnie jeszcze raz i przeanalizuj gre Depaya. To, ze udalo mu sie dograc 2 razy nie znaczy, ze dobrze zagral. Prawda jest taka że wiekszego łamagi jak on we wczorajszym meczu to dawno nie widzialem. Tyle z mojej strony. Pzdr.
1
@Jurandinho
Żebys wiedzial. Nie moge zdzierżyc tego czlowieka na ławce Barcelony.
0
@klopx
A Neymar gdzie? :(
1
Ploty nt. zainteresowania Barcelony Buffonem. W sumie fajna opcja za Cillessena na jeden sezon. Mega pozytywny czlowiek. Moglby wniesc sporo doswiadczenia do szatni Barcelony. No i w końcu mógłby mieć realną szanse na wygranie Ligi Mistrzow. A nieee, sorry, przeciez mamy Valverde :(
1
@mn2000
To my w takim razie oglądaliśmy kolego wczoraj inne mecze. Depay byl aktywny to fakt, ale co marnowal pilek, to jego. Niejednokrotnie wyglądał jak amator we wczorajszym meczu. Nie kwestionuje jego umiejetnosci, bo ogladalem go juz w baaardzo dobrych wystepach, ale ten wczorajszy mu poprostu nie wyszedl.