MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzymam mocno kciuki za Unzue, bardzo mi sie podobala jego praca u boku LE. Szybkiego awansu do LaLiga mu życze. Rashford? Jestem na nie. Facet marnuje mnostwo setek i nie wydaje mi sie, że pasowałby do Barcelony. Chyba ze jako rezerwowy w ramach wymiany za Rakiticia. Oczywiscie bez opcji doplaty z naszej strony ;) Z Man U na dzien dzisiejszy jesli juz to zapytalbym o Luka Shaw'a.
0
@MontelQ
Niestety jest w tym co napisałeś sporo prawdy, chyba że Leo im wybije z glowy jakakolwiek nadzieje na zbliżającym sie turnieju CA.
0
Depay to jest fenomen. Ogladalem z nim pare meczy gdzie zagral fenomenalnie, az przecieralem oczy ze zdumienia, zeby w kolejnych zagrac taki piach ze głowa mała.
0
@socha
Trzymaj, trzymaj. Jezeli Valverde go nie zniszczy, to bedzie z niego jeden z najlepszych rozgrywających na świecie. Ciesze sie przeokropnie, że go kupilismy.
1
@socha
Moim zdaniem jest genialny. Dużo widzi, podejmuje w wiekszosci przypadkow trafne decyzje, zanim dostanie podanie porozglada sie, przekalkuluje gdzie ustawieni sa koledzy, po czym wybiera najlepsze rozwiazanie. Non stop pod grą, niespozyte sily, umie przytrzymac pilke jak i zagrac klepke, bardzo inteligentna gra, aktywny nie tylko w rozegraniu ale i bronieniu rowniez, a do tego jeszcze mnóstwo odbiorów i kluczowych podań. Jednym slowem pilkarz prawie idealny.
0
@Janiama
Że co???
0
Ale ja bym chciał żeby w nadchodzacym sezonie podstawowymi piłkarzami środka pola byli De Jong, Arthur i Vidal.
0
Trzymam dzis mocno kciuki za Anglie, a to dlatego, ze bardzo chce zeby Leo zdobyl zlota pilke. Nie musze tlumaczyc, ze jezeli Van Dijk zatrzyma dzis anglikow i wygra w finale z Portugalią, to on będzie murowanym faworytem w wyscigu do tej nagrody. Oby Messi pokazal moc w Copa America.
1
Swego czasu ze strony naszego zarządu bylo zainteresowanie João Félixem, jak to wyglada obecnie ? Ominelo mnie jakieś info. w ostatnim czasie ? Trzymam kciuki żeby zobaczyć tego chłopaka w trykocie FCB. Mógłby to być w przyszlosci następca Leo.
2
"...Joshuę Kimmicha, Trenta Alexandra-Arnolda, João Cancelo..." Marzenie ściętej głowy, ale jeżeli mamy ambicje by dalej być w ścisłym topie, to musimy próbować zakontraktować ludzi z takimi właśnie nazwiskami.
2
@martin86
Valverde postawil weto. Rakitic ma grac od deski do deski.
3
Kolasinac ? No prosze Was, mam nadzieje, że to jakis żart :) Telles bądź Junior Firpo. Obaj super! Jezeli jest opcja zakontraktowania któregoś z nich za przyzwoite pieniądze to brać i sie nie zastanawiać.
0
@Marjando
Ja widze dwóch piłkarzy którzy by się nadawali do Barcy i mogliby realnie walczyc o miejsce w podstawowym skladzie. Wspomniany przez Ciebie Timo Werner i Nicolas Pepe. Chcialbym zobaczyc ktoregos z nich u nas.
14
@fenix1983
Wszystko pieknie i fajnie, ale Krzysiek z całym moim szacunkiem jest brzydko mówiąc "za krótki" żeby grać i być wiodącą postacia w FCB. Fakt, ze to lis pola karnego, pilka go szuka, strzela sporo bramek, ale do gry kombinacyjnej sie nie nadaje, a my takiego wlasnie napastnika szukamy. Napastnika, ktory sie wroci, rozegra, zagra szybkie pilki na malej przestrzeni - tutaj Krzysiek ma jeszcze spore braki. Moim zdaniem nie nadaje sie do Barcelony. Z calym szacunkiem.
1
@kordyl1010
Popieram. Taka opcja byłaby dla nas najrozsadniejsza i dajaca wiecej możliwości w przypadku pozyskania jeszcze jednego ofensywnego pilkarza. Do tego klasowy lewy obroncy dla zwiekszenia konkurencji dla Alby i paka gotowa.
0
Mpappe byłby idealnym następcą Messiego, szkoda że jemu w głowie tylko Madryt :( Inna sprawa, ze i tak nie wydaje mi sie że byłoby nas stać na niego. Wcale sie nie zdziwie jak w tych chorych czasach PSG sobie krzyknie 4 stówki za jego transfer.
0
@patryk
Tego nie wiem, ale gdzies czytalem o najlepiej zarabiających piłkarzach w FCB i Malcoma tam nie bylo :) Podejrzewam, że duuuużo mu brakuje do zarobkow pilkarzy z podstawowego składu.
3
Rodrigo jest dobry, nawet bardzo (ci co go ogladali w niejednym spotkaniu wiedza o czym mowie), ale czy az tak dobry aby grac i byc wiodąca postacią FC Barcelonie? Nie jestem pewien. Natomiast co do jednego jestem pewien - nie jest on wart wiecej niz polowe kwoty która widnieje w jego kontrakcie jako klauzula odejscia. Wniosek z tego taki, że za 60 mln bylby to dobry zakup, ale juz powyzej tej kwoty absolutnie nie. Takie jest moje zdanie na ten temat.
0
@Odesseiron
Valverde byłby w niebo wziety.
0
@Szklaner
Szkoda, mialem wielka nadzieje, ze jednak dolaczy do nas. Bedzie z niego wielki pilkarz, wspomnicie moje slowa.
0
Skoro mamy teraz koszulki na wzór reprezentacji Chorwacji, to proponuje mają zabawe. Załóżmy, że możemy wybrać 3 zawodników z tego kraju do każdej formacji Barcelony (obrońca, pomocnik, napastnik). Kogo byście wybrali i jak ustawili w naszym zespole?
0
@Tomo1989
W takiej sytuacji, to sie zgodze, jasna sprawa. My jednak nie mamy tego problemu, że zarząd za wszelka cene chce sie pozbyc Malcoma bo za duzo zarabia.
0
Gdzie kupujecie ubrania FCB typu casual (tiszerty np.) oprócz oficjalnej strony najka lub JD ? Polecicie jakies strony online?
0
@Tomo1989
Aha, w takim razie, jezeli ktoś wyłoży np 20mln to zarzad FCB sie na to zgodzi (przy czym załóżmy ze innych ofert nie bedzie) ?? Zawodnik jest tyle wart ile chce dostać za niego zarząd, i od tej kwoty dopiero można sie zacząć licytować.
1
@konkwistadore
To swoją drogą.
1
@BarcaFanNamberLan
Zależy za jaka kwote. Jeżeli ktoś realnie by wyłożył dajmy na to 70-80 mln (wiecej nie wierze, ze ktos zaplaci, bez wzgledu na kwote zawarta w klauzuli), to bym go puscil. Mamy Roberto i Wague. Jezeli Wague nie spełni pokładanych w nim nadziei, to w kolejnym okienku za pieniedze uzyskane za Semedo można pozyskać kogoś z bardzo mocnym nazwiskiem. Wartosc Wague rowniez napewno wzrosnie i w ten sposob Barcelona mialaby okolo 90-100 mln na kupno prawego defensora (w zalezonosci za ile odszedlby Wague).
16
"Barcelona może być gotowa na jego sprzedaż za 35 milionów euro" Mało zabawny żart. Malcom jest wart przynajmniej 60mln. Na mniejsze oferty bym nawet nie zwracal uwagi.
0
Ciekawe ilu z was krytykujacych kupi sobie po kryjomu tą koszulke :)
1
@Boberson
Haha wygrałeś :))))
4
Sane jest do wyciągnięcia z City za okolo 100 baniek, co myslicie o takiej opcji ?