0

@DanielVeB
Wiesz, niechęć do czlowieka pozostała. Ciezko to tak poprostu wymazać z pamieci. Jak przyjdzie Neymar, Griezmann, obudzi sie Busquets, Messi utrzyma najwyzszy poziom, reszta rowniez zagra na przyzwoitym poziomie, to i nawet przecietny trener z polskiej ekstraklasy miałby szanse na triumf w LM takim samograjem.

0

@Coutinho123
Sam sie zastanawiam jak kto sklasyfikować i co bym wolał. Wygrana w Lidze Mistrzów i obroniona LaLiga, dzieki czemu przedluzona umowa z Valverde, czy porażka na każdym froncie i podziękowanie Valverde za dalsza współpracę... Jednak wizja Barcy z pucharem Ligi Mistrzow i Real na koniec sezonu za naszymi plecami przekonuje mnie do pierwszej opcji.

0

Śniło mi sie ze Neymar, Messi i Griezmann pociągnęli Barcelone do triumfu w LM dzieki czemu zarząd przedluzyl umowe z Valverde o kilka lat. To dobry sen czy jednak koszmar?

0

Pany, nie znam sie na komputerach/laptopach a pogralbym w nowego Football Managera. W domu tylko tablety i telefony. Doradzicie jaki sprzet (laptopa) kupić żeby to plynnie hulało? Stokrotne dzieki.

2

@Encore
Sugerujesz, ze powinni wystawic go na sprzedaz? Czy przeczekac Valverde, wtedy dac mu wiecej szans i dopiero wtedy sprzedac? A moze dobrym pomyslem byloby odrazu go gdzieś wypozyczyc zeby chłopak gral? Szkoda byloby zmarnowac taki talent.

0

Riqui Puig, jak myślicie, jak sie rozwinie jego kariera?

0

@BarcaInfo
Jak chcą go pozyskać i tak bardzo im zależy, to niech zaproponują 70 baniek i wtedy bedzie mozna zacząć negocjować.

0

@Kubsoleon
Skoro tak, to nie moze byc tam miejsca dla Busquetsa. No chyba, ze sie pozbiera i wroci do dawnej formy, bo jak ma grac tak jak gral pod koniec minionego sezonu, to ja dziekuje za takiego pilkarza w pdst skladzie.

0

@klopx
W sumie to masz racje, mea culpa. Piszemy jak to pouklada Valverde :) Można również podac swoje wizje taktyki i skladu, czemu nie. Bedzie ciekawiej.

Valverde :
Ter Stegen
Roberto, Pique, Lenglet, Alba
Rakitic, Busquets, Vidal
Messi, Suarez, Neymar
Ja :
Ter Stegen
Wague, Pique, Lenglet, Alba
Vidal, De Jong, Arthur
Messi, Griezmann, Neymar.

0

Załóżmy, że przyjdzie Griezmann i Neymar. Odejdzie Coutinho. Mamy De Jonga i kupimy jeszcze lewego obrońce (wytypujcie nazwisko wg własnych przypuszczeń). A terez kucamy , wcielamy sie w role trenera i wystawiamy taktyke i sklad na najwazniejsze mecze sezonu. Jak wg was Valverde to pouklada?

1

@kubix05
Mialem. Gdzies na starym mieszkaniu w pl jeszcze chyba powinien na strychu lezec. Kupilem go jakos chyba z tego co pamietam wtedy kiedy wyszla pierwsza kaseta Liroya. Albo Wzgorze ya-pa 3... Nie pamiętam juz dokladnie :)

1

@piteeerrrrr
Piątego.

0

@macio_944
Ja Ci powiem co musi sie stac zeby wygrali LM takim skladem - musi odejść Valverde. Simple.

EDIT : widze, ze koledzy mnie wyprzedzili z odpowiedzią :)

0

@mesi8191
Nie że nici z Neymara, tylko Barca przygotowuje sobie plan B w razie gdyby nie udalo sie ściągnąć Neymara. To normalne, tak to dziala. Podejrzewam, że nie tylko z Martinezem negocjuje, mają też w zanadrzu plan C, D, itd itd :) Prioryterem jest jednak brazylijczyk. Spokojnie, bedzie dobrze :)

0

@Chwytliwy
U mnie jeszcze nie :(

0

@Chwytliwy
Nie o to pytałem :) Ja osobiście uważam Seville za topową druzyne w Hiszpanii. Oczywiscie nie na taka skale jak Barca, Real czy Atletico, ale mimo wszystko jest to czołowa ekipa. Bo przecież sredniakiem o czym wspomnialem powyzej nazwać jej nie możemy. Ale mniejsza o to, nie zaśmiecajmy bzdetami. Pozdrawiam.

0

@Chwytliwy
Czyli jak bys ich sklasyfikował? Pytam z czystej ciekawosci :)

0

@Chwytliwy
A to Sevilla nie jest topowym klubem w Hiszpanii? Sredniakiem bym ich nie nazwał.

0

Tak sobie myślę o Umtitim i plotkach mówiących o zainteresowaniu jego osobą. Załóżmy czysto hipotetycznie - jak on niby miałby pozytywnie przejsc testy medyczne skoro jego kolano nie jest do konca sprawne i sugeruje podjęcia sie zabiegu? Przeca to wszystko przy dzisiejszej technologii wyjdzie na takich testach. No chyba, ze ktos bedzie na tyle zdeterminowany, ze machnie ręką na wyniki owych testów (takie przypadki historia transferów juz też zna) i poprostu zaryzukuje wylozeniem odpowiedniej sumy.

1

@JaSzymon
Murillo nie byl taki zły, natomiast Boateng to wypisz wymaluj tragikomedia. Inaczej tego nazwać nie mozna.

0

@olikwierk10
Bylo info o mlodym Hagim na 100%.

2

@G9
W pełni się z tym zgadzam.

9

@BarcaInfo
Ehhh jak mi go cholernie brakuje :(

0

@BarcaInfo
Cala La Rambla bukować bilety i lecim :)

0

@ranger3120
Haha dobre :)

0

@kkbarca
Ja Dembele widze jako dżokera. Wchodzi na ost. powiedzmy 25min meczu na podmeczonego rywala i dosłownie fruwa na flankach robiąc różnice na boisku. Nie jestem tylko pewien czy Dembele by sie pogodzil z taka rolą. Raczej wolalby grac w podstawowym skladzie co jest zrozumiałe i tu moze byc problem.

1

@Chwytliwy
Obstawiam 2 opcje. Coutinho+Rakitic+kasa albo Coutinho+Umtiti+kasa. Cos mam przeczucie, że jednak bedzie to ta druga opcja. Chyba nie zrobią tej krzywdy Valverde i nie oddadzą jego pupila ;) Ja osobiscie bym wolal opcje nr1. Rakitic tylko bedzie blokowal De Jonga, bo ciezko mi uwierzyc, że Valverde bedzie trzymal chorwata na ławce.

2

@kerouac
Poszło, zakład stoi :)

1

@kerouac
A może te lub ta wypowiedz viceprezydenta miala na celu wyciszenie sprawy? Wg mnie na logike ma to sens. Przyjmuje zaklad. O co? :)

4

@BarcaInfo
No to powoli nierealne staje sie faktem. Griezmann 99%, Neymar myśle, że juz śmiało można powiedzieć, że na 75% (a nawet zaryzykuje, że na 80%) wyląduje w Barcelonie, jest De Jong, do tego sprowadza kogos na lewa flanke obrony i okienko bedzie wiecej niz udane :) A tak tu wszyscy zazdroscili Realowi :) Cierpliwosci Panie i Panowie. Jedyne tylko co mi sie nie podoba to fakt, że Pan kucający zostaje w klubie, ale z tym sie juz poniekąd pogodziłem i nie bede tego wiecej komentowal. Jezeli przyjdą wyzej wspominani piłkarze, to będę bardzo zadowolony i niesmak z powodu pozostawienia Valverde na ławce odejdzie w dal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?