1

@FCBparasiempre strzelił 3

0

@Chaoss a pamiętasz jak Lewis zrobił bez gumy Maxa w 21? Słabszy start Norris i może straci pozycje

2

Lando po brudnej stronie,może Oscar i Russel/Leclerc coś zrobią

1

Yuki jak fart XDDD
Najpierw 0,008s a teraz 0,007

1

@BojanKriKicz bez dobrego bolida nie wygrasz niczego dodi,taka prawda

0

Lewis rok temu z p18 zrobił p4,ja jestem spokojny
xDD

0

@BojanKriKicz cwaniak Lando nowy goat? @Popitek12

1

Jak dobrze ze to juz koniec sezonu i z tą generacja bolidow xDD

0

Oscar co wycisnal wow

3

@TR3YWAY oby arteta trzymal się jak najdalej od tego klubu

0


No Kylian może niezły wynik wykręcić na mundialu,na razie Idze jak burza

0

@priest9999 nie widzialem

2


Yuki już trenuje na kwale albo wyścig xDDD

1

https://zapodaj.net/plik-Sl4gB9WiEU
Ale to jest bestia na ataku,taka pina tylko szybsza
Luźne 14g/a zrobiłem w 5 meczy w fut champions

5


Potężny Gerard Maldini

1

@BojanKriKicz Bearman też dobry czas na razie,niezły sezon w jego wykonaniu

12

@BojanKriKicz z twoim doświadczeniem powinieneś wiedzieć że można to bardzo latwo obejść xDD

1


No brakuje Neymara w tej gierce,co roku topowa karta to byla

0

@4drian0 mi wyszło 44 czyli idealna liczba dla Hamiltoniarza xDDD

1

@PatrychoO
Aborcja - tak
Związki partnerskie - tak
Eutanazja - tak
Kanapka Drwala - tak
Rodzynki - nie
Donald Tusk - nie
Karol Nawrocki - nie
Sfałszowane wybory - nie
Reparacje - nie
Niemcy - tak
Unia Europejska - tak
Ukraina - tak
Rosja - nie
Tenis - tak
F1 - tak
Walki na Orlenie - tak
Harry Potter - nie
Ronald Araujo - nie
Frenkie de Jong - nie
Julian Alvarez - nie
Legia Warszawa - nie
Real Madryt - nie
Moderacja - tak

1

3


No bliżej już Leclerc nie będzie pucharu za mistrza w barwach ferrari xDDD

1

@lajcior ale driveny dostanie pewnie białe a jednak większa jest różnica między złotymi finezkami a białymi niż złotymi drivenami i białymi.Poza tym finezki daje też większe szanse na strzelanie bramek spoza pola karnego

1

@Kgorecki2500 mniej niż milion będzie kosztować,myślę że tak z 600-800k

1


Chryste panie,dali jej jescze lepszy playstyle+
Jesteśmy zgubieni xDDD

4


@VegetaPolska to twoja szansa,atakuj
xDDD

5

@Gaucho Nico zdecydowanie

1


Ktoś go widział w akcji? Dobry jest?

3


Na miejscu Norrisa już bym się obawial xDDD

3


Hahaha ale piekne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?