MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Pena co teraz wyciągnął wow
4
Dopiero włączyłem a moje uszy są na wyczerpaniu od komentarza Krecidly xDD kto mu daje w 2025 jeszcze komentować te spotkania to masakra
2
Ale będą jaja jak Max przegra mistrza przez Hiszpanie xD
1
@partymaker bezpośrednie spotkanie ale liczyć się będzie dopiero jak zostanie rozegrany drugi mecz z nimi
2
Haha Alex próbował z całych sił a i tak nikt nie ogarnął o co chodzi xDD
2
Człowiek poszedł w spanko jescze po wyscigu a tu takie jaja z mclarenami a teraz spadł news że Horner może zastąpić Cowella w Astonie
1
Lewis już 13 xD
0
Piękny powrót do domu
Teraz walimy na dziure chelsiokow we wtorek
0
To może chociaż bernal dostanie minuty
2
Że on czerwa nie pokazał od razu to
Hit xD
0
Yamal magiczne dotkniecie
0
Nie no Olmo do zmiany
4
@NeroTFP1 pozdrowienia dla @AlexDark00 xDD
0
Dobrze wyglądamy na razie
0
Brawo Robercik haha
0
Ależ piękny jest ten stadion,człowiek jeszcze wierzy ze juz wróciliśmy na niego xDDD
3
@Transu96 https://zapodaj.net/plik-elAVVXEpuq
Ten kozak wciąga Rashforda nosem
12
@Trojanek23 o nie,zakaz sprzedaży alkoholu w miejscu pracy.No po prostu koniec świata
Wyłącz tv,włącz myslenie
xDDD
4
F1 academy w formie xDD
1
@Eklerek i jak człowiek ma odejść od gry jak dostał takiego kozaka,no szkoda żeby nim nie zagrać xD
2
https://zapodaj.net/plik-yvdTM6S7Vb
Goat trafiony :)
W końcu oddalo coś z tej paczki
1
Deszczowe Kwali w Las Vegas xD no niezle
3
No to zwyciestwo Lando było niesamowitym wydarzeniem xDDD wygrał bo Oscar odwalił dostając 10s kary
0
@DawidekFCB https://zapodaj.net/plik-e7rYHk8t5u
0
https://x.com/icespicee_/status/1989387232181194762
Ale to jest benger,idealny do słuchania podczas jedzenia tostow.
Polecam
10
Ale ten świat schodzi na psy...
To koniec Nowego Jorku jaki znamy
3
No w końcu jakieś porządne Evo dla Joana albo Wojtka wleci
@Kgorecki2500 zadowolony pewnie
1
@Eklerek no ferrari mogłoby sobie odpuścić z tymi malowaniami xD
3
RB to umie w specjalne malowania
0
@zadafcb u mnie działa elegancko