6

Pena co teraz wyciągnął wow

4

Dopiero włączyłem a moje uszy są na wyczerpaniu od komentarza Krecidly xDD kto mu daje w 2025 jeszcze komentować te spotkania to masakra

2

Ale będą jaja jak Max przegra mistrza przez Hiszpanie xD

1

@partymaker bezpośrednie spotkanie ale liczyć się będzie dopiero jak zostanie rozegrany drugi mecz z nimi

2


Haha Alex próbował z całych sił a i tak nikt nie ogarnął o co chodzi xDD

2


Człowiek poszedł w spanko jescze po wyscigu a tu takie jaja z mclarenami a teraz spadł news że Horner może zastąpić Cowella w Astonie

1

Lewis już 13 xD

0

Piękny powrót do domu
Teraz walimy na dziure chelsiokow we wtorek

0

To może chociaż bernal dostanie minuty

2

Że on czerwa nie pokazał od razu to
Hit xD

0

Yamal magiczne dotkniecie

0

Nie no Olmo do zmiany

4

@NeroTFP1 pozdrowienia dla @AlexDark00 xDD

0

Dobrze wyglądamy na razie

0

Brawo Robercik haha

0

Ależ piękny jest ten stadion,człowiek jeszcze wierzy ze juz wróciliśmy na niego xDDD

3

@Transu96 https://zapodaj.net/plik-elAVVXEpuq
Ten kozak wciąga Rashforda nosem

12

@Trojanek23 o nie,zakaz sprzedaży alkoholu w miejscu pracy.No po prostu koniec świata
Wyłącz tv,włącz myslenie
xDDD

4



F1 academy w formie xDD

1

@Eklerek i jak człowiek ma odejść od gry jak dostał takiego kozaka,no szkoda żeby nim nie zagrać xD

2

https://zapodaj.net/plik-yvdTM6S7Vb
Goat trafiony :)
W końcu oddalo coś z tej paczki

1

Deszczowe Kwali w Las Vegas xD no niezle

3


No to zwyciestwo Lando było niesamowitym wydarzeniem xDDD wygrał bo Oscar odwalił dostając 10s kary

0

https://x.com/icespicee_/status/1989387232181194762
Ale to jest benger,idealny do słuchania podczas jedzenia tostow.
Polecam

10


Ale ten świat schodzi na psy...
To koniec Nowego Jorku jaki znamy

3


No w końcu jakieś porządne Evo dla Joana albo Wojtka wleci
@Kgorecki2500 zadowolony pewnie

1

@Eklerek no ferrari mogłoby sobie odpuścić z tymi malowaniami xD

3


RB to umie w specjalne malowania

0

@zadafcb u mnie działa elegancko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?