1

Jeszcze Bearman tu skończy na pole xDDD

0

Yuki tajny agent McLarena xDDDD

0

Ale jaja xDDDDD

0

Max nadal na 16 xD no zobaczymy co to bedzie

2

Ale lata miś Ollie jak na razie

3

Realizator zajebisty,Leclerc wyprzedza to pokazuj Lando i Kimiego xDDD

2

Dawaj Kimi,jedziesz po lando

3

Start lotny xDDD zabijaja ten sport takimi decyzjami

2


Pewnie do sprintu już wyschnie tak ze pojadą na slickach

2


Matko bosko,mam nadzieję że będzie kosztował z 5 baniek xDDD najbardziej irytuajcy mnie obrońca w tej grze

1

@mordini123 głównie na bierzacych ale zdarzały się też jakieś mniej czy bardziej archiwalne wydarzenia

0


Jeden z lepszych kanałów w tematyce f1 niestety spadnie z rowerka...

3

Talibantonelli ma jutro jedno zadanie xD

4


Oscar blisko Lando,może to będzie moment przebudzenia u Piastriego.Oba Ferrari i Max cały trening przejechali na twardej mieszance

1

@Lionel_Messi10 klasyczny incydent kalowy w twoim wykonaniu,długo nie było trzeba czekać.

3

@Lionel_Messi10 no to Klich miał rację,cały klub pod Leo xDDD
@NeroTFP1 gowno się znasz,dla wszystkich 15 kibiców Interu miami jest to mega oddanie holdu Leo i to jest info z pierwszej ręki od ambasady inter miami poland

4

@pt9 nie pokaże,bawcie się sami

66

@pt9 chłop co porównuję paznokcie na la bambie hahaha o kurwa mocne,tego jeszcze nie bylo

4

Zawsze mnie ciekawiło skąd na fb jest tylu kretynow co żyją w jakiejs bance,przed chwilą wyświetlił mi się jakiś news o naszym długu a tam 99% komentarzy to o tym że gdyby taki dlug miał Everton albo roma to byliby zdegradowani do 10 ligi itp xDDD ciekawie jakby zareagowali jak dowiedzieliby się że taki Real też ma dług xD

1

@daniel32778 przecież ona była popularna przed Yamalem xDD to że la bamba kogoś nie zna nie znaczy że to no name

1

@EvenepoelRemco00 ale co to zmienia? Nie mogli sobie odpuścić sesji zdjęciowej?

2


No cmentarz to zajebiste miejsce na sesję zdjęciowa xDD wcale takie nie ustawione xD

0

@Kubsoleon jeżeli zdrowie dopisze i dalej będzie w takiej formie to jest to mozliwe

5


Haaland na 9 to największe marzenie,taka bestia do strzelania goli jest nam potrzebna.Gdyby na miejscu Ferrana po podaniu Yamala byłby piękny Norweg to nie byłoby nic do zbierania z
bramkarza i obroncy

2


Klasyczne malowanie gulfa i jak zawsze piekne

0


Całkiem niezły mecz XDD Yamal niesamowicie zawiesił sobie poprzeczkę co do wymagań w wieku 18 lat,niby całkiem niezły mecz, niby kilometry od optymalnej formy a i tak nadal był absolutnie najlpszym graczem przez którego szło 90% akcji xDD tego klubu to nawet Messi nie dźwigal w tym wieku

4

Mecz z Chelsea też może być wesoły,oni też maja paralitykow w obronie i na bramce xDD

0

Komentarz usunięty

4


Ten co podkręcił głowa xDDD

0

Jedyny plus to chyba powrót do formy Yamala,paralitycy w obronie jak byli to nadal sa
Dziękuję i do widzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?