MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze Bearman tu skończy na pole xDDD
0
Yuki tajny agent McLarena xDDDD
0
Ale jaja xDDDDD
0
Max nadal na 16 xD no zobaczymy co to bedzie
2
Ale lata miś Ollie jak na razie
3
Realizator zajebisty,Leclerc wyprzedza to pokazuj Lando i Kimiego xDDD
2
Dawaj Kimi,jedziesz po lando
3
Start lotny xDDD zabijaja ten sport takimi decyzjami
2
Pewnie do sprintu już wyschnie tak ze pojadą na slickach
2
Matko bosko,mam nadzieję że będzie kosztował z 5 baniek xDDD najbardziej irytuajcy mnie obrońca w tej grze
1
@mordini123 głównie na bierzacych ale zdarzały się też jakieś mniej czy bardziej archiwalne wydarzenia
0
Jeden z lepszych kanałów w tematyce f1 niestety spadnie z rowerka...
3
Talibantonelli ma jutro jedno zadanie xD
4
Oscar blisko Lando,może to będzie moment przebudzenia u Piastriego.Oba Ferrari i Max cały trening przejechali na twardej mieszance
1
@Lionel_Messi10 klasyczny incydent kalowy w twoim wykonaniu,długo nie było trzeba czekać.
3
@Lionel_Messi10 no to Klich miał rację,cały klub pod Leo xDDD
@NeroTFP1 gowno się znasz,dla wszystkich 15 kibiców Interu miami jest to mega oddanie holdu Leo i to jest info z pierwszej ręki od ambasady inter miami poland
4
@pt9 nie pokaże,bawcie się sami
66
@pt9 chłop co porównuję paznokcie na la bambie hahaha o kurwa mocne,tego jeszcze nie bylo
4
Zawsze mnie ciekawiło skąd na fb jest tylu kretynow co żyją w jakiejs bance,przed chwilą wyświetlił mi się jakiś news o naszym długu a tam 99% komentarzy to o tym że gdyby taki dlug miał Everton albo roma to byliby zdegradowani do 10 ligi itp xDDD ciekawie jakby zareagowali jak dowiedzieliby się że taki Real też ma dług xD
1
@daniel32778 przecież ona była popularna przed Yamalem xDD to że la bamba kogoś nie zna nie znaczy że to no name
1
@EvenepoelRemco00 ale co to zmienia? Nie mogli sobie odpuścić sesji zdjęciowej?
2
No cmentarz to zajebiste miejsce na sesję zdjęciowa xDD wcale takie nie ustawione xD
0
@Kubsoleon jeżeli zdrowie dopisze i dalej będzie w takiej formie to jest to mozliwe
5
Haaland na 9 to największe marzenie,taka bestia do strzelania goli jest nam potrzebna.Gdyby na miejscu Ferrana po podaniu Yamala byłby piękny Norweg to nie byłoby nic do zbierania z
bramkarza i obroncy
2
Klasyczne malowanie gulfa i jak zawsze piekne
0
Całkiem niezły mecz XDD Yamal niesamowicie zawiesił sobie poprzeczkę co do wymagań w wieku 18 lat,niby całkiem niezły mecz, niby kilometry od optymalnej formy a i tak nadal był absolutnie najlpszym graczem przez którego szło 90% akcji xDD tego klubu to nawet Messi nie dźwigal w tym wieku
4
Mecz z Chelsea też może być wesoły,oni też maja paralitykow w obronie i na bramce xDD
0
Komentarz usunięty
4
Ten co podkręcił głowa xDDD
0
Jedyny plus to chyba powrót do formy Yamala,paralitycy w obronie jak byli to nadal sa
Dziękuję i do widzenia