MrRipley
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Warto też dodać, że gala rozdania tej nagrody odbędzie się w tym samym czasie co gala złotej piłki i według niezależnych analityków będzie miała większą oglądalność.
0
@PawkoFCB Messi miał wtedy chyba ponad 50 G + 23 A, gdzie modrić 2 G + 4 A + zmarnowany kluczowy karny, generalnie wybiegany mundial z pozycji underdoga. Moim zdaniem bardziej zasłużył Ronaldo na wygranie, ale to pokazuje jak tak duża impreza wpływa na wynik głosowania.
4
@PawkoFCB Zabawne, że Maradona był lub jest przez wielu uważany za GOAT'a poprzez poprowadzenie Argentyny do wygrania MŚ, a kiedy Messi robi to samo to nagle stawia się obok niego gostka który w ważnych meczach nie istniał i wygrał ligę z drużyną która dominuje ją non stop. Szanujmy się, jeśli tu nie będzie przynajmniej 90% - 10% w głosach dla Leo to będzie to największy przekręt w dziejach sportu i to nie jest też tak, że Leo poza mundialem nie grał nic. Dalej był świetny.
0
Typowy mecz PSG, czy drugi czy 20 zespół w tabeli i tak będą męczyć bułę, kto uratuje jak Mbappe nie ma? Ten zespół w ogóle bez niego istnieje? 0 celnych strzałów jak narazie.
0
Ale Davies idiota wbiegł mu pod nogi, nawet tej piłki nie chciał zagrywać.
0
Mbappe gorszy od Suareza, zabiera Messiemu chyba już z 6 asystę w sezonie. Kolejny mecz bez dokładności, no do jasnej cholery...
3
Świetna pierwsza połowa, absolutna dominacja. Zespołowo widać poprawę, chęci, Busquets sprintujący w pressingu non stop, wychodzenie na pozycje, ciągłe próby tworzenia sytuacji bramkowych, lepsza asekuracja w obronie, chłopaki w końcu wiedzą co mają robić. Mingueza trochę odstaje. Nie mogę się doczekać drugiej, strzelimy coś na pewno. Pozdrawiam bananowców.
0
W końcu Leo! Brama!
0
@Witekk10 Ten chłop nie wie co gada, jedyna różnica między nim, a Koemanem to, że ma klasę. Równie dobrze on mógł tu trafić po kawusi z Bartomeu.
0
@DaPidejpi Właśnie podali 11-stkę na live więc powinien być :D
1
Sabotażysta z Rosario w wyjściowej 11-stce.
3
Oni od samego biegania padają jak muchy :D Takiemu Bayernowi to tylko pozazdrościć przygotowania. Ciekawe jak z perspektywy Coutinho wyglądała ta zmiana otoczenia.
1
Messiego nie ma to można walczyć o zwycięstwo, pewnie znowu jakaś wrzutka na Icardiego w 94 minucie i trup pięknie wypudrowany.
0
Co Messi odwala? XD Sabotuje, udaje? Zawali im zaraz bramkę, nie biega, nie pokazuje się, nic.
5
Messi panenka 3-2 dla PSG. Ale stres jest niesamowity jak podchodzi :D
0
Brawo Leo, Brawo Mbappe, dzisiaj żółw gra też za Neymara i dobrze mu to wychodzi.
1
Szejk nie zwolni Pochettino, bo za miły jest. Tam potrzeba twardej ręki, takiego Bartomeu.
3
Szanuj Koemana swego, bo mogłeś mieć Pochettino. Każdy zespół nawet z dołu tabeli Ligue 1 w ten sam sposób ich łoi XD Nie oglądam City, ale jak oni sobie radzą z tym wysokim pressingiem? Nawet Barca w beznadziejnej formie jest w stanie jakoś do pewnego momentu grać bezpiecznie, a w PSG to większość wygranych fartem w 90+ minucie i z każdym mecz jest statystycznie wyrównany.
0
@Ronmes Kogo to obchodzi? Przecież strzał był niecelny.
1
Prawie nogę mu złamał, gdzie karny, gdzie kartka? XD
3
Messi jaka brama :D
5
Ale Martinez to jest kocur :D Co za obrona.
0
Messi jaki piękny powrót i odbiór we własnym polu karnym.
3
Messi znowu poprzeczka z wolnego :(
0
@amanter Bezmyślne klepanie, 1000 podań, a potem jedna kontra i kończymy 0:1... Oh wait :D 9:1.
2
Atletico z każdym ma problemy w lidze, ratują ich jakieś losowe bramki w ostatnich minutach, albo sędziowie w LM, a z Barcą na luzaczku. Niech ktoś w końcu odda celny strzał jak Lewy z Włochami bo wstyd naprawdę xD Śmieliście się, że Koeman przegrywa z wielkimi? To teraz nawet nie oddaje strzału na bramkę. PROGRES.
0
Koeman zostanie i będziecie oglądać ten sam skład co tydzień :) W każdym meczu. W końcu odpali.
2
W Barcelonie za Koemana jak zagrasz dobry mecz to w nagrodę lądujesz na ławie, a stare wyliniałe koty mogą się kompromitować bez końca i bez żadnych konsekwencji. W tamtym sezonie było to jeszcze bardziej widoczne. Jeśli coś nie działa to nie zmieniaj tego, nie kombinuj, najważniejsze są nazwiska, pozycja w szatni, piłeczka chodzi. Pozdrawiam serdecznie i życzę smacznego makowca i kawusi.
27
Dali za tego robaka 100 mln + i się we łbie poprzewracało
0
Strzelili gola i niski pressing, bronimy wyniku. Na ławce Di Maria, Papu Gomez, Correa, taki potencjał, ale uj tam, Gonzalez to nasz totem.