1

@MesQueUnClub96 Warto też dodać, że gala rozdania tej nagrody odbędzie się w tym samym czasie co gala złotej piłki i według niezależnych analityków będzie miała większą oglądalność.

0

@PawkoFCB Messi miał wtedy chyba ponad 50 G + 23 A, gdzie modrić 2 G + 4 A + zmarnowany kluczowy karny, generalnie wybiegany mundial z pozycji underdoga. Moim zdaniem bardziej zasłużył Ronaldo na wygranie, ale to pokazuje jak tak duża impreza wpływa na wynik głosowania.

4

@PawkoFCB Zabawne, że Maradona był lub jest przez wielu uważany za GOAT'a poprzez poprowadzenie Argentyny do wygrania MŚ, a kiedy Messi robi to samo to nagle stawia się obok niego gostka który w ważnych meczach nie istniał i wygrał ligę z drużyną która dominuje ją non stop. Szanujmy się, jeśli tu nie będzie przynajmniej 90% - 10% w głosach dla Leo to będzie to największy przekręt w dziejach sportu i to nie jest też tak, że Leo poza mundialem nie grał nic. Dalej był świetny.

0

Typowy mecz PSG, czy drugi czy 20 zespół w tabeli i tak będą męczyć bułę, kto uratuje jak Mbappe nie ma? Ten zespół w ogóle bez niego istnieje? 0 celnych strzałów jak narazie.

0

Ale Davies idiota wbiegł mu pod nogi, nawet tej piłki nie chciał zagrywać.

0

Mbappe gorszy od Suareza, zabiera Messiemu chyba już z 6 asystę w sezonie. Kolejny mecz bez dokładności, no do jasnej cholery...

3

Świetna pierwsza połowa, absolutna dominacja. Zespołowo widać poprawę, chęci, Busquets sprintujący w pressingu non stop, wychodzenie na pozycje, ciągłe próby tworzenia sytuacji bramkowych, lepsza asekuracja w obronie, chłopaki w końcu wiedzą co mają robić. Mingueza trochę odstaje. Nie mogę się doczekać drugiej, strzelimy coś na pewno. Pozdrawiam bananowców.

0

W końcu Leo! Brama!

0

@Witekk10 Ten chłop nie wie co gada, jedyna różnica między nim, a Koemanem to, że ma klasę. Równie dobrze on mógł tu trafić po kawusi z Bartomeu.

0

@DaPidejpi Właśnie podali 11-stkę na live więc powinien być :D

1

Sabotażysta z Rosario w wyjściowej 11-stce.

3

Oni od samego biegania padają jak muchy :D Takiemu Bayernowi to tylko pozazdrościć przygotowania. Ciekawe jak z perspektywy Coutinho wyglądała ta zmiana otoczenia.

1

Messiego nie ma to można walczyć o zwycięstwo, pewnie znowu jakaś wrzutka na Icardiego w 94 minucie i trup pięknie wypudrowany.

0

Co Messi odwala? XD Sabotuje, udaje? Zawali im zaraz bramkę, nie biega, nie pokazuje się, nic.

5

Messi panenka 3-2 dla PSG. Ale stres jest niesamowity jak podchodzi :D

0

Brawo Leo, Brawo Mbappe, dzisiaj żółw gra też za Neymara i dobrze mu to wychodzi.

1

Szejk nie zwolni Pochettino, bo za miły jest. Tam potrzeba twardej ręki, takiego Bartomeu.

3

Szanuj Koemana swego, bo mogłeś mieć Pochettino. Każdy zespół nawet z dołu tabeli Ligue 1 w ten sam sposób ich łoi XD Nie oglądam City, ale jak oni sobie radzą z tym wysokim pressingiem? Nawet Barca w beznadziejnej formie jest w stanie jakoś do pewnego momentu grać bezpiecznie, a w PSG to większość wygranych fartem w 90+ minucie i z każdym mecz jest statystycznie wyrównany.

0

@Ronmes Kogo to obchodzi? Przecież strzał był niecelny.

1

Prawie nogę mu złamał, gdzie karny, gdzie kartka? XD

3

Messi jaka brama :D

5

Ale Martinez to jest kocur :D Co za obrona.

0

Messi jaki piękny powrót i odbiór we własnym polu karnym.

3

Messi znowu poprzeczka z wolnego :(

0

@amanter Bezmyślne klepanie, 1000 podań, a potem jedna kontra i kończymy 0:1... Oh wait :D 9:1.

2

Atletico z każdym ma problemy w lidze, ratują ich jakieś losowe bramki w ostatnich minutach, albo sędziowie w LM, a z Barcą na luzaczku. Niech ktoś w końcu odda celny strzał jak Lewy z Włochami bo wstyd naprawdę xD Śmieliście się, że Koeman przegrywa z wielkimi? To teraz nawet nie oddaje strzału na bramkę. PROGRES.

0

Koeman zostanie i będziecie oglądać ten sam skład co tydzień :) W każdym meczu. W końcu odpali.

2

W Barcelonie za Koemana jak zagrasz dobry mecz to w nagrodę lądujesz na ławie, a stare wyliniałe koty mogą się kompromitować bez końca i bez żadnych konsekwencji. W tamtym sezonie było to jeszcze bardziej widoczne. Jeśli coś nie działa to nie zmieniaj tego, nie kombinuj, najważniejsze są nazwiska, pozycja w szatni, piłeczka chodzi. Pozdrawiam serdecznie i życzę smacznego makowca i kawusi.

27

Dali za tego robaka 100 mln + i się we łbie poprzewracało

0

Strzelili gola i niski pressing, bronimy wyniku. Na ławce Di Maria, Papu Gomez, Correa, taki potencjał, ale uj tam, Gonzalez to nasz totem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?