MrRipley
Dołączył/a: czerwiec 2020
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znowu niemiecki finał ligi mistrzów...
0
@Jacu327 Pewnie odpadną 0-2 lub 1-2 z Bayernem po męczarniach, ale z honorem.
1
@Fabik Bardzo mi się podobają. Zwłaszcza ten z wymianą doświadczonego Rakiticia za De Bruyne.
1
@pawelfcb2010 Nigdy nie jest za późno. Można jeszcze spróbować zamienić Fatiego na Sławomira Peszkę.
0
@Zytko Nie mam konsoli, grubsza kieszeń = PC.
1
@Fabik Dziękuję. Jeśli masz jeszcze jakieś sugestie to chętnie posłucham.
0
@xVENUMx Ależ byśmy się z nimi męczyli... Paaanie...
1
Rakiticia oddać za darmo do Sevilli nawet kosztem opłacania jego pensji. Griezman za Thiago Silvę i Cavaniego w celu poprawy stosunków z PSG, a za rok zaatakować z grubej rury i 100 mln+Dembele za Neymara. Vidala zostawić to dobry walczak. Firpo+40 mln za Daviesa. Busquets+15mln za Kevina de Bruyne. Przywrócić Valverde w celu poprawienia nastrojów w drużynie. Fajnie by było zobaczyć taki urugwajski napad, ale to tylko marzenia...
13
@IronSanHybrid XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@SelloutCrowd Z Xavim będziemy wygrywać każdy mecz po 10:0, a Messi pobije swój rekord 91 goli. Czasy światłości powrócą.
0
@Tasde Przecież żartuję.
0
@Roobo Mi Setien zaczął przypominać Brzęczka, a Barcelona Polską reprezentację.
0
@SelloutCrowd Nie robię. Nie obchodzi mnie jaki z niego kapitan. Z Xavim przyjdzie wiele zmian, nie tylko jedna osoba, a na pewno nie powtórzy błędów Setiena i będziemy pewnie mieli nowych wykonawców którym będzie zależeć. Teraz mieliśmy piękną grę kosztem rezultatów, Xavi przynajmniej będzie w stanie to połączyć. Setien za bardzo skupił się na efektownej Tiki-tace. Dał przyjemność nie tylko nam, ale także piłkarzom, ale wyniki przesądziły.
0
@PaCo Nic dziwnego, że są takie problemy jak piłkarze na dzień dobry dostają 3x/4x wieksze pensje jak zasłużeni zawodnicy w innych najwiekszych klubach.
1
@Bobo25 z Xavim poza tymi podaniami to pewnie będziemy mieli plan jak wejść w pole karne i sobie coś stworzyć, a nie tylko klepać na statystyki i oddać 1 strzał w 84 minucie.
1
@kamiVeB Mało znane nazwisko. Nie figuruje na liście osób ze znaczącymi zasługami dla klubu.
1
@Hanok A ile miał robić? Drużyna grała stabilnie, każda zmiana mogła to popsuć. Czego Ty się spodziewasz? Chyba logiczne. Nabierz trochę doświadczenia, bo aż żal czytać takie komentarze. I tak odważnie jak na tę fazę ligi mistrzów.
0
@Dynak Marzy mi się właśnie taki szybki byczek w miejsce Busquetsa. Monchu więcej niż Busi, Puig więcej niż Arthur i Fati więcej od Griezmanna. Nie liczy się kto jak gra tylko nazwisko i jak się sprzeda w mediach czy coś.
0
@ObiektywnyKibic121 Po co szybki piłkarz jak w Barcelonie preferuje za Setiena tzw. Futbol "Stany". Stój, odegraj, techniczka, niech przeciwnik biega i się męczy. TIKI-TAKA.
0
@Bamboleo Nie:) Tam odrabialiśmy wynik. Tutaj gdybyśmy grali teraz na wyjeździe to byłoby z 14-20 bramek w dwumeczu gdyby naprawdę się postarali. Tam to była remontada. Tutaj to byłby wyrok i rozważanie walkowera.
1
Pamiętam jak pojawiały się fajne pomysły na transfery. Sergino Dest na PO, Upamecano na ŚO. Werner, Ndombele... Ahh.
1
@Jaca27 W Bayernie doceniany gracz w destrukcji, a w Barcelonie wygwizdywany defensywny skrzydłowy... W jego zastępstwie przyszedł gość którego wpuścili w te same buty:D
0
@Scross Przynajmniej nie można trenera winić, że mistrz świata nie zagrał w ćwierćfinale ligi mistrzów.
4
Nasz trener chce pobić wszystkie rekordy.
0
Brakuje mi Valverde i grania tylko na Messiego, budowania gry pod niego.
0
Mam nadzieję, ze wklepią nam jeszcze z 5 goli i będzie koniec tej zdziadziałej Barcelony. Zostało 60 minut :) Będziemy lepić kolejny sezon przyszłość klubu na 33 latkach grających 90% meczów w pierwszym składzie? Nosz kur...
0
Wyprowadzanie piłki to jakiś żart.
0
@Stelios23 Wiele razy na to liczyłem. Wierzyłem, że w meczach ligowych odpuszczają sobie, żeby potem w tych ważnych dać z siebie wszystko, a wyglądali jeszcze gorzej. Raz za razem... Tym razem znowu naiwnie czekam. Przegrywamy z intensywnością, a Bayern to pod tym względem najtrudniejszy rywal w tym sezonie pomijając kwestie czysto sportowe. Średnia wieku i brak zmian, bo "Jest stabilnie, nie psujmy tego" to bolączka i w końcówce meczu może być nie za ciekawie.
4
@WisniaKala Obrońca idealny. Lepsza wersja Koulibaliego. No i ma to czego nam brakuje, szybkość.
2
Upamecano mecz życia czy on zawsze tak gra? Ściana nie do przejścia. Genialnie wyprowadza piłke, fizycznie nic do zarzucenia. Czemu nie ma go jeszcze w tym klubie?