0

@arda Kretynów łatwo zmanipulować:D Na koniec jeszcze by Bartomeu buty czyścili języczkiem jakby to wszystko dobrze rozegrał i zrzucił całą winę na zawodników i ludzi z otoczenia w zarządzie (większość pozwalniał, ale głupek winy w sobie nie widzi)

0

@DonVincenzo Neymar miał osiągalną klauzulę i był wart swojej ceny. Klub zyskał bardzo dużo marketingowo. Szejka stać było na to. Jeśli rozmawiamy już o klauzulach to City lub PSG mogłoby się pokusić nawet o te 700 mln za Leo, ale po co skoro nie trzeba? Barca potrzebuje napastnika, a Lautaro bardzo tutaj pasuje. Gdyby klauzula wynosiła 170 mln pewnie dalej byśmy o tym myśleli tylko targowali na ew. 130 w wymianach ^^.

0

@Cobra303 Ile tam mu zostało jeszcze kontraktu? Przy okazji kwota jaką sobie śpiewali to tylko klauzula bo nie muszą go sprzedawać, jest tam przywiązany.

1

@PatrychoO To najgorszy moment na zmiany jaki można sobie wyobrazić. Ciężko kogoś sprzedać, a trzeba. Mniej na tym zarobimy, a od nas będą ciągnąć jak za zboże. Koeman i tak poprze swoje słowa jak zostaną , bo przecież u Vidala i Rakiticia zaangażowania nie brakuje, a Busquets jak trzeba to też się przygotuje. Aż mi się rzygać chce jak sobie wyobrażam wyjściową jedenastkę z tymi samymi zawodnikami w środku pola. Mam odruch wymiotny jak od marynowanych patisonów z Kauflandu. Generalnie fajny skład pokazałeś, ale mam nadzieję, że jak najszybciej wpadnie tu na PO Segino Dest, a Emersona nie opchną za 20 groszy żeby tylko na szybko zarobić. Takie ustawienie daje wiele możliwości. Mamy fajnych rezerwowych na te pozycje czyt. Fati LS, Trinao PS. I środek pola. No i zawsze Messi może rotować pozycjami i na ŚPO i na PS.

1

@Cvzx Suarez ma słabe przyśpieszenie, ale jak się już rozpędzi to... jest po ostatnim gwizdku.

1

@Barwindg Widocznie im zależy i ktoś też miał plan jak wyjść na ten mecz. Oraz wykonawców.

4

@Pilka_jest_okragla Może zapomniał wykreślić z komputerka.

1

@DanielOOL Prawie idealna, a w razie odejścia Pique stawiałbym Upamecano ponad Erica Garcię chociaż to mało prawdopodobne.

9

@Encore Busquets świetnie pasowałby na trzeciego bramkarza Barcelony.

2

Do pełni szczęścia brakuje tylko informacji o potencjalnym odejściu Busquetsa i jakichś fajnych bardziej potwierdzonych plotek transferowych. Skoro i tak wyżej się nic nie zmienia to chociaż niech zrobią większe czystki w środku pola.

0

@Coutinho007 Ciągle nie mogę uwierzyć, że stać zarząd na tak perspektywiczny ruch.

1

@KamilZ Uznajmy, że to było 4-0, 4-2 w dwumeczu.

9

@Coutinho007 A Vidal zamieni się w środku pola miejscami z Rakiticiem, taka o przebudowa.

0

Manchester United nie grał z zespołem z Premier League... I tak to się skończyło.

0

Można mieć 70%+ posiadania, ładnie grać, tworzyć sytuacje...

0

@Walker Ocampos przy Suarezie to jak struś pędziwiatr.

0

Setien ma nasze pełne wsparcie. Informacje o odejściu Valverde to tylko plotki. Messi chce odejść z Barcelony.

0

@zodiak_10 Wierzę w zarząd i tak dalej.

1

@Coutinho007 Oj będzie piłeczka chodziła, nie mogę się doczekać! Rewolucja się szykuje, Vidal zamieni się miejscami z Roberto.

0

@Coutinho007 Za ofensywnie.

6

Dałbym szansę temu Poczetino choćby na rok. Dobrze mu z oczu patrzy.

2

@Coutinho007 Puig przegrał sobie miejsce w składzie w oczach Setiena na długo po meczu z Ibizą. W lidze mistrzów narobił w porty bo jak tu tacy zasłużeni mają na ławkę siadać? Lepiej nie ryzykować, że jak przegramy to będą mi to wypominać. Co do Cruyffismo xD Hahaha, te jego plany z Tiki-taką szybko pokrzyżowały realia. Rzadko udało im się wymienić w jakimkolwiek meczu więcej niż 3 podania na malutkiej przestrzeni bez straty i groźnej kontry. To było bardziej stanie w miejscu i odgrywanie, żeby przeciwnik biegał i się męczył, a wychodziło, że w 90 minucie nasi nie dość, że są zmęczeni to jeszcze sfrustrowani. Mógł sobie oszczędzić tych słów, że piłkarze będą cieszyć się z gry. Potem wycofał się ze stosowania swoich chorych taktyk i graliśmy na wynik bez planu. To już nawet jakby Messi objął ten klub jako grający trener do końca sezonu byłoby lepiej bo nie byłoby takiej toksyczności, a piłeczka jakoś sama by chodziła. Żartuje oczywiście w kilku miejscach. Czy najgorszy trener? Pobił wiele rekordów. Pokonał dwukrotnie Barcelonę na Camp Nou, zatrzymał Messiego, stracił 8 bramek w lidze mistrzów, 1000 podań za granadą, pierwszy celny strzał z trzecioligową Ibizą w 84 minucie (czy jakoś tak) mając w składzie zawodnika wartego więcej niż cała liga, stadion i wyspa. I tak wszystko wina Bartomeu.

0

@Kuracjusz Aj, no wiem o tym. Do wymiany nie dojdzie mimo, że oboje cierpią w tych klubach.

0

@Kuracjusz Jak mu Messi wybaczy to co powiedział podczas tej sprzeczki.

1

@Coutinho007 XDDDDDDDD Rozwaliłeś mnie tą zamianą miejsc.

3

@FCBMati10 Z tym PSG to bym nie przesadzał.

0

To idealny moment na zwolnienie Guardioli.

0

Znowu niemiecki finał ligi mistrzów...

0

@Jacu327 Pewnie odpadną 0-2 lub 1-2 z Bayernem po męczarniach, ale z honorem.

1

@Fabik Bardzo mi się podobają. Zwłaszcza ten z wymianą doświadczonego Rakiticia za De Bruyne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?