0

@Roobo Czyli bez pressingu, damy im rozgrywać piłkę i liczyć, że Lewy wpakuje 5 goli po dośrodkowaniach i lukach na prostopodałe?

0

Niski pressing. Wow. To my powinniśmy mieć taką wolność rozgrywania i robienia przestrzeni.

1

Szkoda, że Busquetsa i Vidala nie ma. Teraz będziemy się męczyć oglądając młodszą i niedoświadczoną pomoc, mam nadzieję, że Rakitić będzie ich tam trzymał krótko.

5

Szkoda Valverde. Powinni pozwolić mu dograć ten sezon, albo wyrzucić go jeszcze przed rozpoczęciem.

0

Niech sobie postrzelają i się pobawią, rzadko mają ostatnio do tego okazję :P

0

Cholera, jaki ten chłopak jest dobry.

1

Puig w swoim żywiole, najpierw fenomenalny strzał, gdyby to wpadło to uh, fajne przejęcie piłki i to podanie ala Messi.

0

@Coutinho007 To nie kwestia Osassuny tylko stylu gry. Wszyscy się przed nami zamykają, bo jeśli nie to czeka ich to samo co Villareal. Bez różnicy czy to Manchester City, PSG czy Bayern, ciężko jest w takiej sytuacji strzelić bramkę, a po błędzie lub kontrze można dostać w dupę. Brakuje nam w ataku kogoś na dośrodkowania, Barca gra krótko i klepie, kiedy nie da się jej miejsca zawsze tak będzie i zawsze tak było. Za Guardioli też miewaliśmy takie sytuacje chociaż wtedy mieliśmy dokładność, pomysł, znacznie lepszy team i dało się to maskować, łatwiej było się tam przeklepać, teraz to bardziej próbowanie na siłę, strata piłki albo kopanie w mur.

1

Setien po raz drugi w roli trenera pokonuje FC Barcelonę na Camp Nou.

0

@MesQueUnClub_87 Zasłużenie, Suarez potykał się o własne nogi. Jak nie strzela goli to nie ma z niego pożytku na boisku, ale na własne szczęście często mu piłka pod nogami ląduje. Zmarnuje 10 setek, żeby strzelić w końcu coś ładnego. Zakała i jednocześnie skarb.

25

W końcu zobaczymy coś nowego. Już rzygać się chce tym programem 30+. W drugiej de Jong za rakiticia.

0

Sypie nam się trochę ta twierdza. Ciekawe czy to przez brak kibiców.

1

@noface Spokojnie, już niedługo dziadki pójdą na emeryturę.

3

Wymieńcie go, sprzedajcie, nie marnujcie chłopowi kariery. Znowu ciało obce. Nie pasuje do tego klubu. Aż szkoda patrzeć.

1

Puig w składzie i od razu buzia się cieszy!

0

@geass Takie rzeczy to mawiał tylko Mourinho przed meczami z San Marino :) Jest coś takiego jak szacunek w piłce nożnej i głośno się nie mówi takich rzeczy nawet z dużo słabszym rywalem.

3

Zawsze się łudzę, że oni tylko stoją i nic nie grają, bo zbierają siły na kolejny mecz, a potem się okazuje, że to w zasadzie u nas stałe. Tak jak za Valverde kiedy graliśmy na Camp Nou to był spokój do pewnego momentu i super, jak tak będziemy grać to liga mistrzów nasza, a potem banalny wyjazd ligowy i straty punktów z drużynami z dołu tabeli.

4

Ciekawe czy Napoli przejdziemy jeśli chłopaki myślą, że osiągnięcia przeszłości i umiejętności same załatwią sprawę. Chyba wszystkie kluby oprócz Barcelony są zmotywowane żeby gryźć murawę i oddać serducho na boisku jako drużyna. Z Bayernem powinno być nieco trudniej niż z Espanyolem.

0

Prawie złamał Pique nogę i żółta?

0

Kolejny mecz bez Fatiego, szkoda. Więcej czasu dla naszego Trio...

3

Spokojnie, w drugiej połowie wejdą Ci którzy mają energię i zależy im, żeby coś z Camp Nou wywieźć .

5

Oby dziś z tej frustracji nie pokopali za bardzo naszych.

5

A tu myk, Neymar w Barcelonie, Mbappe w Realu.

0

@Hiacynk Messi w ostatnich 4 meczach zaliczył 6 asyst. Bez wątpienia podtrzyma passę. Ja mam na niektórych stronach podane, że już jest 20 asyst, nie wiem kto mówi prawdę, a kto nie.

40

Nie tylko zawodnicy cieszyli się grą. My też cieszyliśmy się móc to oglądać. Oby było takich meczów.

3

@monsterrize Od razu średnia wieku spadnie c_c

16

Szkoda, że już się kończy. Jak przyjemnie się ogląda to za szybko czas leci, a dawno teog nie było :P

1

Puig i Fati na boisku, pięknie grająca Barca, Dobry występ Griezmanna, Stabilny Vidal czego chcieć więcej?

0

Chłop odetchnął

1

I godziny treningów strzelania na marne xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?