0

Mnie skrecili na trzy śruby :-) ale nie narzekam

0

Guilierme do legi!

0

Ja byłem bramkarzem mówili że miałem talent ale właśnie wypadła mi ręka z barku i tak się to powtarzalo aż pojechałem do kliniki sportowej w Żorach i mnie operowali. Jest dużo lepiej choć nigdy pełnej sprawności w ręce już nie odzyskama minęło już ponad 10 lat. Pozdrawiam wszystkich połamańców

1

No w sumie prawda buhaha

1

Nasi całkiem nieźle z ciężkiego terenu remis wywieźli nie ma co n

1

Wczoraj luksemburczycy druga bramkę tak strzelili pięknie grając klepą gdyby to był Suarez z messim to cała Europa by się podniecala tą bramką. Czapki z głów przed nimi.

0

Wybrał najlepszą kasę i tak to wygląda. Wziął w 2 lata tyle co by w Polsce całą karierę musiał grać teraz próbuje się po słabych zespołach za eurosy przez parę lat i wróci do Polski jak będzie miał ok 30lat i pokopie do emerytury sobie bo ustawiony będzie

0

Nie powiedział w którym sezonie a wy się go czepiacie już dajcie im czas muszą zbudować zespół najpierw

0

Gdybym był prezydentem czy tam prezesem takiego klubu który musiałby tam polecieć oddalbym mecz walkowerem i zorganizował mecz towarzyski u siebie

1

Muszą pozbyć się tych kretynow ze stolkow co wymyślają takie bzdety. Cała ligę niech przeniosą po co grać dla swojego miasta swojej publiczności. Już się wkur....

0

A ja czuję że będzie Malcom dużo porzyteczniejszy i będzie grał więcej niż Dembuś

0

Mam nadzieję że Riki Puig będzie następny

1

Ale Jędza jest nie zgłoszony z tego co wiem

56

Messi Suarez coutinho

1

Problem drużyny która jest gospodarzem znajdą inny stadion. Nie przystępujesz do rozgrywek do których wiesz ze nie masz całej infrastruktury. Skoro nawet w polskiej lidze nie dopuszczają drużyn bez stadionów to i w LM mogą

0

Na pewno jest ciekawsza bo ściągają za kasę lepsze nazwiska przynajmniej marketingowo i to się lepiej ogląda jak wiesz kto biega po boisku i drugą stroną medalu to atmosfera kibiców którzy siedzą zaraz za linią boiska to się sprzedaje ale żeby stwierdzić musieli by utworzyć ligę 10 pierwszych miejsc z PL i LL i 10 ostatnich wtedy byśmy ocenili

0

Już zszedł do boksu

1

Messi jest tak genialny że jak nie ma z kim klepki zrobić to klepnie z obrońca i sobie brameczke pyknie jak dzisiaj z Boca

0

Jednak pamiętaj to jeszcze pół roku dużo może się zmienić

0

Haha się uśmiałem dobre to

0

I jesteśmy dogadani pozdro ludziska

1

Moje zdanie jest takie że jest to beznadziejne i wolę być baranem w stadzie

0

Taa lenglet plus vermalen dzisiaj musi być choć w pierwszym wyjdzie pewnie once de gala a w drugim cała reszta od początku

0

To jak ci laramblowa społeczność nie podoba to wbijaj sobie na jutubka tam każdy kto ogląda więcej niż 10sek będzie się cieszył jak ty bo widać tutaj na 10 osób 8 mówi że to gówno a 2 w tym jedna to ty się cieszy więc chyba za dobre to nie jest ale nie mówię każdy ma swój świat

2

Szczeniackie głupoty gdzie ten świat zmierza

0

Aha spoko dzięki w sumie ma to sens skoro spadają z drugiej ligi to się nie nadają a ten to chociaż już MŚ ma za sobą

4

Będą ciupac razem hehe

0

Hmm to jaki sens miało ściąganie Wague na miejsce Palenci? Ten Wague jest aż tak dużo lepszy?

0

Może coś z Hyundaia słyszałem że dobre są i niezawodne i coraz więcej osób patrzy w tym kierunku lub Kia. Hyundai IX 35?

0

Zależy co potrzebujesz. Szybkie małe czy duże terenowe czy 7 osobowe czy wszystko po trochę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?