0

Vidal będzie motywować

7

Ale za tą cenę maja Artura i vidala więc wydaje się że lepsza opcja to jest

1

Jednym słowem się sfrajerowali. Oni sprzedać mogą kupić nie mogą. Pomysl był żeby przed startem ligi mieli gotowy skład żeby trener wiedział jakim składem dysponuje ale nie pomyśleli chyba że ten skład może zmienić się na gorszy

4

Pique Messi ter stegen rakieta

0

No i poziom tej ligi jest tak mocny że w lidze francuskiej ten zespół walczylby o utrzymanie w 5 lidze a ty piszesz ile są warci. Douglas też był warty kilka mln a poziom jego gry był wart co najwyżej tyle żeby mógł go kupić Piast Gliwice oczywiście nie obrazajac piasta

2

Ale lewy na mundialu nie grał z mechanikiem kelnerem i gościem który robi naleśniki taka różnica

14

Nie lubię gościa ale szacun dla niego za to co robi. Nawet jakiemuś chlopaczkowi z Polski pomógł i jak grał Real z legia w Warszawie to sam chciał się z nim spotkać i spotkanie doszło do skutku

0

No tak wiedza to potega ale nie mów mi że dembele walczy jak wilk i wraca i biega. Jedynie biegnie do przodu ale jak straci to stojka i nie mów że tak nie jest. Może i on chce ale narazie średnio mu to wychodzi

0

Wypożyczenie opłacone przez barce na 30mln to by było genialne jeszcze tylko na rok

0

Super jeden powrót to się żeby nie przemeczyl czasem

0

Chyba ty oglądasz raz w miesiącu jak ci na ruskich stronach internet zadziała. Ja nawet z pracy wolne biorę lub oglądam w pracy aby tylko na żywo obejrzeć więc nie mów że tylko kiedy dembus nie gra

0

Nie w każdym bo narazie jest za słaby żeby grać w pierwszym składzie. Tak mówi mi to coś ale narazie pokazuje może 30procent tego co w Borussii i wygląda na ciągle przestraszonego zresztą tak samo jak Denis

0

Na podstawie każdego meczu jaki oglądałem Barcelony a oglądam każdy

0

Nie chodzi mi takie angazowanie tylko na boisku zero walki o piłkę jak straci to koniec nie wraca zero jakiś podpowiedzi nawet nie widziałem żeby się odzywał tylko biegnie do przodu i koniec. Potencjał ma tylko musi uwierzyć w siebie

3

Niech dają ze 150mln w jednej racie i może iść. Takie jest moje zdanie bo narazie to taki chłopak bez jaj i zaangażowania chyba że Vidal pokaże mu na czym to polega

0

Nie wiem ale nawet jakby spisywał się genialnie to niebylby dobry interes odkupowac za dwa razy więcej powinno być 40mln max

3

Powstaje mała Barcelona w Evertonie szkoda że jeszcze Paco tam nie poszedł i Denis

0

Uff tylko ciekawe za ile? Żeby nie było że za 50/60mln bo to nie będzie opłacalne

0

Nawet nie segura tylko ten co przyszedł z Getafe Planes abidal pewnie jest narazie marionetka on się dopiero uczy

0

A ja znalazłem że grał też z 14 oczywiście z 9 też. Nawet komentatorzy kiedyś mówili że Henry i Mascherano grają z numerem z którym grał Johan

0

Taki mały szczególik że z 14 też grał

0

Akurat za 125mln to tylko rakieta już mógłby decydować

2

14 niech zostawi jak Johan Cruyff

0

Chyba nie kolega ma rację

0

Jasper spokojnie by tam poszedł i klub by sprzedał za jakieś 30mln

1

Szybko większość zmieniła zdanie o Rakiticiu po MŚ. Chorwacja doszła do finału i Rakieta był z Luką płucami kadry i nagle pisanie jaki to on wspaniały ale kiedy mówiło się że to dobry chłop to było gadanie o jego oddaniu do innego klubu. Rakieta graj tak dalej dla mnie byłeś jesteś i będziesz crackiem.

3

Ale miranda może być na dłużej skoro jest młodszy i lepszy na to wygląda. Cucurela już pokazał coś tam w pierwszym zespole i szału nie było więc teraz czas na młodszego. Popieram taką decyzję

1

Lepiej za pogbe postawić na vidala którego już mamy

0

Święta Trójca z Barcelony

0

Jeżeli to żart to zwracam honor

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?