0

Szanuję ale to są typowe Janusze nigdy im nie dogodzisz zawsze będą tylko zrzędzić

0

No wiadomo Milan się skończył i potrzebuje dużych zmian

20

Takie komentarze to możesz pisać białej stronie

0

A może miał w planach już dawno tak zrobić ale trochę odpoczynku mu się też należało napewno posłuchał ludzi co wy piszecie za śmieci

8

Akurat kolego mało wiesz bo słyszałem że dostał tylko 4 czerwone kartki przez kilka lat

2

Ja wiem bo na prawej stronie czyli naszej lewej podczas meczu Polska Senegal robił taki przeciag że aż huczalo

0

Wolisz młodego ale każdy młody wie że będzie siedział więc nie chce to lepiej starucha za małe pieniądze

0

Jak można takiego cracka wypuścić za śmieszne 50mln. Bardzo mi go będzie brakowało inaczej by było gdyby zagrał chociaż ze 3 sezony. Jesteś jednym z nas bracie.

0

Siła i wielkość to nie wszystko przykład mascherano ta sama pozycja co Busi ale zupełne przeciwieństwo. Pogba to nie jest defensywny pomocnik.

6

Fajnie tylko kto zastąpi z tej trójki Busiego? Raczej żaden

0

Chodzi o to czy jest z pracą ciężko czy jest jej dużo. Mam zamiar wyjechać z rodziną muszę mieć pewną pracę a nie szukać miesiąc bo za coś trzeba żyć

0

Masz jakąś godną pracę do polecenia? Bo z chęcią bym się z rodziną przeniósł

0

Jak to są pewniaki to PEWNIE NIE

0

Aspas to jest taki gość który woli być gwiazdą na wiosce niż dobrym piłkarzem w mieście po prostu boi się wyzwań

3

Niby fajnie tylko szkoda że sprzedajemy graczy którzy są nam potrzebni a zostawiamy tych którzy się nie nadają do niczego

6

Ale pomyśl że to zawodnik jeszcze musi się na nią zgodzić. Widocznie pomyślał że jak będzie dobry to dostanie za rok czy dwa nowy kontrakt z większą pensja i klauzula a tak jakby miał duża klauzulę to by mu wynagrodzenia nie podnieśli bo by się nie bali zagrywka jego managera napewno

0

Podpisał taką klauzulę bo za rok lub dwa będzie nowy kontrakt i więcej kaśki dla niego żeby podnieść klauzulę zagrywka taktyczna z ich strony

71

Chyba Roma musi się napocic bo jest powiedzmy średnim klubem jakoś Juve leje wszystkich i nie narzeka

1

Trochę więcej może i brzmi ale wolę tych dwóch grajkow niż jednego neya bez głowy choć nie twierdzę bo umiejętności to ma nieziemskie u nas grał pięknie

1

Zamieniliśmy neymara na Cou i Dembele

0

To ty chyba jesteś świeżym kibicem Barcy my nie sprzedajemy my oddajemy za zasługi w naszym klubie. Taki Douglas 8 spotkań 8 pucharów i odejdzie za darmo za rok za zasługi dla klubu prawie jak iniesta

0

Jakoś chyba nie bardzo bo my tych tuzow sprzedać nie możemy jakoś

1

Pewnie po tym że nie był na pierwszych stronach gazet więc o nim nie słyszał i twierdzi że jest słaby

3

Podobno im odwiesili karę i będą grać

0

No wiem tylko będzie wypożyczenie za wypożyczeniem i nie zarobimy ani centa bo skończy się kontrakt a tak to chociaż na wodę na trening by było

0

Następny wypożyczony haha

0

Może jeszcze wróci dalej gra w piłke

0

Thiago lubię tylko bolą mnie jego kontuzje jak grać w połowie spotkań to bezsensu

0

Niech dają tego Rabiota lub de jonga(nie widziałem żadnego meczu w jego wykonaniu) i będzie dobra ekipa

0

Jedno jest pewne nie będzie żadnych eriksenow ani hazardow w tym sezonie bo nie ma już kasy na nich co teraz będzie pisać katalonska prasa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?