Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szanuję ale to są typowe Janusze nigdy im nie dogodzisz zawsze będą tylko zrzędzić
0
No wiadomo Milan się skończył i potrzebuje dużych zmian
20
Takie komentarze to możesz pisać białej stronie
0
A może miał w planach już dawno tak zrobić ale trochę odpoczynku mu się też należało napewno posłuchał ludzi co wy piszecie za śmieci
8
Akurat kolego mało wiesz bo słyszałem że dostał tylko 4 czerwone kartki przez kilka lat
2
Ja wiem bo na prawej stronie czyli naszej lewej podczas meczu Polska Senegal robił taki przeciag że aż huczalo
0
Wolisz młodego ale każdy młody wie że będzie siedział więc nie chce to lepiej starucha za małe pieniądze
0
Jak można takiego cracka wypuścić za śmieszne 50mln. Bardzo mi go będzie brakowało inaczej by było gdyby zagrał chociaż ze 3 sezony. Jesteś jednym z nas bracie.
0
Siła i wielkość to nie wszystko przykład mascherano ta sama pozycja co Busi ale zupełne przeciwieństwo. Pogba to nie jest defensywny pomocnik.
6
Fajnie tylko kto zastąpi z tej trójki Busiego? Raczej żaden
0
Chodzi o to czy jest z pracą ciężko czy jest jej dużo. Mam zamiar wyjechać z rodziną muszę mieć pewną pracę a nie szukać miesiąc bo za coś trzeba żyć
0
Masz jakąś godną pracę do polecenia? Bo z chęcią bym się z rodziną przeniósł
0
Jak to są pewniaki to PEWNIE NIE
0
Aspas to jest taki gość który woli być gwiazdą na wiosce niż dobrym piłkarzem w mieście po prostu boi się wyzwań
3
Niby fajnie tylko szkoda że sprzedajemy graczy którzy są nam potrzebni a zostawiamy tych którzy się nie nadają do niczego
6
Ale pomyśl że to zawodnik jeszcze musi się na nią zgodzić. Widocznie pomyślał że jak będzie dobry to dostanie za rok czy dwa nowy kontrakt z większą pensja i klauzula a tak jakby miał duża klauzulę to by mu wynagrodzenia nie podnieśli bo by się nie bali zagrywka jego managera napewno
0
Podpisał taką klauzulę bo za rok lub dwa będzie nowy kontrakt i więcej kaśki dla niego żeby podnieść klauzulę zagrywka taktyczna z ich strony
71
Chyba Roma musi się napocic bo jest powiedzmy średnim klubem jakoś Juve leje wszystkich i nie narzeka
1
Trochę więcej może i brzmi ale wolę tych dwóch grajkow niż jednego neya bez głowy choć nie twierdzę bo umiejętności to ma nieziemskie u nas grał pięknie
1
Zamieniliśmy neymara na Cou i Dembele
0
To ty chyba jesteś świeżym kibicem Barcy my nie sprzedajemy my oddajemy za zasługi w naszym klubie. Taki Douglas 8 spotkań 8 pucharów i odejdzie za darmo za rok za zasługi dla klubu prawie jak iniesta
0
Jakoś chyba nie bardzo bo my tych tuzow sprzedać nie możemy jakoś
1
Pewnie po tym że nie był na pierwszych stronach gazet więc o nim nie słyszał i twierdzi że jest słaby
3
Podobno im odwiesili karę i będą grać
0
No wiem tylko będzie wypożyczenie za wypożyczeniem i nie zarobimy ani centa bo skończy się kontrakt a tak to chociaż na wodę na trening by było
0
Następny wypożyczony haha
0
Może jeszcze wróci dalej gra w piłke
0
Thiago lubię tylko bolą mnie jego kontuzje jak grać w połowie spotkań to bezsensu
0
Niech dają tego Rabiota lub de jonga(nie widziałem żadnego meczu w jego wykonaniu) i będzie dobra ekipa
0
Jedno jest pewne nie będzie żadnych eriksenow ani hazardow w tym sezonie bo nie ma już kasy na nich co teraz będzie pisać katalonska prasa?