Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co racja to racja mam nadzieję ze suarez odpali juz jutro
2
Moze i lepiej sie ogladalo mecze lucho jak Barca wygrywal po 5:0 ale pamiętajmy ze tylko tridente nas ratowalo. Oczywiście powiecie teraz Messi tylko ale bardziej podoba mi sie to ze przeciwnik nigdy nie wie jak zagramy jakim skladem jakim ustawieniem wygrywamy mniej przeekonujaco ale najważniejsze ze wygrywamy. Ja osobiście wole wygrac 10 meczy po roznica jednej bramki niz 8 po 5:0 i w dwoch zgubic punkty
0
Jak sprzedadzą gomesa, denisa, turan, verme i ewntualnie rafinhe to uzbieraja 100mln na klauzule grizmana i niech biora jeszcze coutinho i bedzie cudownie
1
Trzymam kciuki za dobra formę.
2
Dokładnie tej jak mówisz bardzo solidny rezerwowy i tego się trzymajmy i nie oczekujmy cudów.
0
Moze i dobrze tylko co zauwazylem to robi caly czas ten sam schemat biegnie z pilka do konca przycink wycofanie pilki lub niedokladna wrzutka ale mimo ze jest madritista zycze mu niech sie rozwija chlopina dobrze.
0
Ktory jest slaby i narazie nadaje sie co najwyzej do granady. Uhahah
0
Tak fajne staty ale popatrz na gre mnie przynajmniej nie poryw. Rozumiem też wszystkich ze powinIen dostać powiemy 4/5 meczy z rzędu ale pomysł czy gdyby poszedł za 30/40 mln z opcja pierwokupu to chyba nie byłoby źle można by dołożyć i kupić takiego np. Erikssena
1
Nie rozumiem tu wiekszej polowy ktorzy sa podjarani denisem suarezem od poczatku swojego pobytu w Barcelonie gra przecietnie. Tylko pojedyncze przeblyski( wiadomo troche lepiej niz gomes ) a tu caly czas musi dac mu szanse. Wiec pytam ile on juz dostal szans? Mysle ze sporo i jestem jak najbardziej za tym zeby go sprzedać za dobre pieniądze moze gdzie indziej sie odblokuje i będzie grac lepiej. Na koniec dodam ze caly czas licze w koncu zacznie grac na poziomie Barcy.
0
Chyba nie mowisz ze coutinho nie umie dryblowac i podawac ?
0
Okej może być manita i hattrick paulinki
0
Ja narzekałem na paulinkę ze strasznie drogi ale w głębi duszy liczyłem na cud i zamknięcie ust wszystkim krytykom i to się spełniło zostało jeszcze tylko to ze paulina ma strzelić bramkę w gran derby w końcówce na wagę trzech pkt
11
No akurat sanchez i henry to swietne transfery a fabs nie byl zly przeciez barca nie bedzie miala z kazdym transferem messiego i roniego
0
Jego klauzula od nowego roku to 100mln bardzo chciala go teraz za 200mln bo taka klauzule ma obecnie ale Atletico nie moglo robic transferow wiec podpisali z Barca pakt o nieagresji czyli kupowani sobie nawzajem zawodnikow i grizman powiedzial ze teraz nie przejdzie ale za rok sprawa jest otwarta wiec mam wielka nadzieje ze do tego dojdzie. Wyobrazacie sobie atak messi suarez dembele i grizman wow dosłownie
0
Niedługo klasyk bedzie w azji rozgrywany. Brawo LFP niech wlaza zoltka dalej wiadomo gdzie !!!!
0
Okej drugiego rywala minal spryrnie choc to majstersztyk nie byl tylko myknal do boku i pobiegl. Pierwszego fuksem na przebitke. Nie zrozum mnie zle nie umniejszam mu umiejetnosci bo naprawde go lubie zreszta jak kazdego z barcelony jak ma mijac tak i strzelac niech tak robi tylko pisalem tak porównując twoj komentarz ze to troche nudne dlla mnie to troche lepsza wersja tello.
0
To pokaz mi akcje z mrczu barcy gdzie zrobil piekna akcje uzywajac swojej techniki a nie szybkosci
0
No tak alba o umtiti wolne to ciekawe kto by zagrał w środku obrony. Chory mascherano i kaleka verma brawo.
0
Messi ostro działa widze ale majac tyle kasy co mu tam . Zrobi duzo dzieci kazdy bedzie gral pewnie a on zostanie ich managerem i bedzie kaska dalej sie kręcić.
0
Nie powiedzialbym kopnij obok przeciwnika i wyprzec go na gaz bo jestes szybki to nie za ciekawa gra.
0
Nie no co Ty, śmieje się . Dawalem mu dużo szans ale w tym sezonie to juz jest męczące. Skoro on z trzecioligowcem nie potrafi udowodnić swojej wartości nie mamy o czym gadać.
4
A mi mija około 17 lat jak kibicuje Barcelonie
6
Oby gomes dostał kolejną może akurat wypali z formą
0
Ale Verma sie nagrał pełen szacun
0
Zdecydowanie lepiej co 10 lat po 200mln i jestesmy ile do przodu.trzeba myslec ale oni pewnie mysla podpiszemy na dlugo bo wiec kasy im do kieszeni wpadnie za podpis.
0
Nie ogladaj jak sie nie podobaja meczarnie. Ja ogladam zawsze nawet męczarnie i nie narzekam
0
Dlatego jeatem zdania ze to Isco powinien dostac ta nagrode bo naprawde ten real ciagnie ostatnio ale coz za male nazwisko ma do Ronalda
2
I oto gosciowi chodzilo gdyby mial leb na karku nie wstal by po faulu wezwal lekarzy i wylecial by faulujacy po gwizdku ocampos prawdopodobnie a tak to dostali po zoltku i neyek wyautowany buhaha
0
Bo jeszcze krystynka sie obrazi i zizu bedzie mial klopot wiec lepiej sciagnac kogos innego
0
Ja w gomesa wierzylem. Jestem naprawdę cierpliwym gosciem ale jak widze ze on wchodzi to juz mnie krew zalewa on moze zaskoczyc u nas ale chyba tylko na fifie 18 bo gra caly czas piach i niech juz skoncza gadac ze sie musi przyzwyczaic do gry w Barcelonie bo jakos wszyscy sie przystosowali i to szybko a ten dalej osrany po pachy biega