Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W strzelanych lewa noga sa bez szans bo najlepsza lewa noga biega z 10 na plecach po Camp Nou
1
Ale na paulinho starczyloby z budzetu transferowego wiec raczej z pieniędzy naymara nie zostal kupiony
0
Aj wiem tylko jestem tak zły ze musiałem sie wyzalic.Dembele znowu kontuzja boje sie ze bedzie jak z Verma nigdy nie bedzie wiadomo czy da rade zagrac czy nie.
0
Pokazac sie może ale moje zdanie jest takie ze teraz jak wroci to musi dwa tygodnie przepracowac na pelnych obrotach same treningi a pozniej mecze mieli go wprowadzac pomalu a on w drugim meczu juz w pierwszym skladzie wyszedł
0
Kupuja samych kontuzjowanych a oddaja za darmo i jeszcze jak sprzedadza to beda placic innym klubom. Zlote intersesy z Barca
0
Skad oni ich biora ja sie pytam
0
Ja chce trofea rekordy rzecz drugorzędna
0
Tak tak ma wiele do powiedzenia bo bedzie walczyl do ostatniej kolejki o 4 pozycje zeby w LM zagrac za rok
2
Czyli pewnie tak nie wyjdzie bo Ernest lubi czymś zaskoczyć. Chyba ze zaskoczeniem będzie właśnie to ze nie zaskoczy hihi
0
Nie liczylbym na to za bardzo. Denerwujace jest tylko to ze my mamy bulic grube miliony a od nas kazdy wypozycza i bierze za darmo
8
Dokładnie za 12mln to jak za darmo w dzisiejszych czasach na dodatek to reprezentant kraju i to nie slabego wiec gdyby sie nie sprawdzil napewno na tym nie stracimy
0
Wygraja nie wierze ze barca tyle lat nie wygra na tum stadionie a na dodatek dembele strzeli brameczke
0
12 mln dala wiec stratni raczej nie beda
0
Zangszowanie do przodu po stracie pilki nie byl juz aktywny zwroc na to uwage
0
Skad wiesz ze dobrze???
0
44 ostatnia szansa gomesa. Ostatnio calkiem nieźle
0
Nie nastawiajcie sie ze oni dostana jakas kare oni sa z madrytu wiec nie liczylbym na nic ewentualnie kare w wysokosci 2tys euro.
1
Bo 20mln on ma klauzule wpisaną
0
Na szczęście nie przyszedl a my mamy Verminatora w najlepszym wydaniu i kasa w kieszeni.
17
Jak kontuzjowany to pewnie do nas
1
Verminator chcialoby sie powiedzieć
3
Zeby sie nie okazalo ze zagra 3 mecze i odnowi sie kontuzja i pauza do konca sezonu. Jeden Dembele nam wystarczy teraz te miliony niech sie splacaja a nie leza na lokacie.
2
Niestesy szejki do tego doprowadzily ze placi sie jak za zboze. Popatrz ile liverpool zaplacil za obronce z southamptonu 80mln wiec nasze 150 mln wcale nie jest tragedią.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
24
Arda pol roku nie gra a co miesiac kontuzja
1
Zaopmniales jeszcze o naszej perełce Paulinho
5
Jak juz tak pisza to jest nasz. W siadaj juz do samolotu i dawaj do Barcelony !!!
9
Lepszy od Deulofeu a powiem ze i przyspieszenie jego nie gorsze i glowa wspolgra z nogami co w przypadku Deulofeu jest rzadkością
0
Moze oglosza w trzech kroli ze sie dogadali
0
Mam takie przeczucie ze w następnym tygodniu Mina i Cou beda nasi !!!