1

W strzelanych lewa noga sa bez szans bo najlepsza lewa noga biega z 10 na plecach po Camp Nou

1

Ale na paulinho starczyloby z budzetu transferowego wiec raczej z pieniędzy naymara nie zostal kupiony

0

Aj wiem tylko jestem tak zły ze musiałem sie wyzalic.Dembele znowu kontuzja boje sie ze bedzie jak z Verma nigdy nie bedzie wiadomo czy da rade zagrac czy nie.

0

Pokazac sie może ale moje zdanie jest takie ze teraz jak wroci to musi dwa tygodnie przepracowac na pelnych obrotach same treningi a pozniej mecze mieli go wprowadzac pomalu a on w drugim meczu juz w pierwszym skladzie wyszedł

0

Kupuja samych kontuzjowanych a oddaja za darmo i jeszcze jak sprzedadza to beda placic innym klubom. Zlote intersesy z Barca

0

Skad oni ich biora ja sie pytam

0

Ja chce trofea rekordy rzecz drugorzędna

0

Tak tak ma wiele do powiedzenia bo bedzie walczyl do ostatniej kolejki o 4 pozycje zeby w LM zagrac za rok

2

Czyli pewnie tak nie wyjdzie bo Ernest lubi czymś zaskoczyć. Chyba ze zaskoczeniem będzie właśnie to ze nie zaskoczy hihi

0

Nie liczylbym na to za bardzo. Denerwujace jest tylko to ze my mamy bulic grube miliony a od nas kazdy wypozycza i bierze za darmo

8

Dokładnie za 12mln to jak za darmo w dzisiejszych czasach na dodatek to reprezentant kraju i to nie slabego wiec gdyby sie nie sprawdzil napewno na tym nie stracimy

0

Wygraja nie wierze ze barca tyle lat nie wygra na tum stadionie a na dodatek dembele strzeli brameczke

0

12 mln dala wiec stratni raczej nie beda

0

Zangszowanie do przodu po stracie pilki nie byl juz aktywny zwroc na to uwage

0

Skad wiesz ze dobrze???

0

44 ostatnia szansa gomesa. Ostatnio calkiem nieźle

0

Nie nastawiajcie sie ze oni dostana jakas kare oni sa z madrytu wiec nie liczylbym na nic ewentualnie kare w wysokosci 2tys euro.

1

Bo 20mln on ma klauzule wpisaną

0

Na szczęście nie przyszedl a my mamy Verminatora w najlepszym wydaniu i kasa w kieszeni.

17

Jak kontuzjowany to pewnie do nas

1

Verminator chcialoby sie powiedzieć

3

Zeby sie nie okazalo ze zagra 3 mecze i odnowi sie kontuzja i pauza do konca sezonu. Jeden Dembele nam wystarczy teraz te miliony niech sie splacaja a nie leza na lokacie.

2

Niestesy szejki do tego doprowadzily ze placi sie jak za zboze. Popatrz ile liverpool zaplacil za obronce z southamptonu 80mln wiec nasze 150 mln wcale nie jest tragedią.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

24

Arda pol roku nie gra a co miesiac kontuzja

1

Zaopmniales jeszcze o naszej perełce Paulinho

5

Jak juz tak pisza to jest nasz. W siadaj juz do samolotu i dawaj do Barcelony !!!

9

Lepszy od Deulofeu a powiem ze i przyspieszenie jego nie gorsze i glowa wspolgra z nogami co w przypadku Deulofeu jest rzadkością

0

Moze oglosza w trzech kroli ze sie dogadali

0

Mam takie przeczucie ze w następnym tygodniu Mina i Cou beda nasi !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?