Mroziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Nowa Ruda
5 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mbape jest napewno lepszy przynajmniej na ta chwile. Ogólnie mysle ze Mbape nakryje czapka Neymara i on zgarnie zlota pilka.
0
W sumie nie gra najgorzej dzisiaj mial slabsze mecze
1
Najlepsze 45 minut Andre Gomesa w meczu ostatniej szansy. Chyba ja wykorzystuje wiec bedzie mial kolejne 50 spotkan ostatniej szansy.
0
Dokładnie pomalu pomalu wroci sila szybkosc wytrzymalosc i bedzie gral po 90 min
11
Celta nie celta ale trzy czwarte naszych rezerwowych byloby w pierwszej jedenastce celty wiec chyba nie jest tak zle jak tu polowa biadoli bo nie ma mesjasza i iniesty. Dajcie szanse tym chłopakom. Jak mlodzi nie dostaja szansy to placza wszyscy ze nie dostaja szansy jak maja okazje grac polowa placze ze nie gra podstawowy sklad. Nie rozumiem tego. Chłopaki dzisiaj beda walczyc az zaoraja to balaidos i celta bedzie musiala murawe wymienic zobaczycie bedzie dobry wynik przed rewanzem
0
20 min zupelnie mu wystarczy nawet wolalbym z 10 min go zobaczyc
3
A moze odpoczna sobie dzisiaj i w niedziele . Po to sa zmiennicy zeby zaorac to balaidos dzisiaj i pokazać Ernestowi ze im tez nalezy sie plac na boisku
4
Tak to messi siedzi i nic nie robi bo mu sie nie chce co on bredzi ?czego sie nawachal? Ale z drugiej strony to co powiedzial to znaczy ze messi jest najlepszy na swiecie bo mu sie nie chce a pobija wszystkie rekordy to pomyslcie co to by bylo jakby mu sie chcialo az strach pomyśleć
0
Myślę ze po sezonie odejdzie.
3
Nie gadaj Arda kilka meczy zagrał na poziomie w porównaniu z gomesem
0
A teraz jeszcze odpocznie i dalej bedzie gral. Miesnie przez tydzien sie zregeneruje i bedzie tylko lepiej. Verma gra zawsze na poziomie. Wczoraj jeden blad przy glowce benzemy za daleko stal od niego ale ogolnie nie dal mu pograc
1
Valencia sie nie liczy oni już dostali zadyszki i odpadli z wyscigu wiec beda na trzecim miejscu spokojnie
3
Chyba nie ma ale przyznaje ze krytykowałem ten transfer. Bije się w pierś. Paulinho jesteś wielki.
2
Coutinho strzela dla Liverpoolu. Dawać mnie tego Cou do Barcy !!!
0
Ogladam kazdy mecz Barcy i widzę ze gra slabiutko na plus mogevmu zaliczyc jeden mecz z Atletico. On nawet z trzecioligowcem sie nie wyróżniał kolego wiec o czym tu gadać.
0
Wygrali dwa mecze z druzynami pokroju bilbao i celta tzn ze sa w formie. Buhaha. Znaczy sie wymeczyli te zwycięstwa ale pamiętajmy to jest el clasico nawet jak jestes bez formy to masz forme na ten mecz
0
Szklany to moze jest ale verma tez jest szklany a jakos daje rade teraz moze to samo bedzie z rafa.
0
Powiedz mi co zrobil gomes ??? Podaj mi choc jeden wybitny mecz gomesa ? Sorki nie wybitny chociaz dobry.
0
Jak wpłaca to niech biorą w styczniu
0
A ja mysle tak.on nie rozmawial z grizmanem tylko z jego rodzicami. Teraz pytanie a gdzie jest powiedziane ze nie wolno rozmawiać z rodzicami piłkarza drużyny przeciwnej? Tyle w temacie
0
Bo kazdy wie ze mamy kase za neya i będzie ciagnal
0
Turana i Gomesa. Rafinha ma dobry ciag na bramke przyda sie albo Denis out.
0
Ja nie mówię ze ty Ty nie kibicujesz tylko ogolnie kazdy ma swoje zdanie i kazdy moze dopingowac kogo chce.
0
Ale moze nie lubic lewego, piszczka, glika itp. Wiec im nie kibicuje. Jego wola jego wybor.
0
Mysle ze masche moze grac jeszcze z z 5 lat wiec raczej by nie przeplacili. Skoro moga placic grube mln za kontrakty to moga i za zawodnika.
0
Max 30 mln buahahah
1
Moje zdanie jest takie ze i tak o 10 mln za malo ale dobre i to chociaz Mina bedzie za darmo w sumie. Taka zamiana oby Mina byl drugim szefunciem.
2
Ja tam lubialem Marca ryzykanta. Od zawsze mowilem zeby stawiac na niego od poczatku ale trzeba przyznac Bravo swoje tez zrobil.
0
Porownuj kogo chcesz ale chyba cie troche ponosi z tymi porównaniem. Wytlumacz mi sens prosze bo jestem ciekawy. Moze zwroce ci honor.
0
I o to wlasnie chodzi nie nadaje sie do Barcy..