NaFazieHitman
Dołączył/a: listopad 2012
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid Cóż liga mistrzów jest real xD
4
@Klaudiaa8 sportowa ambicja, pewnie gdyby nie była tak wielka on sam nie stałby się wielki
0
@Kengo wrócimy do tego jak podniosą znowu stopy SPX I BTC nadal są w trendzie spadkowym ,) przeżyłem takich wystrzałów z 10 już mnie to nie rusza
1
@michal26 wolę, żeby wygrał pis niż po, ale to subiektywna opinia. Prawicowi anglicy chwalą naszego prime minister
12
@Pawel13sz do dziś hańba jak go wypchnęliśmy
0
@Kgorecki2500 zmądrzałeś przez ostatni rok pozdrawiam:)
0
@Mroziu he 50/50
0
@shahman nie przejdą i uj!
13
Helikoptery mi się nie kojarzą dobrze
0
@lucca87 zamknąć prezesa!
0
@doc No nieźle mogłem wygrać 250zl i taki wał https://zapodaj.net/images/44bc8e3d7471f.png zjebali mi ferie
0
@Drozdu7 ich było 5 kolega mi mówił
6
@Tomo1989 odmawia komu powierzył pojazd lol mimo tylu przepisów wprowadzonych jeszcze tak można się wymigać xD
1
@kulek22 oglądam mecz
1
@Rust_Cohle jak nie siądzie to robie salto Kiemon
0
Cameroon vs Republic of Congo 2.8 na Kamerun po pierwszej połowie 0:0
2
@Kapitan hawk lol
6
@tomek8756 Chelsea zrobila biznes na nim, a on zarobił na wakacje do końca życia i sąsiad stratny czego chcieć więcej sytuacja win win
0
@Borry @Rust_Cohle nie lubi tego
3
@dorkizos mógłbym to oglądać w kółko xD 5 lat, a pamietam jakby to było wczoraj
1
@Nazio87 zatem i tak warto do OLED bo jakość jest diametralnie lepsza
0
@Nazio87 warto oczywiście dopłacić do QLEDa
2
@Gronek też wjebałem ten kupon cyrk
0
Ciekawe za ile pogonimy 5 obrońcę
0
@MarioVeB! będzie latać na tym
3
Turecka Agencja Obrony pochwaliła się na Twitterze zdjęciami prototypowego myśliwca TF-X, który ma zostać oficjalnie zaprezentowany 18 marca 2023 roku. To konstrukcja piątej generacji, która w przyszłości zastąpi w tureckim wojsku amerykańskie myśliwiec F-16. Można mieć inflacje na poziomie 90% i budować takie statki? najwyraźniej można :P
1
@Azi do wywożenia gruzu z budowy Camp Nou
8
@Eto'opiryna jakby teraz były etyczne xD
1
@Emhyr no lepsze wrażenie robi to co @Encore wrzucił
2
@HighestInTheRoom gdyby ten dzieciak został ugryziony przez tego psa to mógłby wyjść z tego w bardzo ciężkim stanie.