1

@michal26 akurat włączyłem sobie film godzinę temu dodany z mapami itd.

1

@pyku91 fabrykasily.pl

0

@michal26 ok bo ostatnio czytałem to https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/bron-hipersoniczna-nie-powiodl-sie-test-w-usa/qv6js15

Btw. Nie ja tworzyłem ten ranking stąd niebardzo jestem w pozycji by tego bronić niemniej dzięki za dyskusje :) co sądzisz o Bartosiaku? Przewidział arg win world cup hehe osobiście skłaniam się ku jego opiniom (możliwe, że masz odmienne zdanie)


0

@michal26 No to tak jakbyśmy się zastanawiali czy niemcy będą wstanie przetransportować czołgi na wyspy brytyjskie albo na australie. USA nie ma opracowanej broni hipersonicznej?

0

@michal26 chcesz powiedzieć że nie mogą tego przerobić i włożyć w pociski hipersoniczne? (Pomijając ile ich tam mają pewnie małą ilość) btw. Nie sądzę żeby ten ranking oceniał czy któraś trafi czy nie bo każdy kraj ma inną obronę i inny arsenał obronny prawda?

0

@michal26 przy 7k glowic nuklearnych? Przecież jakby zaczęli tym strzelać to by zmietli Europe z powierzchni ziemi (oczywiście siebie niszcząc również, ale jednak) chodzi mi o pole rażenia i totalne zniszczenie terenu

0

@michal26 trzeba by się zagłębić czym się ten index kieruje tam są wytyczne wydaje mi się jak wcześniej pisałem, że chodzi o głowice nuklearne i chyba woda też jest ważna (stąd wnioskuję wysokie miejsce UK)

4

@MesQueUnClub96 ale siła rażenia to siła rażenia tak naprawdę ruscy mogą rozjebać pół planety już odbiegając od tego że sami siebie by rozjebali

0

@MesQueUnClub96 Jak oficjalnie wiadomo Rosja ma ponad 7000 glowic nukearnych. Arsenał nuklearny Chin to 400 ładunków jądrowych: około 20 międzykontynentalnych rakiet balistycznych. Chiny dysponują również 60 rakietami średniego zasięgu i 150 bombowcami wyposażonymi w bomby nuklearne. Wydaje mi się, że tutaj się równa ten balans

0

@Jacu327 właściwie to wszyscy się na to zrzucamy, ale tak głównie USA ich napompowało

8

Po raz pierwszy w historii Siły Zbrojne Ukrainy znalazły się w pierwszej piętnastce armii świata w rankingu Global Firepower.

1. USA
2. Rosja
3. Chiny
4. Indie
5. Wielka Brytania

20. Polska
25. Niemcy


https://www.globalfirepower.com/countries-listing.php

11

@VegetaPolska pieprzysz kocoboły

3

@Azi twój glos się liczy

0

@Ghostface już urósł wystarczająco widzę że tobie się skurczył bo musisz odrazu atakować jak sobie tylko żarty robiłem, nie bądź przewrażliwiony jak dziewczynka

10

@shinthps lepiej tak niż forum ogłoszeń politycznych ;)

0

@Ghostface gdyby to było 10zl to bym nie pisał ^^

0

@Ghostface zostawiam pieniądze w kieszeni xD

2

@Deviler dlaczego ? żeby mogli wtedy dojść do władzy?

27

@aqqi i prawie każdy z powyższych piłkarzy lepsi od benzemy w prime > taka prawda

0

@boboma miejsce zajmie? Zajmie

9

Jest Pan zawiedziony grą?

Nie, wręcz przeciwnie

~Laporta po wyszarpanym zwycięstwie z 3 ligowcem xD

1

@KlonaZepan akurat jeszcze przed tym jak go wypuścił z rąk byłbym pewien, że to jedyny prezydent jaki mógłby się z nim dogadać o obniżenie pensji, teraz nawet nie ma złudzeń

0

@Janas11224 oby nie wrócił piszesz to jakby była jakakolwiek szansa żeby wrócił xD Laporta go zawiódł i tyle zbudował na nim kampanie wyborczą, a potem go wypuścił

1

Memphis Depay vs Intercity
Chyba się nie chce grać za bardzo xD

▪️35 celnych podań (74,5%)
▪️4 kluczowe podania
▪️1/3 celnych dośrodkowań
▪️1/1 celnych długich piłek
▪️1 stworzona okazja
▪️1/3 udane dryblingi
▪️2/6 wygranych pojedynków
▪️19 strat

4

@Luciano99 @Comentateiro to przyjęcie na klatę - klasa światowa ręce same składają się do oklasków

5

trzeba znowu przemieszać skład drzwi wyjebać okna wstawić i na pewno wtedy zbudujemy kolektyw jak Bayern co dokłada po 2 lub 3 graczy na sezon

0

@J4no Auba, a nie czekaj

0

@skakun95 porównywalnie myślę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?