NaFazieHitman
Dołączył/a: listopad 2012
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@michal26 akurat włączyłem sobie film godzinę temu dodany z mapami itd.
1
@pyku91 fabrykasily.pl
0
@michal26 ok bo ostatnio czytałem to https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/bron-hipersoniczna-nie-powiodl-sie-test-w-usa/qv6js15
Btw. Nie ja tworzyłem ten ranking stąd niebardzo jestem w pozycji by tego bronić niemniej dzięki za dyskusje :) co sądzisz o Bartosiaku? Przewidział arg win world cup hehe osobiście skłaniam się ku jego opiniom (możliwe, że masz odmienne zdanie)
0
@michal26 No to tak jakbyśmy się zastanawiali czy niemcy będą wstanie przetransportować czołgi na wyspy brytyjskie albo na australie. USA nie ma opracowanej broni hipersonicznej?
0
@michal26 chcesz powiedzieć że nie mogą tego przerobić i włożyć w pociski hipersoniczne? (Pomijając ile ich tam mają pewnie małą ilość) btw. Nie sądzę żeby ten ranking oceniał czy któraś trafi czy nie bo każdy kraj ma inną obronę i inny arsenał obronny prawda?
0
@michal26 przy 7k glowic nuklearnych? Przecież jakby zaczęli tym strzelać to by zmietli Europe z powierzchni ziemi (oczywiście siebie niszcząc również, ale jednak) chodzi mi o pole rażenia i totalne zniszczenie terenu
0
@michal26 trzeba by się zagłębić czym się ten index kieruje tam są wytyczne wydaje mi się jak wcześniej pisałem, że chodzi o głowice nuklearne i chyba woda też jest ważna (stąd wnioskuję wysokie miejsce UK)
4
@MesQueUnClub96 ale siła rażenia to siła rażenia tak naprawdę ruscy mogą rozjebać pół planety już odbiegając od tego że sami siebie by rozjebali
0
@MesQueUnClub96 Jak oficjalnie wiadomo Rosja ma ponad 7000 glowic nukearnych. Arsenał nuklearny Chin to 400 ładunków jądrowych: około 20 międzykontynentalnych rakiet balistycznych. Chiny dysponują również 60 rakietami średniego zasięgu i 150 bombowcami wyposażonymi w bomby nuklearne. Wydaje mi się, że tutaj się równa ten balans
0
@Jacu327 właściwie to wszyscy się na to zrzucamy, ale tak głównie USA ich napompowało
8
Po raz pierwszy w historii Siły Zbrojne Ukrainy znalazły się w pierwszej piętnastce armii świata w rankingu Global Firepower.
1. USA
2. Rosja
3. Chiny
4. Indie
5. Wielka Brytania
20. Polska
25. Niemcy
https://www.globalfirepower.com/countries-listing.php
6
@Nano22 pozdro https://zapodaj.net/images/16c2e8844de8b.jpg
11
@VegetaPolska pieprzysz kocoboły
3
@Azi twój glos się liczy
0
@Ghostface już urósł wystarczająco widzę że tobie się skurczył bo musisz odrazu atakować jak sobie tylko żarty robiłem, nie bądź przewrażliwiony jak dziewczynka
10
@shinthps lepiej tak niż forum ogłoszeń politycznych ;)
0
@Ghostface gdyby to było 10zl to bym nie pisał ^^
1
@Nano22 zjedz se grzyby to się przestaniesz stresować :D https://dzienniknaukowy.pl/zdrowie/psylocybina-moze-pomoc-w-odbudowaniu-utraconych-polaczen-miedzy-neuronami
0
@Ghostface zostawiam pieniądze w kieszeni xD
2
@Deviler dlaczego ? żeby mogli wtedy dojść do władzy?
27
@aqqi i prawie każdy z powyższych piłkarzy lepsi od benzemy w prime > taka prawda
0
@boboma miejsce zajmie? Zajmie
9
Jest Pan zawiedziony grą?
Nie, wręcz przeciwnie
~Laporta po wyszarpanym zwycięstwie z 3 ligowcem xD
1
@KlonaZepan akurat jeszcze przed tym jak go wypuścił z rąk byłbym pewien, że to jedyny prezydent jaki mógłby się z nim dogadać o obniżenie pensji, teraz nawet nie ma złudzeń
0
@Janas11224 oby nie wrócił piszesz to jakby była jakakolwiek szansa żeby wrócił xD Laporta go zawiódł i tyle zbudował na nim kampanie wyborczą, a potem go wypuścił
1
Memphis Depay vs Intercity
Chyba się nie chce grać za bardzo xD
▪️35 celnych podań (74,5%)
▪️4 kluczowe podania
▪️1/3 celnych dośrodkowań
▪️1/1 celnych długich piłek
▪️1 stworzona okazja
▪️1/3 udane dryblingi
▪️2/6 wygranych pojedynków
▪️19 strat
4
@Luciano99 @Comentateiro to przyjęcie na klatę - klasa światowa ręce same składają się do oklasków
5
trzeba znowu przemieszać skład drzwi wyjebać okna wstawić i na pewno wtedy zbudujemy kolektyw jak Bayern co dokłada po 2 lub 3 graczy na sezon
0
@J4no Auba, a nie czekaj
0
@skakun95 porównywalnie myślę