NaFazieHitman
Dołączył/a: listopad 2012
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pyjo zajebisty plan
0
@Kengo ja i tak gram na dźwigni głównie, osobiście uważam, że póki będą zwiększane stopy banki będą zbierały gotówkę z rynku i nie widzę tu wzrostów, oczywiście mogę się mylić, ale futures jest zablokowane w wielu krajach i nie widzę możliwości wypompowania ceny na 80k jak to zrobili za drugim szczytem bez wolumenu. Zawsze jest hazard :D
0
@Kengo No to już nieważne napewno nie jest to górka xD w tej kwestii się zgadzam I narracja była za duża na spadki - naturalna kolej rzeczy te wzrosty, jednak czekam na 10k$ za btc
0
@Kengo usa się wysypało po cpi, stopy nadal wysokie. Imo może być relief rally po płynność, ale nie wierzę teraz w hosse 75% nadal w stable
1
@barcelonaLM masakra
2
@DonMatteo901 Kidawa w formie, oni ja chcieli na prezydenta xD
0
@BorzyKrzys teraz to mi humor poprawiłeś mimo, że kupon utopiłem xD
0
@Encore fifa lag? XD
1
@Kapitan hawk gratz ja odwrotnie u3ue
1
@BorzyKrzys straszna padaka, a taki wydawałoby się fajny skład na papierze
6
Jprd Milan przegrywa z Torino w dogrywce gdzie tamci mieli czerwoną xd
4
@Kamiloza91 Trofeum by się przydało jakiekolwiek, tymbardziej po finale z realem xD
0
1.5 na Milan teraz
0
1.5 na kwalifikacje realu
0
City przegrywa 2:0 xD
3
City w dupe 0;1
1
@Nano22 znajdź sobie zatem zajęcie :p
10
Przedewszystkim Auba zapewnił miejsce na rejestrację graczy i dal zastrzyk gotówki, ale jakby wrocil za darmo to szapo ba
1
@cris2706 piekne akcje i jaka dynamika
1
@michal26 z chęcią bym zobaczyl co powiedział ten obok niej. Może masz rację, że od dupy strony zaczynamy, ale podoba mi się, że coś się dzieje w tym kierunku, poczekajmy na efekty. Dobrze też, że w sprawie tych satelit z Francją współpracujemy, niestety nie znam się kompletnie, żeby się orientować w tym temacie i wypowiadam się jako postronny obserwator tzw. Laik.
0
@Majkel34 Polska Wersja
3
@Emhyr gdyby obaj mieli takie podejście to nic by nie osiągnięli
4
@Rust_Cohle @Chaoss dzięki wielkie prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie
28
Mieszkam za granicą, ale swoje dziecko wychowam w Polsce. Nie chcę mu odebrać marzenia o wyjechaniu stąd
0
@Faro hhaha co tu się odstawia xD
0
@agaFCB Aga ciśnie z typem xD
1
@Faro a umie strzelić podbitką sprzed pola karnego?
1
@Medium poprostu po desmoxanie nie chce się jarać, ale najgorzej jak masz towarzystwo co pali wpadnie browar i jesteś załatwiony xD
0
@Medium Desmoxan dziala świetnie
19
Mamy 35 strzelonych i 6 straconych bramek w 16 meczach #xaviout