0

@Pyjo zajebisty plan

0

@Kengo ja i tak gram na dźwigni głównie, osobiście uważam, że póki będą zwiększane stopy banki będą zbierały gotówkę z rynku i nie widzę tu wzrostów, oczywiście mogę się mylić, ale futures jest zablokowane w wielu krajach i nie widzę możliwości wypompowania ceny na 80k jak to zrobili za drugim szczytem bez wolumenu. Zawsze jest hazard :D

0

@Kengo No to już nieważne napewno nie jest to górka xD w tej kwestii się zgadzam I narracja była za duża na spadki - naturalna kolej rzeczy te wzrosty, jednak czekam na 10k$ za btc

0

@Kengo usa się wysypało po cpi, stopy nadal wysokie. Imo może być relief rally po płynność, ale nie wierzę teraz w hosse 75% nadal w stable

1

@barcelonaLM masakra

2

@DonMatteo901 Kidawa w formie, oni ja chcieli na prezydenta xD

0

@BorzyKrzys teraz to mi humor poprawiłeś mimo, że kupon utopiłem xD

0

@Encore fifa lag? XD

1

@Kapitan hawk gratz ja odwrotnie u3ue

1

@BorzyKrzys straszna padaka, a taki wydawałoby się fajny skład na papierze

6

Jprd Milan przegrywa z Torino w dogrywce gdzie tamci mieli czerwoną xd

4

@Kamiloza91 Trofeum by się przydało jakiekolwiek, tymbardziej po finale z realem xD

0

1.5 na Milan teraz

0

1.5 na kwalifikacje realu

0

City przegrywa 2:0 xD

3

City w dupe 0;1

1

@Nano22 znajdź sobie zatem zajęcie :p

10

Przedewszystkim Auba zapewnił miejsce na rejestrację graczy i dal zastrzyk gotówki, ale jakby wrocil za darmo to szapo ba

1

@cris2706 piekne akcje i jaka dynamika

1

@michal26 z chęcią bym zobaczyl co powiedział ten obok niej. Może masz rację, że od dupy strony zaczynamy, ale podoba mi się, że coś się dzieje w tym kierunku, poczekajmy na efekty. Dobrze też, że w sprawie tych satelit z Francją współpracujemy, niestety nie znam się kompletnie, żeby się orientować w tym temacie i wypowiadam się jako postronny obserwator tzw. Laik.

0

@Majkel34 Polska Wersja

3

@Emhyr gdyby obaj mieli takie podejście to nic by nie osiągnięli

4

@Rust_Cohle @Chaoss dzięki wielkie prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie

28

Mieszkam za granicą, ale swoje dziecko wychowam w Polsce. Nie chcę mu odebrać marzenia o wyjechaniu stąd

0

@Faro hhaha co tu się odstawia xD

0

@agaFCB Aga ciśnie z typem xD

1

@Faro a umie strzelić podbitką sprzed pola karnego?

1

@Medium poprostu po desmoxanie nie chce się jarać, ale najgorzej jak masz towarzystwo co pali wpadnie browar i jesteś załatwiony xD

0

@Medium Desmoxan dziala świetnie

19

Mamy 35 strzelonych i 6 straconych bramek w 16 meczach #xaviout

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?