NaFazieHitman
Dołączył/a: listopad 2012
14 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bardzo ważne 3 punkty na wyjeździe z Atletico. Brawo za walkę
0
Kessie powinien biegać po boisku w stroju klauna
0
Marcos Alonso prawie dostałem zawał
4
Chłopak kopa dostał w głowe jeszcze go ukarali xD jak pech to pech
0
@bari_94 psycha sitting
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wypieprzaj paAnie Lemar !! kurła no 15minut zostało narzekaliśmy, że nie walczą to teraz niech walczą do końca o ten wynik, jak wazny wynik z Atleti na wyjezdzie!!
17
Bez Dembele z przodu jesteśmy jak intercity
0
@arecki.fcb strims.top // 2 klikniecia to reklamy jedno klikniecie na stronie
0
@Kessie nie spierdol tego
0
Co tam taktyka Atletico w wykonaniu Barcy wam się nie podoba
2
@FCBparasiempre 5 raz - najwięcej w historii
4
@Nano22 pięknie to wygląda
0
@Messibestplayerintheworld my to złożymy oferty 200mln w pensjach do wyjebania, a nie za zawodników
1
@Danny Gaucho ile Leo ma z wolnych w PSG? Może do top3 by się "doczłapał" w 3 sezony
4
@FCBparasiempre Międzynarodowa Federacja Historyków i Statystyków Futbolu
1
@AmigoBlancos z tym parodystą na ławce?
3
@MesQueUnClub96 nie przedrzeźniaj pan
9
@MesQueUnClub96 a co mnie to gówno obchodzi
3
Real gra z setienem 2.10 stawka easy money potem można iść wypasać krowy
2
@krissu8 wolałbym pc do cska
1
@FCBparasiempre trener alkoholik to dobre, kiedyś to były czasy:)
4
@norbi77 to i tak sie patrze na ten samochód, zawsze właśnie ze względu na to, że nie wiem czy ten kierowca mnie widzi @Bobo25 pełna zgoda wina kierowcy, ale to pełne zaufanie, że on się na pewno zatrzyma to dla mnie coś nie do pomyślenia
0
@draxidox chyba się zgubiłem w internecie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Aragorn33 20 lis 2022 — Rosja „pożycza 13,6 mld dolarów w ramach największej w historii emisji długu w ciągu jednego dnia” No oni się zadłużają wpizdu
1
@michal26 nie sądzę żeby się rzucili na nato nawet jak podbiją Ukrainę to poprostu będą prężyć muskuly i zarzadaja zdjęcia sankcji? Tak sobie to wyobrażam. No przecież nie pójdą po całą europe, nie pójdą prawda? ^^
0
@michal26 on tutaj Lisowski mówi że Ukraina ma ok. 700k zolnierzy i nie chca brać kobiet bo się boją o demografię plus ok. 8/10 mln uchodźców uciekło, mam poważne obawy czy ich nie zaleją ruscy poprostu i co zrobi USA jak Ukrainą zacznie padać, rzucą ich na pożarcie i powiedzą, że robili co mogli?
0
@michal26 Czołgów nie zabraknie przez dłuższy czas
Nie mają logistyki, mają "kwatermistrzostwo" z naciskiem na zaopatrzenie. Właśnie oglądam kapitana Liskowskiego nie wiem co sądzisz o nim, ale podsyłam godzinę temu dodał film.
Nie wiem boję się czy nie będziemy mieli wojny w europie, ale wtedy gdzie będzie granica końca?
0
@GeneralXavi Zelensky powiedział, że się skończy jak oddadzą Krym