2

Bardzo ważne 3 punkty na wyjeździe z Atletico. Brawo za walkę

0

Kessie powinien biegać po boisku w stroju klauna

0

Marcos Alonso prawie dostałem zawał

4

Chłopak kopa dostał w głowe jeszcze go ukarali xD jak pech to pech

0

@bari_94 psycha sitting

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wypieprzaj paAnie Lemar !! kurła no 15minut zostało narzekaliśmy, że nie walczą to teraz niech walczą do końca o ten wynik, jak wazny wynik z Atleti na wyjezdzie!!

17

Bez Dembele z przodu jesteśmy jak intercity

0

@arecki.fcb strims.top // 2 klikniecia to reklamy jedno klikniecie na stronie

0

@Kessie nie spierdol tego

0

Co tam taktyka Atletico w wykonaniu Barcy wam się nie podoba

2

@FCBparasiempre 5 raz - najwięcej w historii

4

@Nano22 pięknie to wygląda

0

@Messibestplayerintheworld my to złożymy oferty 200mln w pensjach do wyjebania, a nie za zawodników

1

@Danny Gaucho ile Leo ma z wolnych w PSG? Może do top3 by się "doczłapał" w 3 sezony

4

@FCBparasiempre Międzynarodowa Federacja Historyków i Statystyków Futbolu

1

@AmigoBlancos z tym parodystą na ławce?

3

@MesQueUnClub96 nie przedrzeźniaj pan

9

@MesQueUnClub96 a co mnie to gówno obchodzi

3

Real gra z setienem 2.10 stawka easy money potem można iść wypasać krowy

2

@krissu8 wolałbym pc do cska

1

@FCBparasiempre trener alkoholik to dobre, kiedyś to były czasy:)

4

@norbi77 to i tak sie patrze na ten samochód, zawsze właśnie ze względu na to, że nie wiem czy ten kierowca mnie widzi @Bobo25 pełna zgoda wina kierowcy, ale to pełne zaufanie, że on się na pewno zatrzyma to dla mnie coś nie do pomyślenia

0

@draxidox chyba się zgubiłem w internecie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Aragorn33 20 lis 2022 — Rosja „pożycza 13,6 mld dolarów w ramach największej w historii emisji długu w ciągu jednego dnia” No oni się zadłużają wpizdu

1

@michal26 nie sądzę żeby się rzucili na nato nawet jak podbiją Ukrainę to poprostu będą prężyć muskuly i zarzadaja zdjęcia sankcji? Tak sobie to wyobrażam. No przecież nie pójdą po całą europe, nie pójdą prawda? ^^

0

@michal26 on tutaj Lisowski mówi że Ukraina ma ok. 700k zolnierzy i nie chca brać kobiet bo się boją o demografię plus ok. 8/10 mln uchodźców uciekło, mam poważne obawy czy ich nie zaleją ruscy poprostu i co zrobi USA jak Ukrainą zacznie padać, rzucą ich na pożarcie i powiedzą, że robili co mogli?

0

@michal26 Czołgów nie zabraknie przez dłuższy czas
Nie mają logistyki, mają "kwatermistrzostwo" z naciskiem na zaopatrzenie. Właśnie oglądam kapitana Liskowskiego nie wiem co sądzisz o nim, ale podsyłam godzinę temu dodał film.

Nie wiem boję się czy nie będziemy mieli wojny w europie, ale wtedy gdzie będzie granica końca?


0

@GeneralXavi Zelensky powiedział, że się skończy jak oddadzą Krym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?