Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo jeszcze jutro zwiedzam Lublin a siedzę od wczoraj,dawaj namiary na starym mieście bo jestem tu pierwszy raz
2
@Sulimo miałeś mi ogarnąć cebularze lubelskie
5
Kawu to szef na spreju jest
1
Podejrzewam że Eriksen już w piłkę zawodowo nie pogra przez zakaz lekarzy.Nikt nie chce " do trzech razy sztuka"
0
@lithotripter jeszcze mam czas jutro cały dzień
Może @Sulimo lub ktoś z Lbn da znać gdzie na starym mieście go złapać,tylko ciepły
1
Dzień drugi zwiedzania Lublina.
Byliśmy na mszy w bardzo ładnej Bazylice na starym mieście. Pierwszy raz jak pamiętam widziałem obrazy niesakralne w kościele.Dosc ciekawe muzeum miasta z fajną wieżą widokową,jak dobrze pamiętam Donżon się nazywała.Zahaczyliśmy o jakiś festiwal bliskowschodni u podnóża zamku. Obiad na Starówce, całkiem dobra pizza ale ragu lepsze.
Liczba osób w barwach -7
Cebularza dalej brak
6
@Arcybiskup Usuń ten wpis raz dwa
3
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Dziś wycieczka na zamek w Lublinie, po drodze zapewnie jakaś kawka wpadnie.Za dzieciaka interesowała mnie dość mocno druga wojna światowa więc jak czas pozwoli jeszcze Majdanek chcę zobaczyć ale to raczej jutro.
Ciekawy ten Lublin,nie powiem,na pewno lepszy niż Kielce które oprócz Sienkiewicza i Kadzielni nie miało nic co bym zapamiętał
2
@Comentateiro nie zmierza to w dobrą stronę
0
@Dari0G nie skłamał
0
@Gaucho ja lubię takie popitki
0
@July_6_BcN w ogóle nie pijesz?
1
Jaką dawkę alkoholu, przyjęliście lub przyjmujecie już w ten długi weekend?
Ja łącznie 4 piwa licząc od czwartku
1
@LAMC_10 chłopak jest tak żadny, że odpowie Ci - nic
2
@Pawel13sz Trochę takich ludzi podziwiam a trochę nie rozumiem
0
@AlexDark00 już mi druga osoba o tym mówi, o co chodzi?
0
@BulaKG jeszcze nie, jutro
6
Po pierwszym dniu wycieczki do Lublina, wrażenia na start bardzo pozytywne. Dużo fajnych restauracji, urokliwe uliczki, całkiem duże Stare Miasto. No i fajnie bo trwa noc kulturalna więc co 50 metrów jakieś atrakcje. Może jestem mało wymagający ale nie sądziłem że tak dobrze mnie to miasto zaskoczy.
A no i naliczyłem z 10 osób w barwach, gdzie żona stwierdziła "to jest miasto dla Ciebie"
@zadafcb @Sulimo
1
@zadafcb ja na zwiedzanie do wtorku bo pierwszy raz w życiu
1
@gumaz on Lbn jest?
2
@July_6_BcN Jowita może i gruba ale przynajmniej szeroka
8
Witam ziomusi smacznej kawusi
No to spadamy na ten Lublin. Mam nadzieję że dziś pierwszy raz tego słynnego cebularza skosztuje i oczywiście coś z jakiejś specialite kawiarni.
1
@Sulimo sto lat Tatry nie piłem
0
@FcPortoFan1999 nie, tak nie liczymy, tylko te biletowane
0
@FcPortoFan1999 byłeś w życiu na jakimś koncercie czy za dużo ludzi?
0
@MessiForeverTheBest nie no akurat gural wszedł
0
Jezus Maria dali Cne na prowadzącego hh opole... Chłop co nagrał jedną płytę z wujkiem samo zło a opowiada o sobie jakim to"artystą "nie był
1
@Kgorecki2500 planki rób codziennie jak chcesz wzmocnić brzuch
3
@LAMC_10 leżałem krzyżem
0
@Dobryknyp chciałbym mieć działkę i wiedzieć o co chodzi