Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 chłop zaraz zobaczy jak wygląda związek z gierczkową osobą
1
@Kazragore oj źle dziś z tym trafiłeś
0
@LukaszFan zobacz trochę głębiej że to nie jest jednostkowy przypadek
0
Steczkowska rzuca wiedźminskie zaklęcia właśnie w Opolu
Plus jakieś wstawki Jaga, Radom itp
0
@marcin62 dlatego za miesiąc uciekam do niebieskich
2
Afera wielka na X bo gościu stracił 200 gier ponad które kupił legalnie. Ktoś mu wbił na konto MŚ i wszystko stracił a zieloni umywają ręce i każą założyć nowe konto.
Już tam poszło grubo bo Bobrek z Gola podał dalej, nieantyfan, Kosiński Niebezpiecznik i reszta.
0
@July_6_BcN Ty grasz w gry w ogóle?
3
@Aequlibre o właśnie i wormsy
0
@marcin62 batyr nie jest moim prezentem
3
@Kozinho. Otóż nie jesteś :)
2
@Pawlak1992 Ciekawe jakie ma życie towarzyskie tak szczerze
2
@Gibbon_FCB w diablo
0
@pt9 klimatyczny pokoik ściana robi robotę jak w pubie jakimś, tylko czemu ktoś Cie zamknął?
6
@Bocheno1 czyjeś multikonto, ale bambiki wiedzą lepiej
1
@July_6_BcN Miała lepsze, ale ta nie jest zła
0
Jak sie nie grało nigdy w Gothica to warto to brać? Rozumiem że to coś pokroju Thief czy pierwszy Wiedźmin?
0
@Arkon weź to oddaj dołóż do jakiegoś asusa
0
@Laminedependencia losu czasem nie oszukasz
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Ktoś się para tutaj logistyką /kurierką? Parę pytanek bym miał.
No generalnie jestem wkurwiony i po pierwszej kawie, i chce dopytać kilka rzeczy
0
@Dieselzor nie ma opcji brak siatki
0
@Dieselzor człowieku ja mam siatkę na 15 metrówna tarasie. . No chyba że twoje wychodzące, moja aktualnie wybrała sobie relaks na złożonych spodniach w sypialni.
Koty zawsze nr 1.
1
@MagFCB Desire Doue na bank
5
@LAMC_10 To jest jakaś inna wersja pana Tadeusza Sznuka? Tło jakieś podobne
0
Jak sobie przypomnę pierwsze albumy 52 Dębiec a teraz co Hansik robi na Luxtorpedzie z Litzą z Arki Noego to się cieszę jak dziecko
Od półmetrowy dla policji do Lubie się.
1
@Criss18Barca każda Argentynę i Hiszpanie jak zdrowie pozwoli i wybrane mecze o w miarę normalnych godzinach bo jeszcze będę miał urlop
0
@xVENUMx W sumie fajne to były czasy ale nie żałuję że z nich wyrosłem.
3
@Roobo pchajcie do canal plus i podlapią
0
@tbas o nim? A gdzie?
2
@patrykzmc2000 Kvica albo Desire Doue
0
@Kgorecki2500 jak Barca miała presezon z USA jak Lewandowski przyszedł to już tam opóźnienia były po półtorej godziny