1

@Cochise pociągnąłem temat opowiedziany w pierwszym poście po prostu odnośnie właśnie błędów językowych ; )

5

@Lionel_Messi10 ciekawe co na to jego syn

0

@Cochise No ile mam pisać że napisałem je świadomie z sarkazmem haha.

Nawet w pracy jak mi człowiek opowiada że bynajmniej mu to pasuje to się śmieje w duchu

3

@Cochise właśnie nie wiedziałem jak tu zagrać słownie,czy pokazać jak ludzie używają BYNAJMNIEJ jako równowartość do przynajmniej ale wybrałem drugą opcję

Bynajmniej dla mnie też dobra ; )

Ale wiesz że ja to pisze świadomie? W każdym bądź razie, wierzę że rozumiesz.

1

@norbi77 poczekaj do meczów Brazyli

3

@MoralnyKarzel w każdym bądź razie mi to nie przeszkadza

1

@El Plutoninho różnica jest taka że to ONI tam są a pewny twór zwany reprezentacją Polski nie

4

@Marusek Jak Paweł to Jan Paweł

Adamczewski

0

@DragonxNF wklej to ładnie

1

@Adran360 ten Piechota wygrał życie tą pracą

0

@kocuur still better than Poland

3

Meczu Portugalii i Holandii w kartkach raczej trudno będzie przebić.16 żółtych 4 czerwa,tylko liczyłem faule na palcach i się zastanawiałem przy której pyskówce następna.

0

@DragonxNF Sieste mają o 15

1

Więcej kartek jak bramek

0

Cudowny to mecz jednak jest

1

Tutaj męczennik to będzie miał pole do popisu aż miło

1

Mogliby w ligach tak tłumaczyć decyzje żeby całe trybuny słyszały

0

Ale jaja, przez te nowości tu czerwona będzie co mecz

0

@FcPortoFan1999 Ty piszesz aby pisać prawda?

0

To jakiś Kocik samolocik wszedł?

0

Bafana psycha sitting

1

Gallardo jak Cristiano

0

Są kartki,są gole,jest fajnie

0

Do Barcelony na dwójkę tego bramkarza z RPA

0

Jaja będą jak dziś pierwsze czerwo wleci

0

Sędziowie sobie jedzą normalnie i kartki rozdają.

1

@bari_94 dlatego że masz stulecie mundialu

0

@CurryTheGoat30 jakie niestety człowieku

3

Nie no kozacko te wejścia wyglądają.

2

Ja tam liczę od początku na kartki, mięso i bramki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?