0

" mają jeszcze trochę czasu"

0

@daniel32778 to jeśli postawię LM nad te szlemy ( bo może można to tak traktować,nie wiem) to jest multum piłkarzy które oddadzą LM za mundial

0

@Gronek za mało zarabiasz po prostu

2

@mekston no widzisz a moim zdaniem IO to największa sportowa impreza bez podziału na cokolwiek

1

@Alex1995 to tak jak byś powiedzial Leo że dobrze że wygrał CA a nie trzeba było mundialu

0

@Zoker na okres? Od kiedy?

1

W Ewie Swobodzie nadzieja

0

Wszyscy do zwolnienia bez wyjątku
Zarząd Barcy.
Trener Igi.
Pani pseudo psycholog.
A paletka rok przerwy od sportu.

0

Sranie swoje zrobi, spokojnie to wygra.

1

Tak naprawdę Roque to był zwykły pussycat a nie tigre

1

@don'T.R.I.P.e ja w to miejsce wrzuciłbym czołganie

3

@Kondziubarca to jest kurwa poziom maaterclass ten zarząd

No ale socios pasuje

3

@tbas piękny news tylko nie to nazwisko i klub

0

@lntrowertyk czyli pozdro Nico.

"Chcieliśmy,on nie chciał,ale mamy Olmo "

Tak powie presi

4

Katarzyna Skowrońska wciąż top

0

Śmieszne te ciąganie się i podkaszanki w judo.

0

@clyde

Haha, Rysiek jest w pierwszym odcinku pod koniec

A zaraz potem Jacek XD

0

@pt9 Moim zdaniem bardzo dobrze robi.

0

@clyde Widzisz ja jestem z pokolenia Molesty i Liroya a wiem że w tym serialu jest dużo też nowej sceny, której nie określam jako rap, więc właśnie między innymi chce zobaczyć co tam mają do powiedzenia.

No,ale już widziałem że taki Oki określił kawałek Analogii z płyty Volta jako jego ulubiony kawałek, więc jest nadzieja.


2

@Reviven ja czytałem dwa tygodnie temu że umowa z agentem Nico dopięta.
Przedwczoraj, że agent preferuje żeby piłkarz został w Bilbao.

0

@clyde na napisach początkowych jest Peja wymieniony że występuje. Kończę pierwszy odcinek dopiero i z Poznania póki co Gural tylko

0

@Barcasub Piwo Żywe z browaru Amber. W stokrotce jest

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Już po pierwszej.

Odpaliłem Cały ten rap na Netflix dokument., wczoraj premiera 6 odcinków, jestem na pierwszym.
Polecam ludziom, którzy nie są z klimatu z czystej ciekawości jak to się w Polsce wszytko zaczęło.


0

@partymaker a to socios odwołać nie mogą?

3

Merino do Arsenalu, Nico w Bilbao, Sergi Roberto z powrotem w Barcelonie.

Tak będzie.

4

@patrykzmc2000 ciekaw jestem gdzie oni mu to wszystko piszą czy wysyłają jak on jest po 4 drinku pewnie i ma beke z kolegą a wrócą obaj ubrani w nasze barwy

0

Oferta dla Nico od Barcelony.
Umowa na 5 lat. 7,5 mln euro rocznie plus zmienne.

40

"Barcelona osiągnęła pełne porozumienie z agentem Nico" to było jakieś tydzień dwa temu?

Dziś

"Agent Nico jest za tym by piłkarz został w Bilbao"

Tyle warte są te wysrywy wszystkie.

0

@BORO_12 nie jest w ogóle tu potrzebny więc żadnych gwarancji też nie trzeba

0

@Lisuuu co jest w Rzeszowie do zobaczenia?

Kiedy był bar kibiców Barcy z tego co czytałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?