0

Nie ma miejsca na rejestrację Nico ale na takie raki typu Oriol już jest.

1

@Ojciec5tkidzieci Wrocław jest najładniejszym miastem w Polsce bez dyskusji w ogóle

Zachwyciłem się nim i tak jest do dziś.

0

@bartas97 Huawei ma zanurzenie do 30 m na pół h a takie baseny bez całkowitego zanurzenia to na luzie

0

@BorzyKrzys to nie sejmik.

W sumie zawsze chciałem na żywo taki zobaczyć więc za miesiąc trzeba poszukać w okolicach

0

@kuz W fife tylko offline i kariera jedynie.

Tak jak Paris mówił
"Nie kupujcie tego gówna oglądajcie tylko i nie grajcie"
"Niedziela poranek słońce świeci kawkę pijesz śniadanie z dziewczyną elegancko i spacerek potem wesoły idziesz. Wracasz,siadasz do tego kurestwa i ci się żyć nie chce"

1

Haha wczoraj info że Nico wraca samolotem z wakacji adziś że dalej pełna essa z Yamalem w Marbelli.


Jest optymizm,są odczucia

0

@MesQueUnClub_87 No jak ma go używać w trybie oszczędnym to spoko tylko po co kupować zegarek za 8 stów i korzystać na pół gwizdka?

@bartas97 Garmin jak najbardziej. Ja natomiast od ponad roku mam Huawei watach gt3. Spokojnie 12 dni pracy na baterii przy normalnym użytkowaniu. Tzn wyłączony GPS i stilo on display.

1

@bartas97 przede wszystkim będziesz go codziennie ładował

1

@MesQueUnClub_87 Recmana mam ,w sensie z tego sklepu
Wólczanka też ok,a spinki z Fcb mam hehe

0

O której Nole?

Na Max czy w TVP ?

4

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Już jestem po drugiej. Jest optymizm, otoczenie jest spokojne ja jestem też,bo panują dobre odczucia na ten moment. Jest dobrze mimo że nic nie ustalono, co nie zmienia faktu że wszystko jest kwestią czasu, ustalenia i należy być dobrej myśli, ze względu na to że, decyzja może być podjęta natychmiastowo. Oczekujemy i calma Kounde. Wszystko jest na kartce pamiętajcie.


Za dużo tego chyba dziś wziąłem..

0

Izraelski minister obrony Yoav Galant i szef sztabu generalnego tamtejszej armii Herzi Halevi zatwierdzili plany operacji lądowej w Libanie - twierdzą izraelskie media

Premier Izraela Netanyahu ma dziś podjąć ostateczną decyzję w tej sprawie - twierdzą dziennikarze

3

Z ostatniej chwili: Ewakuacja z basenu Polonez w Warszawie. Prawdopodobne masowe zatrucie chlorem. Poszkodowane są 23 osoby, w tym dzieci. Świadkowie mówią ze woda miała nagle zmienić kolor na żółty. Na miejscu jest aż 11 zastępów straży pożarnej i chemicy.

1

Cieszmy się Celine póki jeszcze możemy.

4

Może ten ziomek Banota wespmnie się z tym zniczem,to Francuz chyba

0

Wiadomo kto był tym asasynem ze zniczem?

1

@Kapitan hawk Pigalak szczególnie : )

5

@Encore Ewa jest top ale nie rozumiem robienia dziar gdzie popadnie

0

@Popitek12 na setkę to tu raczej wielu zawodników

1

@July_6_BcN dziękuję, jeden normalnie wytłumaczył

Sorki jesteś kobietą chyba więc Jedna : )

0

@Culer9002 a to to wiem : )

0

@RichardWinters było Peru Philipines a potem Netherlands

Rozumiesz teraz?

0

Co ???? Kutasssa Aise ?

0

Ja pierdole dajcie teraz gospodarzy skoro N razem z P

1

Co U robiło przed O ?

1

Myślałem że to pitbull

0

@Culer9002 a daj spokój

1

@jaras121 Celine Dion

0

Oprócz USA to najpiękniejszy hymn na świecie

1

@Kamiloza91 piątkowe polactwo się odezwało w tobie po prostu, wybaczam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?