0

@FcPortoFan1999 do Szwecji

0

@MesQueUnClub96 pamiętam jak oglądałem ten mecz na wspólnej kuchni na wygnaniu w Szwecji dzień przed powrotem do Polski.

0

Live,nadaje dla Was prosto z Kabat. Kraj Polska, południowa Warszawa .Jezu ,nie podam Ci Gpsu z bani. Jak chcesz tu trafić, wpisz to sobie w navi..

1

@sen obejrzałem 3 odcinki i odstawiłem.

Mnie albo serial wkręca po 2 3 odcinkach albo nie
Tak mialem z Zabójczymi umysłami gdzie po drugim odcinku obejrzałem 7 sezonów w pół roku z żoną.

0

@Tasde picie jest dla słabych ludzi

0

@Luciano99 nie wspieram alkoholików sorka

1

Lubię Was ,serio.

1

@misterio poszło już, wypłaciłem 5 dyszek w ścianie płaczu

0

@4drian0 YT to już dawno właśnie wyrzuciło z premium. Tu chodzi o aktualizację karty i płatności. Nie chcę przetwarzania robić

0

Siemanko. Szybkie pytanko.

Mam nową kartę od MasterCard. Została już aktywowana. Chciałem przedłużyć Netflix i YT i żadna z tych płatności mi nie przeszły. Krzyczy że nie udało się przetworzyć płatności. Poprzednia karta została wykasownatz obu aplikacji.

Ktoś coś?

1

@Encore to Jacek Jaworek

2

No rudy kuman a jakoś nie wygrał

0

Kuman ogarnięty jak Joe Biden

0

Boże niech Hiszpania wpierdoli im minimum 4

0

@Bulbazaur17 teściowa stomatolog wiem co mówię pokemonie

2

Ile najdłużej bawiliście się w chowanego?
Jacek Jaworek dziś 3 lata mijają

1

@Kgorecki2500

Dużo lignokainy i będziesz żył.

2

Ale to będzie chodziło w Barcelonie

0

Chłop nie potrafi wypowiedzieć nazwiska jednym tchem a tu niby taki zawodowiec

0

Mati ze smutku w podniecenie

0

Zara trójka do przerwy i zmiany

5

A co ty robiłeś w wieku 16 lat?

0

No to teraz się zacznie

0

Witam ziomusi smacznej kawusi
Jedna kawa dziś,bo rozkłada mnie od południa i w robocie cały czas rozbity. Wjechał theraflu zamiast kawy i obym nie usnął przy pierwszej połowie.

1

Jednak płacze.
Maszyny też mają uczucia

1

Hahaha jaki szczery uśmiech

3

Bernardo wygląda jak Nieantyfan z YT

2

Ona słabą psychikę??

Stary..

0

Błaszczykowskiemu karnego powtórzyć nie dali ale myślę że w razie czego maszynie pozwolą.

1

@DragonxNF na pewno nie Kross

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?