1

Dobrze Robert, nie wolno tej Anki tak samopas wiecznie puszczać.

2

Skończą się przynajmniej te debilne reklamy biedronki

0

Oj Darek leków nie wziąłeś...

0

Probierz do lipca

0

Ojjj strzelił panu Bogu w okno

0

Haha teraz wyobraź sobie czy Robercik tak wygrywa starcie i przechodzi typa

0

@icmmii Nie wiedziałeś?

0

@Vampir707

Antonio Rudiger

0

@DonAndrzejos niestety uważam że nie wezmą

1

Donaurma do arbitra po polsku "faul za co ?!"

Czytam z ruchu ust jak coś

1

Przygłupy już irytacja i faule bo biegają za piłką prawie kwadrans

1

Flick ty się zastanów czy chcesz dalej olmo zamiast Nico

0

@Kgorecki2500

Gdzie tam Leo siedzi?

0

@MesQueUnClub96 Przecież to freestyle,sklej sobie słowa i na tym korzystaj

1

Hiszpańskiego hymnu może każdy się nauczyć

0

Italiaaaa Cervezaaaa

0

@Culer9002 każdy lepszy niż Bożydar

0

Dziś Niemcy kompromitacja

1

Nr 1 mecz jeśli chodzi o emocje, wyprzedził wczoraj Turków

0

Chorwacja to mental

0

@clyde Pierwszą myślą od razu było,nie kiedy się odnajdzie tylko kiedy znajdą ciało.

2

Największa maszyna w historii futbolu bez gola na turnieju. Blamaż piłkarza.

1

Czyli Darek czyta Bamble jednak

1

Ma wybory, szuka miejsca do oddania strzału

To jest jak amen w pacierzu.

0

@barcowy1899 Nie no Hagpo akurat dobrze jak Ruud G(h)ulit

0

@bartekvisca bo Portugalia to kristiano.

0

Naprawdę wymawia się Lią ?

1

Ale mu na łeb dostaniemy przy tak grającej Austrii

0

@FCBparasiempre Wiesz że niektórzy mają tv w pokoju? I np komputer czy laptop też?

2

Wergholst NIE WYGRAŁ GŁÓWKI, będąc jednocześnie decydującym.

Poziom komentatorów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?