0

@Kinginiesta od jutra jest beta UFL , konkurent dla Fify. Właśnie pobrałem i czekam

1

Witam ziomusi smacznej kawusi.
Mam długi weekend,wolne być musi.

Jak ktoś ma canal plus lub Polsat cyfrowy to wleciał nowy kanał Viasat True crime dla fanów wariatów seryjnych i nie tylko.

0

@SawneyBean ja tam nie narzekam

3

Żona : " od zawsze miał realową mordę"

11

Po prostu szczerze zazdroszczę..

0

Mam nadzieję że żółw jednak popsuje im szatnie

0

A żeby to wszystko spłonęło

1

Cały sezon czekałem na takie gnojenie

0

Chłop już by nie sędziował jakby czerwo dał

0

To się musi skończyć klasycznym Madrytem..

1

Polecam dziś bez spiny,bez jakichkolwiek emocji oglądać finał. Bez ekscytacji przy 2:0 dla Borussii. Finał rządzi się swoimi prawami i nawet ludzie, którzy tylko chcą grać w piłkę mogą np wyłapać czerwo ..

1

@Kgorecki2500 mam jedynkę wersję royal i w ogóle to do mnie nie przemawia. Dwójka wychodzi w sylwestra.

1

Wolisz rukole na pizzy czy ananas?

15

Komentarz usunięty

1

@VegetaPolska o której to leci ?

2

Rewanż Usyk Fury oficjalnie 21 grudnia.
Miesiąc przed styczniem.


0

@FcPortoFan1999 co ty roraty masz w maju? Ja dopiero lecę na procesje

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Kto już odjebany jak stróż w Boże Ciało?

0

Bardzo dobra wiadomość

1

Iga złota piłka za ten rok

0

Jak będziemy nazywać nowego trenera?

1

Mam dziwne przeczucie, że z tym Hansim fchuj na lepsze wszystko się zmieni

0

Ostatni mecz wielkiego ŁBA w tym klubie

0

@Albatros

Zrobił swoje? Zrobił.

1

Dobrze że to się zaraz kończy

0

Ma być Flick na meczu?

2

@Stinger_ haha,dwa razy mniejszy niż u nas

2

@Stinger_ ej ale to u mnie grill haha

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Grill z teściową dziś. Nie ma na co narzekać, ponieważ jest to osoba całkowicie obalająca mit klasycznej teściowej. Też już taka oficjalna teściowa od prawie miesiąca. Podwórka nie ma,ale duży balkon i grill elektryczny więc można sobie radzić.

Kibice Lecha to tę imprezę w kotle zrobili na złość piłkarzom? Czy po prostu kwestia ostatniej kolejki i totalny czill?

Nie wyobrażam sobie czegoś takiego na żylecie np, natomiast nie ukrywam klimat zrobili najlepszy.

0

Drużyna z mojego województwa zdobyła mistrzostwo. Nie lubię ich,mimo wszystko fajnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?