0

Wieczysta będzie grała na stadionie Wisły czy gdzieś indziej w ogóle?

2

Brawo Wieczysta!

3

@betonito Ile jeszcze będzie gadane że jak pedri nie daj Boże poleci ze składu to nie ma jakości za niego?

No mówię, tłukę i jak krew..

6

Od lat


0

W razie remisu dogrywka jest?

1

Wieczysta to wyciągnie

1

@TR3YWAY do 18 czerwca spokój wjechał.

1

Te Arysy to są ananasy, bardzo lubię typów

0

@FcPortoFan1999 na którym jest

1

@Podkolesin to dawać Miki Van De Veen

9

Ale tam zarazków na pucharze

0

Presnel to już w piłkę nie gra?

0

Ciekawe jak sklepy i ulice w Paryżu

1

Mieszane uczucia, fajnie że Lucho obronił ale nie będę tego tworu nigdy lubił.

0

Raya szefie dziękuję

1

Pajacerka tak się kończy

1

Przecież tu po strzale z 11 ktoś może skończyć jak Yamal. Oni ledwo chodzą.

5

Biegli jakby jakiś alarm bombowy był

1

Taaak jeeeest!!!

0

Na czym oglądać najlepiej canal plus czy TVP? Kto komentuje bo właśnie wszedlem po pracy I ZACZĄŁEM URLOP

2

@Ilka o 18 jest..

0

@michal26 traktujemy że Alvarez jest klepnięty

0

@Eto'o9 R10 o to to

44

Skłamał?


5

Jeszcze chwilka


1

@Kapitan9 chyba na wózku inwalidzkim

3

Bardzo chciałem i będę miał


2

Przypomnij sobie teraz jak rok temu płakałeś o jakiegoś Oyarzabala a teraz możesz kurwa wszystko

7

@Messibestplayerintheworld jaram się fchuj

0

@BojanKriKicz to jest Atletico i tu tak po prostu będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?