0

@Kidd Raczej Ruslana z 2004

0

Teraz Niemcy, mój faworyt, ewentualnie Australia jeszcze.

1

@PatrychoO Netta wygrała, i akurat zajebisty bit kawałek miał, typowo radiowy, i takie mają właśnie być numery na Eurowizję.

1

@VamoSBarca88 w biedronkach on tylko jest

1

Przepyszny jest ten Trybunał 90 od Kopyry. Znalazłem po 3 tygodniach szperania sklepów.

0

@draxidox Niemcy, oczywiste. Jako drudzy występują.

0

@D10SLEO melduje się

5

Klasycznie, karta w łapę i lecimy z Eurowizją. Mam w dupie te polityczne pieprzenie, słucham kawałków i pisze punkty pod siebie.

0

No to chyba mamy po zawodach

2

Będą jaja jak Jagiellonia dokona cudu


Oho no to się wstrzeliłem

4

2:0 i gwizdy na do widzenia.

Podsumowanie sezonu kapitalne

1

@Bernard777 wrócili silniejsi

0

Haha, jakby nie grali u siebie

3

Śmiech to jedna z reakcji na stres

1

Cudowne przywitanie

2

Jutro w mediach że Kylian nie czuje się chciany w Madrycie i myśli o odejściu, kwestia jego wejścia

1

AJ Styles śpiewa na Eurowizji

0

No ładnie odrabiają punkty...

0

@TR3YWAY i w co ty będziesz grał

0

Madryciaki jak równy z równym. Czy to drudzy czy ostatni w lidze, poziom top.

1

Kurwa jak można nie mieć wstydu, jak można tak upaść

1

Madryciaki też na kacu tylko z innego powodu

0

@draxidox kiedyś AI będzie to komentować

1

Nacho Vidal wariat, i w piłkę pogra i filmy przyrodnicze ogarnia

0

Już myślałem że gwizdów nie będzie, ale nie zawiedli

2

@Arden jak krzywdy nikomu tym nie robią ich sprawa i Elo, zdrówka życzę.

A to ta parka, nawet ich koajrze z socjali

0

Cudowny ten kibel jest

1

Jak Mateo Moretto dał info to mamy amen w pacierzu

0

@AmigoBlancos my mamy ambicje na 100 pkt a was nie stać na 80 póki co.

Ale 15 lig mistrzów jest.

1

Macie kurwa przykład @TR3YWAY i reszta, ja amator totalny ale nie chlam jak już jestem w treningu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?