Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaja będą jak w weekend druga oficjalka wleci.
Miło być trzeci raz na gorących będąc tu jakieś 8 lat
0
@Azazel_Pazuzu #takdlaGAYbandy
0
@Kgorecki2500 jak na Wrocław to nie dużo
1
@Kgorecki2500 oby Miki Van De Veen
1
@jacobFCB ja to w siwizne idę jednak, japa jak u 25 latka a już mogę liczyć siwe pojedyncze...
1
Ile płacicie za barbera /fryzjera w swoim miejscu zamieszkania?
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Gordon
Alvarez
Yamal
Jak to będzie hulać okrutnie
2
Zmiana tematu. Kto mnie kojarzy to wie że trochę siedzę w tematach kryminalnych. Dziś mijają 3 lata od zaginięcia Krzyśka Dymińskiego. Po prostu rano wstał i wyszedł z domu. Widziany ostatni raz na moście w Warszawie. Wisła przeszukana wzdłuż i wszerz w W Warszawie. Po takim czasie raczej nawet ciała nie znajdzie rodzina a ich najbardziej szkoda bo nawet pochować nie możesz.
Wstajesz, zostawiasz kartkę z napisem przepraszam kocham was i koniec.
Dla mnie to drugiej najbardziej tajemnicze zaginięcie po Iwonie. No nie liczę Bogdnaskich bo tam już więcej zawiłości.
19
@18Pawel99 no i pasuje
9
Człowiek już się przyzwyczaił po Nico i innych atrakcjach przez te lata kto tu nie przyjdzie ile trzeba poczekać, że już na ostatniej prostej,że FFP, nagle wyjebka transferu i bierze piłkarza jakieś psg
Dlatego dziś czuje się tak
1
Miki Van De Ven by się teraz przydał
5
Ciekawe kiedy zmienimy mu nazwisko na Goaldon
4
@Azazel_Pazuzu zdjęcie, lub sytuacja nie wydarzyła się.
1
@Ryoumen nowy człowiek do gotowania
1
@MateS Środa to taka mała sobota, masz prawo.
0
Ktoś to może potwierdzić?
0
@kuz no właśnie zależy w jakim kontekście to powiedziała
1
@PatrychoO daj znać potem
0
Deco jeszcze tak zamota że sprzeda Raphinie a ogarnie Olise
5
@pt9 drukuje co napisałeś i rozklejam na mieście
1
To najszybsze Here we go w moim 28letnim kibicowskim życiu
4
Znając zwyczaje bambli jak piszą, że jest to zbędny transfer to za rok na wiosnę będziemy płakać ze szczęścia jak to wali bramki w pół finałach ligi mistrzów.
Hansi ufam Dl Ciebie.
0
@Gaucho no właśnie tak jak pisałem niżej, sędzia raczej nie chciał dopuścić do ciężkiego w ostatniej rundzie
0
Chłop na miękkich nogach wyszedłby do 12 rundy na ciężki nokaut od szozona a mówicie ze skandal?
0
Usyk Szoszonie na zawsze będziesz w koronie!
Szef jest jeden
0
Mecz na odpierdol, czekamy na mundial urlop od 1 czerwca i tak wleciał.
1
@kamiVeB lepiej murawę niż co innego
10
@vangoor City to klub.
Barcelona to więcej niż klub.
Detale.
2
Dawaj szefie do Włoch teraz
4
No kurwa że w nowej Forza Horizon możesz wybierać zaimki dla swojej postaci to hit.