0

Jaja będą jak w weekend druga oficjalka wleci.

Miło być trzeci raz na gorących będąc tu jakieś 8 lat

0

@Azazel_Pazuzu #takdlaGAYbandy

0

@Kgorecki2500 jak na Wrocław to nie dużo

1

@Kgorecki2500 oby Miki Van De Veen

1

@jacobFCB ja to w siwizne idę jednak, japa jak u 25 latka a już mogę liczyć siwe pojedyncze...

1

Ile płacicie za barbera /fryzjera w swoim miejscu zamieszkania?

0

Witam ziomusi smacznej kawusi.

Gordon
Alvarez
Yamal

Jak to będzie hulać okrutnie

2

Zmiana tematu. Kto mnie kojarzy to wie że trochę siedzę w tematach kryminalnych. Dziś mijają 3 lata od zaginięcia Krzyśka Dymińskiego. Po prostu rano wstał i wyszedł z domu. Widziany ostatni raz na moście w Warszawie. Wisła przeszukana wzdłuż i wszerz w W Warszawie. Po takim czasie raczej nawet ciała nie znajdzie rodzina a ich najbardziej szkoda bo nawet pochować nie możesz.

Wstajesz, zostawiasz kartkę z napisem przepraszam kocham was i koniec.

Dla mnie to drugiej najbardziej tajemnicze zaginięcie po Iwonie. No nie liczę Bogdnaskich bo tam już więcej zawiłości.

19

@18Pawel99 no i pasuje

9

Człowiek już się przyzwyczaił po Nico i innych atrakcjach przez te lata kto tu nie przyjdzie ile trzeba poczekać, że już na ostatniej prostej,że FFP, nagle wyjebka transferu i bierze piłkarza jakieś psg
Dlatego dziś czuje się tak


1

Miki Van De Ven by się teraz przydał

5

Ciekawe kiedy zmienimy mu nazwisko na Goaldon

4

@Azazel_Pazuzu zdjęcie, lub sytuacja nie wydarzyła się.

1

@Ryoumen nowy człowiek do gotowania

1

@MateS Środa to taka mała sobota, masz prawo.

0

Ktoś to może potwierdzić?


0

@kuz no właśnie zależy w jakim kontekście to powiedziała

1

@PatrychoO daj znać potem

0

Deco jeszcze tak zamota że sprzeda Raphinie a ogarnie Olise

5

@pt9 drukuje co napisałeś i rozklejam na mieście

1

To najszybsze Here we go w moim 28letnim kibicowskim życiu

4

Znając zwyczaje bambli jak piszą, że jest to zbędny transfer to za rok na wiosnę będziemy płakać ze szczęścia jak to wali bramki w pół finałach ligi mistrzów.

Hansi ufam Dl Ciebie.

0

@Gaucho no właśnie tak jak pisałem niżej, sędzia raczej nie chciał dopuścić do ciężkiego w ostatniej rundzie

0

Chłop na miękkich nogach wyszedłby do 12 rundy na ciężki nokaut od szozona a mówicie ze skandal?

0

Usyk Szoszonie na zawsze będziesz w koronie!

Szef jest jeden

0

Mecz na odpierdol, czekamy na mundial urlop od 1 czerwca i tak wleciał.

1

@kamiVeB lepiej murawę niż co innego

10

@vangoor City to klub.
Barcelona to więcej niż klub.

Detale.

2

Dawaj szefie do Włoch teraz


4

No kurwa że w nowej Forza Horizon możesz wybierać zaimki dla swojej postaci to hit.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?