Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Denisowi już się nie chce
2
W moim przekonaniu Sejm, jeżeli nie uznaje Izby Kontroli Nadzwyczajnej (Sądu Najwyższego - red.), to po prostu w tej chwili nie istnieje - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński. - Mamy w tej chwili zupełny kryzys konstytucyjny, nie mamy w gruncie rzeczy władzy, która przestrzega konstytucji - dodał.
Dziadu jesteś chory bardzo.
2
@MESSIah16 na Pana Trenera to trzeba zasłużyć
5
Choroba mocno postępuje
4
Patrzysz na Kowalskiego i typ żywcem wyjęty z kabaretu
1
Ale tam się ekipa do głosu ustawiła hahaha
0
@messi33 Nie rozumiesz Xavinety a siedzisz na tym forum?
0
@jacobFCB myślę że na pewno
2
@MarioVeB! Tak zwany prezydent nie był wtedy twardy.
1
O Szymon Elke pokazał.
1
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Wójcik jakie parcie hahah.
I cyk mikrofon mute.
5
@Aragorn33 ciężki to typ jest, oznaczaj
14
Klasyka gatunku.
0
Ja pierdole nie wierzę
2
Po meczu
Odczucia odnośnie Araujo są pozytywne. Zawodnik spokojnie będzie mógł rozpocząć presezon z drużyną.
1
Jak coś to dogrywka jest?
0
51 do 41 posiadanie było, chłop pijany
1
My tego nie wygramy,jest za późno,już kucnął.
7
Kolejny klasyczny przypadek w tym klubie
2
@bari_94 Zidane puchary wyklaskał
24
Przecież jak Ernesto kucnie to tu będzie pogrom
1
Oni im kurwa hendicup dali.
Tu nie ma rewanżu dalej?
4
Wszystko wraca na swoje tory
0
Odmawialiśmy różaniec, wszedł strażnik i powiedział "proszę się pakować, wychodzi pan". To jest swego rodzaju symbol - powiedział Maciej Wąsik
Od dziś wszystkie moje różańce mają imię Andrzej
1
@Bykunn Basia nalewkę przywiozła i dziabnal w drodze do domu
0
"zamykali policjantów którzy walczyli z korupcją" Płaszczak czy ty siebie słyszysz?? Za przekroczenie uprawnień poszli do pierdelka Bożego. Ile ty musisz dostawać pieniążków za te kocopoly przed kamery
3
Hahahaha cymbały przed prokuraturą stoją.Ten dziadzia to się najeździ dopiero.
No ale prawidłowo. Nikt nie mówił że odrywanie od koryta nie będzie bolało.
4
@PatrychoO sąsiad komin przepychał więc zdjęcie nieaktualne
7
@urbipl a ten faszysta nagle się wyświetlił
0
@urbipl to znaczy?