Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kinginiesta to powiedział syn przecież, że powiedział lekarz. Słowo klucz.
15
@Kgorecki2500 Młody ale jak powiesz mi że włożysz rękę w ogień na minutę i dostaniesz oparzenia 3 stopnia to jest Twoja decyzja. To trudne?
16
Przypominam, że tak zdecydował osadzony przestępca.
Nigdy nie żal takich ludzi.
A no i witam ziomusi smacznej kawusi.
0
@Encore chyba 89
0
Kto jest starszy @Comentateiro czy @Don-Corleone ?
1
@kubix05 uwielbiam do dziś
0
@Rewolucja123 Jeśli to mięso z paczki to współczuję
1
W 1 z 10 ten z nr 10 pan Mariusz to kot jest mocny, pamiętam go z programów. Pewnie machnie finał
0
@Loli ja budsy 2 dostałem przy s20fe hehe
0
@Jarema2000 właśnie wolę wziąć flagowca i mieć na te 4/5 lat tak jak teraz mam s20fe który śmiga 4 rok ale kondycja bateria plus wymiana soczewki aparatu i już nie robi tak ładnych zdjęć.Do tego w tym roku kończą się wsparcia do tego modelu.
0
@Jarema2000 Czyli rozumiem że nam codziennie użytkowanie ( strony,YT, msg czasem apka canal plusu) jest w sam raz? No i tylko się boje o foty właśnie,aleja robię je sporadycznie i w ogóle ich nie poprawiam nigdy ani nie wrzucam na pc.
No właśnie, ładowanie. S20 fe ładuje mi na superszybkim w 45 min a przy s23 w ogóle tego nie ma..
0
@AduŚ07 Wiesz tu chodzi też o to że mam małe witki , teraz przy s20 fe nie obsługuje go jedną ręką a do tego często noszę telefon w kieszeni i nawet wystawać w etui potrafi, dlatego szukam jednak kompaktowego.
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Jestem po trzeciej,ale nie o tym mowa.
Już się miałem decydować na s23 ale multum ludzi pisze, że jest jakaś fabryczna wada względem optyki w aparacie. Nie jestem jakimś amatorem fotografem nawet i telefon ma mi służyć do codziennych aplikacji a zdjęcia to robię jak jestem na wyjazdach wycieczkowych głównie i to tyle. No i generalnie też jest opcja s24. Tylko tutaj nieszczęsny exynos..
1
Bohaterze ty mój!
1
To niezły Felix
1
Oriol na uspokojenie gry
0
@MesQueUnClub96 Roque miał tyle treningów co gry na boisku
0
Cubraso to ma z 15 lat?
0
Będzie 3:2 róbcie screeny
0
Przegramy to zobaczycie
0
Jeszcze to przegramy
0
@FcPortoFan1999 no właśnie nie widziałem
0
@dominox1998 kał wyjdzie biały
0
@kostek579 ty a tam to cię nie potrzeba?
0
Dolicz pajacu trzecią połowę
44
I tak to się kręci
0
Ten Brazylijczyk już się nie zmieni.
Ronaldo przy nim to Rigcz 100%
0
Nie włączyłem,i 3:1 ,nie włączam dalej iczekam na 1:5
2
Chyba włączę drugą połowę
0
@Foro no widzisz jaką masz zagadkę