Nazio_87
Dołączył/a: lipiec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor mam s20fe jeszcze i tam jest tryb pro zamiast raw i tam tego nie widzę . Może to weszło w nowych modelach
0
Witam ziomusi smacznej kawusi.
Zaraz wchodzi trzecia,ale mam pytanko. Może ktoś wie
Czy w Samsungach S23+ i S24 jest tryb astro fotografii? Nie pytam o wersje ultra
0
@Arden jak Barca przegrywa to wyłączam mecz od razu
1
Kartki za takie akcje pajace,od tego są inni ludzie
2
Ojojo . I teraz do 90 minuty "nie poddawaj się" standardowo
0
@Ls0811 po takim czasie życia ze sobą to formalność
2
@Arden nie spodziewam się szybkiego zgonu
2
Zaliczka na obrączki wpłacona.Nie ma odwrotu i nie żałuję ; )
1
Mam nadzieję że na nowym CN też taki kocioł będzie i taki klimat i zapowiadanko
11
@KrychaFCB eksperci z La Rambli jak zawsze
2
1:0 będzie do 15 minuty. Stawiajcie mieszkania.
0
@Maker0 ja po tym golu wyrzuciłem butelkę piwa w barze
1
@dorkizos 6:1 z PSG bo zrobiłem sobie prezent na 30 urodziny i pojechałem na taki mecz nawet nie wiedząc że go obejrzę bo domyślnie jechałem na Celtę
0
@MESSIah16 w tym kraju tzw prezydent nie ma nic do powiedzenia panie Wolodymir
2
@Kidd ja też nie miałem super dzieciństwa ale dobre obrazy bywały i lubię właśnie tak je wspominać
1
@ToWinaSedziego chodzi o Jose Arcadio Morales pułkownik?
1
@Emhyr to Yamal na starówce w Neapolu
2
@MateuszGotowka99 na pewno jesteś bogaty i w postoju kupisz jakaś z monclare
7
@michaleu
Człowiek po prostu rano wstawał, jadł śniadanie, jabłko w rękę i wychodził na podwórko.
Musiał iść sam po kolegę i zapytać czy Przemek odrobił lekcje i czy wyjdzie. I tak chodził po tych kolegach i zbierał skład bo miał mecz " bloki na bloki" . Potem matkę wołał spod balkonu żeby na Ptysia do picia mu rzuciła. Wracał na parówkę smażoną z keczupem, oglądał Dragon balla i wieczorem pod blokiem w 20 osób w chowanego.
Matka cię woła że do domu a odpowiadasz że piątek a lekcje zrobisz jutro bo masz mało i tylko z polaka. Chodził po lasach nie było mowy o kleszczach i nie wiedział co to depresja.
Tak było,nie zmyślam.
1
@VegetaPolska ale ona taka nie jest
3
@marcin62 No i bym znalazł przykład że byś życzył
0
@TheNekro94 Były głosy że rak. Pierwsze co przychodzi do głowy to samobój
0
@Arden To pierwsze co przychodzi na myśl. Jeżeli zabiła go choroba fizyczna, również przykro, gość był postacią tragiczną i symbolem syfu penitencjarnego w Polsce
1
Nie ma co się dziwić z Komendą. Ludzie wychodząc po takim czasie mają prawo nie odnaleźć się w "zwykłym" świecie. Coś tam bracia Collins mu pomagali ale jakieś afery wyszły, potem w ogóle się gdzieś ulotnił. Głowa nie dojechała i jest to mimo wszystko zrozumiałe.
Wyobraź sobie że dostajesz dziś ćwiartkę, wychodzisz a telefon nie jest obsługiwany ręcznie tylko myślami a dodatkowo musisz zrobić prawko na latający samochód.
0
Nie żyje Tomasz Komenda
0
Uważam że Fani Alves wyłapie od 8 do 10 niestety. Z drugiej strony za głupotę się płaci bez względu na wszystko.
Wyrok jutro.
1
@MesQueUnClub_87 idź do pasmanterii
0
@escarabajo tak
0
@MesQueUnClub_87 idź do jakiegoś sklepu RTV AGD. Często kartony od sprzętutypu pralki zmywarki itd są spinane takimi taśmami jak wjeżdżają im na magazyn
0
@FrankliN7 krakusy chodzą na pole